Brazílie: Lidé, policisté i armáda podporují Bolsonara, masové protesty proti zmanipulovaným volbám pokračují (video)

Brazílie: Lidé, policisté i armáda podporují Bolsonara, masové protesty proti zmanipulovaným volbám pokračují (video)

V Brazílii jen málokdo věří tomu, že volby nebyly zmanipulovány. Ostatně, samotná Bidenova administrativa se k manipulacím přiznala. Také Bolsonaro neakceptoval výsledek voleb, nicméně přesto se rozhodl prezidentský post zkorumpovanému kriminálníkovi Lulovi da Silva předat.

Připomínám, že socialista Lula – který sloužil jako prezident od roku 2003 do roku 2011 a byl odsouzen v roce 2017 za přijímání úplatků v nejvyšším úřadu v zemi – vyhrál prezidentské volby v roce 2022 v neděli jedním z nejtěsnějších rozdílů v historii.

Lulovi bylo umožněno ucházet se o prezidentský úřad, přestože byl odsouzen jako zločinec, protože nejvyšší soud v zemi, Nejvyšší federální tribunál (STF), zrušil rozsudek z procesních důvodů. STF nikdy nepředložil žádný důkaz, který by byl v rozporu se skutkovými okolnostmi případu, které vedly k trestu více než dvou desetiletí ve vězení. STF byl jmenován ještě za Luly, tudíž tribunál je jednostranně zpolitizovaný a plně stojí za Lulou.

Proti falešným volbám nyní protestují miliony Brazilců. Ulice jsou plné lidí a na silnicích se objevují další barikády. K Bolsonarovým příznivcům se přidali dokonce i policisté a armáda.

Tisíce lidí v ulicích křičí, že socialista Lula je zloděj a jeho místo je ve vězení. Autodopravci, farmáři a patrioti podporují Bolsonara a vyzývají k zatčení Luly.

Více již ukazují samotná videa:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Brazílie: Lidé, policisté i armáda podporují Bolsonara, masové protesty proti zmanipulovaným volbám pokračují (video)

    1. Tak pěkně přidej těch let. Po prvních volbách ČR v r.1993 řekl jeden generál z generálního štábu ČA, že až přijde čas, tak tu vládu vyměníme. A vyměnili Klause při tzv. sarajevském atentátu. Po volbách v r.1998 u kulatého stolu řekla šéfka US DEU Hromádková, že v Praze sčítání celého státu nikdo nekontroluje, že je to zfalšované. Média nereagovala.
      A pak tu máme poslední parlamentní volby v r.2017. Tzv. hackerský útok na soukromou firmu !!! sčítající hlasy umožnil změnit pořadí. Před ním ANO a SPD měli po 30%, KSČM 28%. Po „útoku“ ANO 28%, SPD 11,5%, KSČM 9%. Média nereagovala. Nebo z USA přišlo 2x více hlasů než tam bylo voličů pro TOPku. V USA „volili“ i sto let mrtví lidi. Přece znáš heslo, když se chce, všechno jde…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout