Mikrobiolog Sucharit Bhakdi vysvětluje, jak injekce mRNA poškozují mozek (video)

Mikrobiolog Sucharit Bhakdi vysvětluje, jak injekce mRNA poškozují mozek (video)

Německého profesora, kterému jde dlouhodobě systém po krku, jistě nemusím mnohým z vás představovat. Od začátku veřejně odhalil celý covidový podvod a posléze upozorňoval na škodlivé účinky mRNA injekcí.

„V mozku přivádějí kapiláry krev a kyslík do buněk. Když se ucpou, buňky zemřou. Tyto mozkové buňky nejsou nikdy nahrazeny, jsou pryč,“ řekl mikrobiolog Sucharit Bhakdi na konferenci Better Way ve Vídni .

„Pak se v mozku může stát cokoliv. K poškození může dojít v čelním laloku. U lidí s Alzheimerovou chorobou a demencí se v čelním laloku nacházejí nejrůznější drobné jizvičky. Nikdo neví proč,“ řekl Bhakdi.

„Můžete dostat mrtvici, ochrnout a nebudete moci mluvit. Váš mozek přestane správně fungovat, protože buňky jsou mrtvé,“  řekl.

Emeritní profesor ukázal mozek muže, který zemřel po třetím očkování. 

„Nikdo nevěděl, proč zemřel, a tak bylo rozhodnuto, že se prozkoumá jeho mozek. Bylo zjištěno, že krevní cévy v mozku obsahují spike protein. Krevní cévy prosakovaly v mnoha různých částech mozku. Patolog, který provedl pitvu, ukázal, že spike protein nepochází z viru. Byla mu diagnostikována multifokální nekrotizující encefalitida, což je velmi vzácný stav,“ řekl Bhakdi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout