Ekoteroristé útočili v Rakousku, tentokrát si vybrali za cíl Klimtův obraz (video)

Ekoteroristé útočili v Rakousku, tentokrát si vybrali za cíl Klimtův obraz (video)

Klimatičtí extremisté jsou systémem chráněni, protože svým jednáním podporují vylhanou zelenou politiku, jejímž cílem je ve skutečnosti razantní zchudnutí mas a deindustrializace rozvinutých zemí.

Právě proto, že nejsou ekoteroristé trestáni (a pokud ano, tak směšnou pokutu za ně zaplatí jejich bohatí mecenáši), přistupují k dalším a dalším akcím. Jen čekám, kdy se ekoteroristé objeví v některé galerii také u nás, neboť v okolních zemích se již jejich řádění projevilo, naposledy v Rakousku…

Ekoteroristický kult, který si říká Letzte Generation Österreich (Poslední generace Rakouska), natočil v úterý útok členů kultu na obraz v Leopoldově muzeu ve Vídni na protest proti fosilním palivům. Obraz byl naštěstí vystaven s ochrannou bariérou. Jeden z ekoteroristů byl spatřen, jak rozmazává něco, co vypadá jako černý olej, na ochranné bariéře u obrazu nazvaném „Smrt a život“ od Gustava Klimta, zatímco jiný klimatický idiot si přilepil ruku k bariéře. Do útoku zasáhl zaměstnanec muzea, který zadržel muže, který obraz pošpinil.

Jedná se o nejnovější útok na umění ze strany ekoteroristů, kteří v posledních týdnech zaútočili na obrazy v muzeích v Anglii, Německu, Itálii a Austrálii.

Klimtův obraz „Smrt a život“ v Leopoldově muzeu byl pokrytý olejem. „Nové ropné a plynové vrty jsou pro lidstvo rozsudkem smrti,“ prohlásili klimatičtí idioti.

„Potřebujeme okamžitá opatření proti klimatické změně – a to TEĎ. Snížení rychlostního limitu na 100 km/h na dálnicích nic nestojí, jen v Rakousku  ušetří 460 milionů tun CO2 ročně a vede k menšímu hluku, lepší kvalitě ovzduší a bezpečnějším silnicím. Na co čekáme?“ – uvedla organizace v prohlášení.

Restaurátorský tým potvrdil, že došlo k významnému poškození skla a bezpečnostního rámu, stejně jako stěny a podlahy. Hans-Peter Wipplinger, ředitel Leopoldova muzea, popsal obavy klimatických šílenců jako oprávněné, „ale útok na umělecká díla je rozhodně špatný způsob, jak dosáhnout cíle zabránit předpovídanému klimatickému kolapsu.  Muzea jsou ukázkovým příkladem udržitelnosti,“ apeloval na „poslední generaci“, aby si našla jiné způsoby, jak dát najevo své obavy.

Vstup do Leopoldova muzea byl při příležitosti „Leopoldova dne“ v pondělí zdarma a OMV v této souvislosti vystupoval jako sponzor. Navzdory přísným kontrolám – například musely být odevzdány tašky – ekoteroristé propašovali tekutinu do muzea v zahřátém termoforu pod oblečením. Policie a záchranné složky byly na místě ve velmi krátkém čase, kde si zaznamenaly údaje klimaalarmistů.

Rakouská muzejní asociace mezitím zaslala otevřený dopis členům Poslední generace: „Muzea v Rakousku se budou snažit veřejně přispět k diskuzi o změnách na naší planetě a v našem živobytí a o škodách způsobených lidskými zásahy a jejich negativních dopadech na klima, přírodu a její rozmanitost“.

Zároveň  apelovali na klimatické aktivisty, aby se zdrželi všeho, co ohrožuje zachování přírodního a kulturního dědictví a také zdůraznili  roli muzeí jako míst vzdělávání a učení…

Tolik reakce muzejní asociace. Je vidět, že dnes každý zachází s klimatickými šílenci v rukavičkách, což vysvětluje, proč jsou prakticky beztrestní.

Ostatně, totéž jsme mohli vidět i před pár dny na našich vysokých školách, kde touto vylhanou ideologií ovlivněná mládež demonstrovala „za klima,“ aniž by měla jakékoli základní znalosti této problematiky. Jen mne napadlo, že pokud jsou všichni vysokoškoláci stejní jako tato aktivistická úderka, tak pak přinejmenším tento kontinent do budoucna nic dobrého nečeká…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Ekoteroristé útočili v Rakousku, tentokrát si vybrali za cíl Klimtův obraz (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout