Velká Británie: Genderová klinika zprznila asi 3 tisíce dětí od 3 do 15 let

Velká Británie: Genderová klinika zprznila asi 3 tisíce dětí od 3 do 15 let

O nedávno uzavřené Tavistock klinice jste si zde mohli již před časem přečíst. Mnoho dnes již dospělých lidí, kteří klinikou prošli, popisovalo, jak byli  indoktrinováni, aby se nechali přesvědčit nejprve k užívání hormonů a blokátorů puberty a posléze i k operaci změny pohlaví. Většina z těchto mladých lidí však ve skutečnosti nebyla trans, ale měli různé další psychické či jiné zdravotní problémy, které se neřešily.

Všem bylo řečeno, že jsou ve špatném těle a pak se vedla „léčba“ tak, aby byli tito jedinci připraveni k již nezvratné operaci. Nyní se ovšem ukazuje, že se nejednalo jen o předpubertální nebo pubertální děti, ale indoktrinováno a následně i zprzněno bylo i mnoho velmi malých dětí, včetně tříletých.

Tyto děti samozřejmě přivedli na kliniku jejich rodiče, kteří tak sami nesou vinu na mnohdy trvalém poškození vlastních dětí. Klinika, která se tyto šílenosti nesnažila rodičům rozmluvit, nese stejně velký díl viny. A asi největším viníkem je zvrácený systém, který prosazuje tzv. „genderově neutrální“ výchovu.

Podobné zvrácenosti jsou dnes velmi propagovány, i když jejich cílem není nic jiného než prznění zcela zdravých dětí v rámci programu depopulace.

Podle bývalého psychiatra na dětské klinice Tavistock si rodiče tříletých dětí vymýšleli, že jejich děti jsou transgender.

Dr Az Hakeem pracoval na této kontroverzní klinice NHS 12 let, až do roku 2012, a řekl, že vyjádřil obavy z postupů, které zaměstnanci označují za „bláznivé“. Popisuje Tavistock jako „továrnu na trans“.

„Přicházely tam i tříleté děti…Viděl jsem tyto rodiče, kteří měli syna, ale chtěli dívku nebo naopak…rodiče říkali: ‚Johnny nikdy nevypadal jako kluk, tak jsme mu změnili jméno a dali mu nasadit paruku “, řekl podle Telegraph.

„Pamatuji si, jak jsem jim říkal, že je to šílenství. Že to, co děláme, je šílenství. Jsou to děti. Jsou tříleté.“

Chování rodičů přirovnal k Münchausenově chorobě v zastoupení, ve které si pečovatel vymýšlí symptomy, aby vytvořil iluzi, že dítě je nemocné, a nazval to „Transhausen v zastoupení“.

Jeho komentáře přicházejí poté, co vyšlo najevo, že za poslední dva roky bylo na kontroverzní kliniku odesláno nejméně 15 dětí mladších čtyř let.

Podobný počet pětiletých dětí byl na kliniku doporučen jen v letech 2021 až 2022.

Služba rozvoje genderové identity (GIDS) na klinice Tavistock byla jedinou službou pro genderovou identitu pro děti v zemi.

Dokumenty NHS říkají, že za poslední dva roky bylo do Tavistocku doporučeno celkem více než 5 000 dětí ,o nich se tvrdilo, že jejich genderová identita neodpovídá jejich biologickému pohlaví.

Pouze polovina žádostí byla pro děti starší 15 let.

Tolik případ z Velké Británie, který nedávno způsobil velký poprask. Nebezpečné je, že nyní se také u nás podobné zvrácenosti propagují, nedávno jsem například narazila na oslavný článek o matkách, které své děti vychovávají „genderově neutrálně“ s tím, aby si později samy pohlaví zvolily.

Tato propaganda zřejmě probíhá na objednávku EU, kde požadují po všech členských zemích zavedení genderové výchovy u dětí už od jeslí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Velká Británie: Genderová klinika zprznila asi 3 tisíce dětí od 3 do 15 let

  1. O pár rokov sa všetky „úchylnosti“ /v zmysle šaríe/ budú na území Eurábie trestať obvykle smrťou. Teda nielen homosex či transsexualita, ale aj tzv. genderová výchova či pokusy meniť deťom pohlavie. Nie som proti.

  2. Buzerantů je tu až hanba. A ještě chtějí tvořit další. Mě připadáze 30-40% populace mužů jsou beztak homosexuálové. Měly by vytvořit lék na homosexualitu. Homosexualita je prostě úchylka jako zoofilie, nekrofilie atd. Homosexualita je naučený zlozvyk. Dva muži co mají sex je pro mě něco opravdu odporného. Něco jako kdybyste si dali k jídlu hovno s octem. Proste hnus. Homosexualita je nemoc a musí se dat léčit. Homosexualita vzniká používáním hrnců a pánvi s teflonem. Teflon mění mužské hormony na ženské. Spousta žen je ve vztahu s homosexuálem a neví o tom. Mluví váš manžel nosem, je velmi pravděpodobné ze je homosexuál. Moje známá je ve vztahu s homoušem 5 let. Nemají sex ani jednou za měsíc on ji řekl ze ho nevzrušuje. Místo sexu se typek divá na porna honí si ho na záchodě. Chudak holka nic netuší ona je hodná ale hrozně hloupá a najivní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout