„Nikdy, nikdy neodpustím těmto lidem,“ říká muž, který kvůli ekoteroristům nestihl pohřeb svého otce

„Nikdy, nikdy neodpustím těmto lidem,“ říká muž, který kvůli ekoteroristům nestihl pohřeb svého otce

Klimatičtí extremisté, posílení faktem, že jsou prakticky beztrestní – a to i poté, co mají na svědomí i lidské životy (viz případy z Velké Británie a Německa), pokračují i nadále ve svých útocích. A to jak na silnicích, tak v muzeích a galeriích.

Ve Velké Británii nyní došlo při další blokádě ekoteroristů ke zranění policisty při nehodě, způsobené blokádou a stále více lidí dává otevřeně najevo svoje antipatie vůči těmto systémem podporovaným skupinám.

Ekoteroristická skupina Just Stop Oil je v současné době jednou z nejaktivnějších. Kromě snahy poškodit historická umělecká díla v celé Evropě se tento týden skupina opakovaně zaměřila na silnice ve Spojeném království. 

Za poslední čtyři dny ekoteroristé  blokovali silnice na britské M25, což způsobilo zastavení dopravy a chaos, včetně nehody, při které byl zraněn policista.

Jeden motorista se podělil o to, jak tyto veřejné produkce ekoteroristů mají skutečné důsledky pro občany, kteří se jen snaží žít svůj život. Blokáda silnice způsobila, že zmeškal pohřeb svého otce.

V rozhlasovém rozhovoru prohlásil: „Tímto občanským rozvratem lidi ke své věci nepřivedete. V tom se vlastně odcizujete. Ale nemůžeme nic dělat. Ale někdo, koho neznám, mi vzal možnost rozloučit se s otcem. A vlastně jsem řekl pár vybraných slov, jak už jsem zmínil, na jejich stránce na Twitteru.“

„Nic se nezměnilo se slovy ‚je nám to strašně líto, co se stalo.“ A kdyby ano, řekl bych jim, ať si to nalepí tam, kam slunce nesvítí. Protože upřímně řečeno, tito lidé nemohou říct nic, co by v mých očích zlepšilo pohled na ně. A nikdy, nikdy neodpustím těmto lidem to, co mi udělali.“

Britská ministryně vnitra Suella Bravermanová vyzvala policii, aby proti ekoteroristům zasáhla. Jedna protestující s růžovými vlasy, čelící následkům svých činů, plakala jako malé dítě, když ji odtahovali do policejní dodávky, zatímco kolemjdoucí jásali.

Ekologičtí fanatici, kteří chtějí zakázat nové licence na těžbu plynu a ropy, se od pondělí opakovaně zaměřují na nebezpečná místa na dálnici.

Ve čtvrtek se jim podařilo čtvrtý den v řadě přelstít policii, a to navzdory výzvě ministryně vnitra Suelly Bravermanové k tvrdému zákroku, přičemž ekoteroristé zablokovali na několika místech v zemi dopravu. Jejich akce nakonec vedly k zatčení v Surrey, Londýně, Essexu a Kentu.

Ve videu sdíleném online lze slyšet, jak obyvatelé města tleskají a jásají poté, co byla jedna z akcí klimatických extremistů zmařena:

I když byli ekoteroristé zatčeni, tak na základě dosavadních zkušeností je takřka jisté, že vyváznou maximálně s pokutou. Jenže tyto podvratné organizace jsou velmi štědře sponzorovány různými miliardáři či hollywoodskými celebritami, takže pokuty jsou tím posledním, co by je od jejich podvratných akcí odradilo.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “„Nikdy, nikdy neodpustím těmto lidem,“ říká muž, který kvůli ekoteroristům nestihl pohřeb svého otce

  1. Je už chladno, stačí s sebou vozit dostatek vody. Když se ti ve předu blokády spojí a každý použije svoji vodu, oni tam ti mokří trotli dlouho nevydrží. A nejlíp, když si to nachlazení odmarodí.
    Vodní děla na demonstranty minulou zimu jsou dobrá inspirace.

  2. Běžní lidé jsou již příliš krotcí a nechávají si všechno líbit. Když takoví podobní blokovali tunel Blanka, lidé vyskákali z vozidel a začali aktivisty vlastnoručně odklízet z cesty. Sice se ti blbouni neustále vraceli na místo jako jojo, ale pohled na paní, jak na druhý pokus vleče aktivistku ze silnice za vlasy a smýká jí po zemi byl docela povznášející. Oni potřebují nějaké dobrodružství, aby měly jejich životy alespoň nějaký zdánlivý smysl (doopravdy užiteční asi být neumějí), tak proč jim to nedopřát? Nepřeji nikomu většinou nic zlého, ale když mi někdo brání dostat se kam potřebuji, je to omezování osobní svobody, mám tedy plné právo na přiměřenou sebeobranu. Tak proč aktivistům nedopřát trochu mučednictví?

  3. Každý, kto na diaľnici, v obchode či v múzeu zbadá týchto anarchofašistov, by mal mať pripravenú strelnú zbraň či aspoň nôž a „aktivistu“ prilepeného o zem, vylievajúceho mlieko či ničiaceho obraz, sochu a podobne bez milosti zabiť /moslimovia sa s nimi o pár rokov, na rozdiel od slniečkarskych sudcov a policajtov, maznať nebudú/ . Oni sami nič takého ako súcit s inými ľuďmi a výčitky svedomia nepoznajú, sú to nebezpeční fanatici s vymytým mozgom. Nič iné ako smrť si nezaslúžia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout