Ve Švédsku probíhá po volbách diskuze o tom, zda pokračovat v prznění dětí pedofilními Drag queens

Ve Švédsku probíhá po volbách diskuze o tom, zda pokračovat v prznění dětí pedofilními Drag queens

Nedávno jsem zde upozornila na neskutečnou perverzitu, která se již dostala z USA na západ Evropy – na pořádání setkání perverzních pedofilů – tzv. Drag Queens – s nejmenšími dětmi.

Setkání s Drag Queen probíhá konkrétně ve Švédsku v knihovnách, kde tito úchylové čtou dětem od 2 do 7 let erotické příběhy či příběhy o LGBTQI a mazlí se s nimi. Mimo jiné se ukázalo, že propagují i erotické omalovánky, podporující pedofilii.

Předchozí vláda podobné praktiky plně podporovala, ovšem v současné pravicové koalici již nastaly v tomto ohledu jasné rozpory. Největší pravicová strana, která je ovšem mimo vládu, kterou jen podporuje, chce tyto praktiky zakázat a i v samotné koalici panují velké rozpory.

Ovšem právě fakt, že se vláda věnuje tomuto tématu, pomohl poněkud detailněji poukázat na pozadí těchto perverzních hrátek, plně podporovaných současným systémem. Připomínám, že podobné akce dokonce dotuje i EU!

Dvě takzvané Drag queens putují po Švédsku s „normálně kreativním“ příběhem pro děti ve věku 2-7 let. Celá věc byla kritizována především SD v Kalmaru, protože tzv. Drag Story Hour (DSH) – se má nyní konat i v městské knihovně Kalmar – a to dvakrát na konci listopadu.

Podle knihovny jde o to „nechat představivost plynout bez norem a limitů“. Nyní se však ukázalo, že jediný muž, který čte příběhy – oblečený jako žena, jehož umělecké jméno jako Drag queen je „Miss Shameless Winowhore“, dětem doporučuje erotické omalovánky od ilustrátora, který vytvářel obrázky pedofilních fetišů.

Akce Drag Story Hour, která byla minulý týden zastavena v Olofströmu poté, co vzbudila hněv obyvatelstva, byla založena v San Franciscu v roce 2015. Nyní byl příběh pro malé děti importován do Švédska a zastupují jej Andreas a Tomas Svensson, kteří si říkají „Miss Shameless Winehore“ a „Lady Busty“. Mezi knížky, které se čtou batolatům, patří i LGBT titul „Jsem Linus – Kluk s motýlkem“.

Na Svenssonově společné facebookové stránce odkazují na web americké organizace Drag Story Hour. Tam je v angličtině vysvětleno, že „DSH zachycuje představivost a hru v  genderově rozmanitém stavu dětství a poskytuje dětem okouzlující, pozitivní a nestydatě queer vzory“. Cílem je nechat děti „fantazírovat o světě, kde každý může být jejich skutečným já“.

Již v roce 2018 se oba muži zúčastnili jako Drag queens festivalu Pride v Lundu a vystoupili na gala show drag show v Malmö. Navíc se zdá, že sami Svenssonovi zavolali do městské knihovny Malmö, aby si zarezervovali čas příběhu, který byl zřejmě jejich úplně prvním.

Ale během víkendu byl objeven videoklip zobrazující „Miss Shameless Winewhore“ – jednoho ze dvou Svenssonů. Ve videoklipu doporučuje omalovánku s názvem „Erotic Drawing Book“, kterou vytvořil Magnus Frederiksen. Omalovánky ukazují obrázky deviantních sexuálních aktů a fetišů.

„Kdo by nemiloval kreslit a být kreativní, protože je to tak sexy. Stejně jako tato kniha, říká v klipu.

Jeden z obrázků ilustrovaných Magnusem Frederiksenem zachycuje dospělého muže masturbujícího a olizujícího panenku, která má představovat velmi malé dítě.

DSH způsobilo největší rozruch v Kalmaru, protože Švédští demokraté chtějí zastavit dvě představení, která se v současnosti plánují na konec listopadu.

„Domnívám se, že dětem by mělo být umožněno být dětmi, mluvení o sexuální orientaci s dvouletými dětmi vidím jako vyloženě nechutné. Je naší morální povinností to zastavit. Věříme, že dvouleté děti by měly mít chráněné právo hrát si a být dětmi,“ řekl dříve Jonathan Sager (SD)  SVT .

Švédská ministryně pro rovnost žen a mužů Paulina Brandbergová (L) komentovala odpor SD vůči příběhům v tweetu, kde se domnívá, že tento fenomén není problém.

Tolik ke sporu, který nyní probíhá ve Švédsku. Chtěla jsem na to upozornit zejména proto, že je jen otázkou času, než se začnou podobným způsobem prznit děti i u nás.

Cílem těchto zvráceností je samozřejmě depopulace (LGBTQI se zpravidla dál nemnoží), ale také postupné podsunutí pedofilie jako něčeho zcela normálního. Tato snaha je patrná již poměrně dlouho a zdá se, že v některých zemích již padá na úrodnou půdu.

V Evropě půjde samozřejmě v případě schvalování pedofilie podpora i ze strany muslimů, kteří by již nemuseli své dětské manželky vydávat za neteře či nevlastní dcery, jako to dělají dosud. Na druhou stranu LGBTQ (trans, homosexuálové) muslimům samozřejmě vadí, neboť islám má pro ně jedno jediné řešení.

Vzhledem k tomu, že také u nás začíná být LGBTQI lobby velmi hlasitá, je jen otázkou času, než se podobné praktiky dostanou i k nám. Zatím se zřejmě nenajde moc rodičů, kteří by podobné prznění svých dětí dobrovolně dopustili, ovšem je také možné, že takové hrátky budou umožňovat některé „pokrokovější“ mateřské školky.

Každopádně je třeba si uvědomit, že je jen otázkou relativně krátkého času, než se také u nás začnou pedofilové orientovat na dětské Drag queen. Důležitá je pro ně i podpora EU, která na podobné perverzity vždy ráda nějaký ten tisíc eur z vašich daní upustí.

Zde je pak už jen na rodičích, zda ohlídají to, jakých akcí se účastní například školka, kam jejich dítě chodí. Čím více budou rodiče proti těmto v západních zemích již zavedeným praktikám protestovat, tím více se jejich zavádění u nás – a tím i prznění nejmenších dětí – znesnadní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ve Švédsku probíhá po volbách diskuze o tom, zda pokračovat v prznění dětí pedofilními Drag queens

  1. právo na ochranu děti musi byt v Ustavě žádny cizi dospěli člověk by neměl mit na starost děti pokud o to nežada rodič a v mateřskych školkách by tohle mělo byt zakázano pod vysokymi pokutami s trestem vězeni na pěkně dlouho pro toho komu mateřska školka patři to by si majitel školky jako že ho budou všude řikat o něm že je pedofil by dlouho v kriminalu nepřežil

  2. Pripomínam,že v Belgicku je pedofília de facto štátnym náboženstvom a na čele pedomafie stojí vždy sám kráľ. Baudouin I, kráľ Fahd a Marc Dutroux boli najlepší kamaráti… Už sa neviem dočkať, kedy budú popravy a zabíjanie úchylov /v islamskom zmysle slova/ , teda aj transvestitov, na dennom poriadku nielen vo Švédsku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout