Je již rozhodnuto o válce proti Rusku a Číně?

Je již rozhodnuto o válce proti Rusku a Číně?

Současné plánování Pentagonu ukazuje, že Spojené státy se podle všeho připravují na totální válku proti Rusku a Číně. Vyplývá to z prohlášení hlavního nákupčího zbraní Pentagonu.

Dá se očekávat, že napětí mezi Spojenými státy a jejich spojenci na jedné straně a Ruskem a Čínou na straně druhé v příštích letech výrazně vzroste. Kromě zástupné války na Ukrajině proti Moskvě se pravděpodobně brzy rozproudí i ta proti Pekingu ve vztahu k Tchaj-wanu. 

A teď, když se americké sklady zbraní a střeliva vyprazdňují kvůli  zásilkám na Ukrajinu, Kongres pravděpodobně vypíše bianco šeky pro Pentagon. Jde o obrovské objednávky na nové zbraně a střelivo.

To alespoň  tvrdil nejlepší nákupčí zbraní Pentagonu Bill LaPlante  4. listopadu na neokonzervativní a globalistické Univerzitě George Masona, která se nachází poblíž amerického ministerstva obrany.

Zdůraznil, že současný Kongres (který zůstane ve funkci do ledna) podnikne příslušné kroky po volbách v polovině období 8. listopadu. Cílem je tedy vyzbrojit vhodné „reprezentanty“ (jako v současnosti Ukrajina, ale i Tchaj-wan) do válek proti Rusku a Číně.

Dnes už totiž není pro americké politiky vhodné obětovat vlastní vojáky pro zájmy globalistů, ale bojovat proti hlavním geopolitickým protivníkům – Rusku, Číně , Severní Koreji a Íránu – do posledního Ukrajince, Tchajwance, Araba, Jihokorejce, Japonce nebo Evropana.

Jak informoval odborný portál „ Defence News “ 7. listopadu, LaPlante očekává miliardy dolarů na vojensko-průmyslový komplex (MIK) – a to na nadcházející roky. 

„Podporují projekt. Dají nám víceletý mandát a poskytnou nám finanční prostředky, které můžeme skutečně investovat do průmyslové základny – a mluvím o miliardách dolarů v průmyslové základně – na financování ty výrobní linky,“ řekl v pátek o zákonodárném sboru LaPlante. „Prorokuji, že se to stane a děje se to nyní. A pak lidé budou muset říct: ‚Asi to mysleli vážně‘. Ale to jsme nedělali od studené války.“

Dříve, 17. října, Defence News informovaly, že legislativa obou politických stran zavedená v Senátu by měla dát Pentagonu pravomoci pro nákup válečných zakázek, které by mu umožnily nakupovat obrovské množství vysoce prioritní munice na pomoc Ukrajině, aby mohla bojovat s Ruskem.  Uvedl, že Kongres z obou stran naléhá na ministerstvo obrany, aby dodávalo více zbraní, rychleji a déle.

Pokud se formulace stane zákonem, umožnilo by to ministerstvu obrany zadávat zakázky výrobcům zbraní související s Ukrajinou bez soutěže, což je myšlenka, kterou do legislativy prosadila senátorka Jeanne Shaheen, DN.H. a 13 dalších senátorů. Bez soutěže, aby to šlo rychleji. 

Nejmenovaný „poradce“ Kongresu řekl: „Nemůžeme se plížit kolem nákupu této munice za výhodné ceny. Je těžké si představit něco tak vysoko na seznamu jako nákup mnoha tun munice na několik příštích let pro naše protičínské operační plány a pokračující dodávky na Ukrajinu.“ O to americké vládě skutečně jde.

Z toho je jasné, kam se ubírá směr: po ruském vojenském oslabení v důsledku pokračující války na Ukrajině má být „vykrvácena“ čínská armáda ve válce na Tchaj-wanu. Na to jsou k dispozici obrovské sumy peněz. Nebo jednoduše řečeno: Američané platí, Ukrajinci, Tchajwanci (a všichni ostatní takzvaní „spojenci“) mají krvácet. A americký zbrojní průmysl sklízí ovoce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Je již rozhodnuto o válce proti Rusku a Číně?

  1. Trump sa nikdy netajil tým,že by rád zaútočil na Irán, zničil ho a inštaloval tam bábkový prozápadný štát s režimom veľmi podobným saudskoarabskému, teda oveľa horším než ten dnešný. Podobné nepriateľské kroky plánoval aj proti Venezuele. Ale nepochybujem ani o tom,že aj demokrati na čele s B Bidetom majú v úmysle /spolu s Izraelom, NATO a arabskými spojencami/ na tento štát zaútočiť jadrovými zbraňami – a na Rusko a Čínu tiež..

  2. Pokud Rusko a Čína neukáží, že mohou ohrozit, případně zničit přímo území USA a neukáží jeho zranitelnost, nepřestanou američané provokovat

  3. Takže projekt pentagonu na vyludnenie „spojeneckých“ krajín v Európe covidom a očkovaním prechádza po prebiehajúcej výmene obyvateľstva podporou MOslimackej migrácie do ďalšie satanistickej fázy ! Depopulácie tak neberá rýchlosť a smrteľnosť. Keďže väčšina obyvateľov západu žije v podnájme, súčasne prebiehajú procesy na likvidáciu súkromného vlastníctva v Strednej a Východnej Európe skrz CO2 https://cz24.news/brusel-luciferuv-plan-schvalen-novymi-poplatky-lulucf-budou-biti-hlavne-cesi-a-slovaci/ a zadlžovania súčasne (nemáme nič vlastniť, ale byť šťastnmi) !!! Ak sa EU do 2-3 rokov neropadne, tak nám bude totálne AMEN !!!

  4. Rusko a Čínu rád nemám, respektive nemám rád jejich politiku, u Ruska tu zahraniční (Gruzie, Ukrajina..) a u Číny to domácí (koronafašimus, Ujgurové..), ale stále platí, že největším strůjcem zla na této planetě je USA. Nikdo nenapáchal ve světě tolik škod.

    1. Studuj vic, jsi na dobre ceste. Casem zjistis ze ta „zla politika Ruska‘ je vlastne hodna. A treba i prijdes na to ze exiistuji i dalsi barvy nez jen cerna/bila = hodni / zli.

  5. Velice zajímavé a chtěl bych se toho dožít. U-SSA, které zatím krom indiánů s luky a tomahawky ještě nikde nezvítězilo by chtěli porazit Čínu a Rusko ( to mohou akorát tak v HoolémÚdu tam mají hrdinů dost ). Už je skutečně na pováženou mentalita toho odpadového kontajneru a zbytek světa by měl začít vážně uvažovat o tom co s tím, než přivede ten sajrajt a jeho rectal alpinisté k celosvětové pohromě. A už uvažovali o tom jak zničit dvě jaderné mocnosti?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout