Na základě ankety, v níž hlasovaly miliony lidí, vrátil Musk Trumpa na Twitter

Na základě ankety, v níž hlasovaly miliony lidí, vrátil Musk Trumpa na Twitter

Po převzetí Twitteru slíbil Elon Musk, že vrátí účty všem, komu byly v minulosti zrušeny. Proti jeho rozhodnutí se strhla vlna odporu zejména ze strany zastánců cenzury a v reakci na toto prohlášení odešli od Twitteru i někteří inzerenti, v čele s Pfizerem.

Později se ukázalo, že to s tou obnovou účtů nebude až tak žhavé. Pravdou je, že většině zablokovaných kritiků systému byl účet vrácen, nicméně rozhodně ne všem. Například Alex Jones z Info Wars byl ze strany Muska zamítnut a podle všeho spolu s ním i několik dalších blokovaných odpůrců systému.

Také obnovení zablokovaného Trumpova účtu nebylo okamžité. Musk nejprve vyhlásil anketu, v níž měli o jeho návratu rozhodnout právě uživatelé Twitteru.

Ovšem anketu vyhlásil takto záhy po převzetí, kdy se dobře ví, že mnohé prosystémové účty jsou účelově vytvoření boti, kteří zřejmě v anketě hlasovali také – samozřejmě v neprospěch Trumpa.

Po ukončení ankety Elon Musk oznámil, že účet prezidenta Trumpa bude na Twitteru obnoven.

Obrázek
Musk jako první hlasoval pro obnovení

Musk tweetoval: „Lidé promluvili. Trump bude obnoven. Vox Populi, Vox Dei“.

Muskovo oznámení přichází poté, co páteční průzkum, který vytvořil, získal více než 14 milionů hlasů a dospěl k závěru, že 51,8% uživatelů Twitteru říká, že Trump by měl být obnoven a 48,2% uživatelů říká, že by obnoven být neměl.

Zatím ovšem není vůbec jisté, že se Trump na Twitter navrátí, neboť mezitím již založil svoji vlastní sociální platformu.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Na základě ankety, v níž hlasovaly miliony lidí, vrátil Musk Trumpa na Twitter

  1. podvod a ludia na to naletia.
    ak Putinova a Trumpova dcera si vzala chazara, tak ocakavam podobne smerovanie, aky rozkvitol v centre svetoveho zidovskeho okultizmu (vrazdy, obetovanie, kradnutie): https://www.pojistovnykradou.com

    u Trumpa je to salamova metoda, prv kraloval, potom nasadili depopulacnu Covid agendu so zlym demokratom, potom zase odmak s „dobrym“ Trumpom… a cele divadlo riadi ta ista sekta/cvargla, vid dokument: Europa – The Last Battle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout