Norsko: Na arktickém ostrově 4 Afghánci hromadně znásilnili mladou ženu

Norsko: Na arktickém ostrově 4 Afghánci hromadně znásilnili mladou ženu

Zdá se, že v Evropě brzy nenajdeme jediné místo, které by nebylo obohacováno. Norsko je ovšem podobně jako ostatní skandinávské země zemí veskrze vítačskou – a nic na tom nemění ani fakt, že není v EU.

I když je v zemi s poloviční populací než je populace Švédska poměrně aktivní odpor proti islamizaci, což se projevuje i množstvím různých akcí  pálení Koránu, islamizace nezadržitelně postupuje. A podle všeho se to již zdaleka netýká jen měst jako Oslo…

Norské úřady zatkly čtyři muže s afghánským původem za skupinové znásilnění mladé matky na vzdáleném arktickém ostrově.

Děsivý incident se odehrál 30. října v Sortlandu, obci na ostrově Langøya v souostroví Vesterålen.

Oběť, 20letá norská matka, řekla policii, že byla znásilněna skupinou podezřelých po setmění na autobusové zastávce.

O několik dní později byli zatčeni čtyři podezřelí muži.

„Všichni čtyři jsou obviněni ze sexuálního napadení. Mužům je přes 20 let a žijí v Nordlandu,“oznámila policie Nordlandu po zatčení.

Nicméně, když na policii místní média naléhala, aby prozradila jejich národnost, policejní náčelník Bjørn Følstad Larsen údajně odmítl odpovědět.

„Nechci to komentovat,“ řekl Larsen. „Pro případ to nemá žádný význam.“

Deník později získal spolehlivé informace, které naznačují, že muži ve věku 23 a 24 let pochází z Afghánistánu.

„Informace jsou podpořeny tím, co zatykače uvádějí o totožnosti čtyř osob, a jména se dobře shodují s informacemi našich zdrojů o zemi původu,“ uvádí místní deník.

Uprostřed probíhajícího vyšetřování jsou všichni čtyři podezřelí drženi ve vazbě pro podezření ze znásilnění s přitěžujícími okolnostmi nebo spolupachatelství.

V posledních letech nastal značný příliv migrantů do norských ostrovních komunit daleko za polárním kruhem.

V roce 2019 prominentní norský autor Ulf-Arvid Mejlænder odsoudil mainstreamový tisk a vládní úředníky  za skrývání tvrdé reality o masové migraci a islamizaci země před širokou veřejností.

Ve sžíravém úvodníku nazvaném „Říkejte to tak, jak to je“ Mejlænder poukázal na taktiku používanou většinou západního tisku a tvrdil, že klíčové detaily o zločinech jsou manipulovány nebo zcela vynechány, pokud jsou pachatelé migranti nebo mají cizí původ.

„Málokdy se dozvíme, kdo v Norsku páchá skupinové znásilnění, používá nůž nebo bije příležitostné oběti,“ napsal Mejlænder.

„Jsem v rozpacích, když je mediální zamlžování kriminální etnicity tak předvídatelné, že ‚Nor‘ a ‚norský občan‘ se stanou kódovými slovy pro cizí původ.“

Migranti jsou zodpovědní za  nejméně 70% násilných trestných činů  spáchaných v hlavním městě Oslu, podle studie z roku 2019 provedené největším norským komerčním televizním kanálem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Norsko: Na arktickém ostrově 4 Afghánci hromadně znásilnili mladou ženu

  1. Fjotolf Hansen bol veľký vizionár, už v roku 2011 – keď o nejakej migračnej kríze nikto ani nechyroval – dal svojským spôsoom najavo,že nesúhlasí s terorom sociálnych demokratov /rozumej liberálnych fašistov/. Teda ani s dovozom moslimov a islamizáciou krajiny, ktorá prebieha len o málo pomalšie ako vo Švédsku…

  2. Norsko je vítačskou krajinou, tak je potom správné, když obohacovačům podhodí k znásilnění svoje Norky! Když teda nechce mladé Afgánky pustit do krajiny že jo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout