Nizozemská vláda již rozhodla o nuceném vyvlastnění prvních 3 tisíc farem

Nizozemská vláda již rozhodla o nuceném vyvlastnění prvních 3 tisíc farem

Většina holandských farmářů na svých farmách nejen pracuje, ale také žije. Jde o majetky, které patřily již jejich předkům – a to mnohdy po celá staletí. Zemědělci si své farmy dokázali udržet mnohdy i během válek, nepřipravila je o ně krize, ale ani 3. říše. Zničila je až ta čtvrtá.

Pokud jde o vyvlastnění pozemků nizozemských farmářů, pak zpravidla jejich vstřícnosti vůči restriktivním krokům vlády nepomůže ani to, že stát za jejich odkup  nabízí o něco vyšší cenu než je skutečná cena odhadní.

Pro mnohé farmáře je to totiž zejména jejich vztah k půdě, co je u jejich práce a v daném místě drží. Je tedy jistě zbytečné upozorňovat na to, že několik farmářů již oznámení o tom, že i jejich farma bude vyvlastněna, nedokázalo akceptovat a spáchali sebevraždu.

Farmy jsou pro mnohé nizozemské zemědělce smyslem jejich života a s jejich vyvlastněním pro ně další život ztrácí smysl. Nad státní hydrou, která je ovládána tou globální, nemají šanci zvítězit. Celé rodiny se náhle musí vystěhovat ze svých domovů, kde žili a pracovali jejich předkové. A v oboru již nesmí pracovat.

To vše se děje na základě falešné politiky, která staví do popředí boj proti neškodnému uhlíku a dusíku. Ostatně, Holandsko má na to dokonce speciální ministerstvo.

Aby nizozemská vláda vyhověla pravidlům EU v rámci přípravy na „Velký reset“, násilně uzavře prvních 3 000 farem. Cílem je výrazně snížit emise oxidů dusíku. To ale také ohrožuje potravinovou bezpečnost.

Nizozemská vláda plánuje koupit a uzavřít až 3 000 farem v blízkosti ekologicky citlivých oblastí, aby vyhověla omezujícím ekologickým předpisům EU.

Vláda premiéra Marka Rutteho, která také udržuje nadstandardní vztahy se Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba a aktivně se podílí na přípravě „Velkého resetu“, chce údajně výrazně snížit emise oxidů dusíku.

Za plánovanými vyvlastněními mohou být i jiné plány, jak se ukázalo záhy poté, co se na místě jedné z prvních vyvlastněných farem začal stavět komplex pro ubytování žadatelů o azyl.

To vedlo v létě k rozsáhlým protestům zemědělců.

Vláda zavede „nucený nákup“ velkých producentů dusíku jako součást „dobrovolné“, jednorázové nabídky, oznámila ministryně pro dusík Christianne van der Wal. 

Podle vládního plánu bude farmářům nabídnuta nabídka, která je „daleko nad“ hodnotou statku. Na to již bylo uvolněno celkem 24,3 miliardy eur. Na páteční schůzce s poslanci ujistila, že lepší nabídka nebude. Nabídka, kterou nemůžete odmítnout. Protože pokud ji odmítnete, budete potrestáni.

Premiér Rutte již varoval, že kdo odmítne, bude čelit státnímu násilí. Pokud nebude dostatek „dobrovolníků“, kteří by své farmy prodali státu, použijí se jiné prostředky k tomu, jak tyto farmy získat.

Tím ale nizozemská vláda (pod tlakem eurokratů v Bruselu) ohrožuje i bezpečnost potravin.  Nizozemsko je totiž druhým největším světovým vývozcem zemědělských produktů (objem 2021: 104,7 miliard eur) hned po USA.

Když se Rutte ohání „státním násilím“, pak si nelze nevzpomenout na extrémní násilí, které nizozemská policie použila proti pokojným demonstrantům – na lidi byli dokonce poštváni policejní psi.

Holandsko je jen začátek. Jisté je, že následovat budou i farmy v dalších zemích EU, což se již ostatně děje. Pak samozřejmě nastoupí i další vyvlastňování majetků. I proto by nám rozhodně nemělo být jedno, co se děje v Nizozemsku, které ovládají stejné síly jako celý zbytek zločinné EU.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

12 thoughts on “Nizozemská vláda již rozhodla o nuceném vyvlastnění prvních 3 tisíc farem

 1. Naše padesátá léta 2.0. Záminka je jiná, (levicové) zlo, které za tím stojí je ve své podstatě stejné.

  PS. opravte si prosím slovo „nadstandartní“. V tomto smyslu má být nadstandardní.

 2. ve skrytu jde globalistům pouze a výhradně o vlastnictví půdy ukryté za kecy. Každý vlastník půdy je díky půdě a jejím produktům nezávislým na jakékoliv vládě a to je ten pravý důvod vyvlastnění a žádný CO2. Doufáme, že to farmáři pochopí.

 3. Farmáři stojí proti obrovské přesile, přesto se musí bránit. Za nezávislost má cenu bojovat. Sebevražda nic neřeší. Sjednocení a odpor ano. Farmářům by měli v jejich odporu pomoci lidé z celé země. Týká se jich to. Farmáři je totiž zásobují kvalitními potravinami. Pokud tady už nebudou, budou je zásobit velké korporace nekvalitními potravinami a navíc si mohou určovat cenu. Nakonec budou muset žrát hmyz. To je cena za lhostejnost a za nejednotu. Pro nás je to varování. Naše vláda kopíruje ze Západu kde co, navíc nezávislí lidé jsou jí trnem v oku. I proto propaguje závislost na sociálních dávkách. Závislý člověk je poslušný. O to vládě jde.

 4. farmaři budou muset vzit do rukou flinty a začit ty šmejdy střilet vláda musi vědět kde ma sve hranice a co už dělat nesmi jina cesta neni radši zemřit než přijit o svoji svobodu a lidská práva tohle se jen tak nezastavi nejdřive farmaři pak to pujde dal vlastnici bytu a domu chat pozemku uspory peněz v bance až nebudete mit nic hlavně nepolevit a bojovat za svoji svobodu a práva se občas musi bojovat historie nam to ukazuje často

 5. já sice nic nevlastnim žádnou nemovitost či chatu ale je všem snad už jasne kam až to ma zajit nebudeme vlastnit nic tim je dano všechno tedy majetek oblečeni notebooky počitače a prostě všechno u mě tohle neprojde ani přes vyhružky kriminalem stejně to mam s očkovanim vuči covidu at jdou čutaci do piče bych se branil jako my všichni znami asi se na přišti rok přihlasim na nějaky bojovy kurz at to se mnou nemaji jednoduchy zvažuji Wing Chun

 6. A myslíte si, že vaše majetky jsou v bezpečí? Vy totiž žádné nemáte. Máte pouze vlastnické právo (jak je uvedeno v katastru nemovitostí) a povinnost platit daně z nemovitostí. Komu? Majiteli a to je korporace Česká republika Ltd. Vyvlastnění je jen fraška, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. U nás nikdo nic nemá, jsou jen vlastníci. I když si to zaplatili a splatili hypotéky, na které jim poskytla banka fiktivní peníze. Jsme jen otroky v zemi, kterou ovládají hádejte kdo. Ale nechají vám bakšiš, abyste si zajeli k móřu a koupili auto, které taky není vaše. Ani ten pes, za kterého platíte „daň“ = poplatek obci. Všechno jede podle námořního práva a dokud si neuvědomtíe, z čeho musíte vystoupit, tak vám Bůh pomáhej.

 7. I Rutte má majetek, který může… třeba shořet. Cokoli vlastněné globalčiky nebo jejich státními poskoky. Jak se jednou sáhne k násilí, už to nikdo nezastaví – čím víc bude lidí, kteří už nemají co ztratit.

 8. Ide o vyhladovanie… ČR ani SR nie sú sebestačné v potravinách, ak zlikvidujú farmárov, nebude čo jesť… len cvrčkov a skúmavkové mäso alebo mäso z 3D tlačiarní…
  Vivat technológie…

 9. sami jsme volili. pekari ma oravdu kdyz rekla, ze volici jsou hlupaci. 3 zari jsem se presvedcil o tom, ze tahle dama ma pravdu. vidim to vsude. hromady lidi se dohaduje, koho zvoli jen kvuli iluzi. fakta jim jsou ukradena.

  uz chapu, co mysleli autori clanku v Bibli o zmateni jazyku pri stavbe Babilonske veze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout