„Téměř neustále čekáte na smrt:“ Výpověď německé oběti „vakcíny“ (video)

„Téměř neustále čekáte na smrt:“ Výpověď německé oběti „vakcíny“ (video)

Podobných výpovědí je spousta, jenže tyto hlasy jsou umlčovány. Mnoho lidí ani nemusí tušit, z čeho mají problémy, neboť mnohdy se dostaví až měsíce po aplikaci genové injekce, jindy záhy poté a pokračují dlouhé měsíce. Je známo, že tyto injekce jsou jakousi „ruskou ruletou,“ jak se již před časem zjistilo podle rozdílnosti jednotlivých šarží.

I proto se zřejmě mezi očkovanými vyskytují na jedné straně poměrně zdraví jedinci a na té druhé těžce nemocní, ale i mrtví.

Osudy lidí poškozených očkováním proti Covid-19 jsou stále umlčovány v mainstreamu. Mladá matka Svenia v dojemném videu dává nahlédnout do své nyní roční zkoušky, která se vyznačuje zoufalstvím, masivním poškozením zdraví a neustálým očekáváním náhlé smrti.

Bylo slíbeno: Očkování proti Covid-19 je účinné a bezpečné. Je také důležité chránit své bližní. Být s nimi solidární a vyjádřit tuto solidaritu ochotou dát si  injekci Covid-19. Mnoho lidí si bohužel uvědomuje, že tento slib byl naprostá lež, a že z tolik vychvalované solidarity nezbylo nic, dokud se u nich neobjeví zdravotní problémy .

Poškození, které je někdy tak vážné, že to postižení vzdají a naděje, že se někdy uzdraví, se stane vzdálenou vzpomínkou. Oběti očkování proti Covidu mají společné také poznání, že nemohou očekávat žádnou pomoc. Že jsou ponechány samy, možná dokonce očerněny a obviněny, že jsou jen podvodníci.

Podívejte se níže na video 31leté Svenii (německy), která má nyní za sebou nespočet návštěv u lékaře a v nemocnicích a jejíž osud není zdaleka ojedinělý případ. Uživatelé Instagramu jej najdou také na adrese www.instagram.com/p/CjczcVfOwbo . Její komentáře jsou pro ty, kdo neumí německy, reprodukovány níže pod videem.

Vždycky jsem říkala, že v emocionálním rozpoložení bych nikdy nenatočila video nebo něco podobného, ​​abych se vyjádřila, ale po tom, co teď zažívám a co se včera opakovalo, jsem si řekla, dobře, zapněte kameru. Je mi jedno, co si o mě ostatní myslí. Chci se jen podělit o situaci, protože je prostě krutá. Včera jsme se zoufale pokusili jet na univerzitní kliniku v Marburgu, protože jen tam lze lidem poškozeným očkováním pomoci – nemusí, ale můžou. A jeli jsme šest až sedm hodin jízdy.

Sami jsme mluvili s doktorem Schiefferem a existuje čekací listina, na které jsem také. Podle mého posledního čtení to bylo 3000, nyní je to 5500 čekajících, a neuvěřitelně se rozčílil nad tím, že tam pořád sedí lidé a vy jste konfrontováni s jejich osudem a pak chcete pomoci, ale nemůžete. No, byl totálně rozhořčený a taky někde… opravdu bylo vidět, že je z celé situace totálně zdrcený, což naprosto chápu, když jsou jediným kontaktním místem. Ale byl také opravdu naštvaný, a to jsme opravdu viděli, chudák – na jedné straně, na druhé… Musíš si také zapamatovat, že to ostatní stále posouvá dále v seznamu a – ano. Ale očividně se mezitím lidé vystřídali.

Včera jsme pak byli dvanáct hodin na cestě a podle toho jsem dnes vyčerpaná. Protože výlet sám o sobě je obecně opravdu nervy drásající a vyčerpávající, ale když jste nemocní, platí to dvojnásob. OK. Ale to jsou jen zoufalé činy, kdy opravdu nevíte, co se děje. Takže cítím hroznou únavu, že už nemůžu chodit. Mám tyhle, tyhle autoimunitní nemoci… – tvoří autoprotilátky, jako mnoho jiných a  je to vzplanutí. Vzplanutí, ve kterém se cítíte opravdu špatně… A v těchto fázích, kdy opravdu bojujete o život, s bušícím srdcem – máte pocit, že další plicní embolie už je tady. Špatně se vám dýchá. Prostě v tu chvíli nevíte co dělat a odevzdáte se osudu. Takže tak nějak někde čekáš na smrt, pořád dokola, a to nejsem jen já, ale i tisíce dalších. A o tom se úplně mlčí.

Když jdu na pohotovost do Mnichova, kam jezdím často, a řeknu, že jsem poškozená očkováním, tak mi řeknou, že to neexistuje. Protože lidé nevědí. Protože to není zveřejněno. Protože to není zobrazeno. Ale je jich tolik… A jak jsem řekla, nejhorší je, že nic nenajdete a ani vám nebudou věřit, protože máte normální krevní obraz. Tento rozbor krevních plynů je také v pořádku a stále jsem měla plicní embolii, která byla zjištěna. Teď je mi jedenatřicet a ze svého dítěte jsem doteď nic neměla. Z rodičovské dovolené jsem nic neměla, můžu být ráda, že tu pořád sedím. A já prostě nechci nechat své dva muže (pozn.: syna a manžela) samotné doma.

A to je skutečně politický problém, co tady máme. Prostě zůstanete sami. Ano. Jak jsem řekla, byl to zoufalý čin, byl to pokus. Zkusili jsme, poslali nás pryč. A ano, teď můžete jen sedět doma, zkoušet doplňky a navštívit přírodního lékaře, aniž byste věděli, co se děje. Je to spike protein, který způsobuje problémy? Jsou to cévní problémy? Je to zánět? Je něco v mozku špatně? Je v imunitním systému něco, co je špatně regulováno? Bylo něco přeprogramováno? Může to někdy zmizet?

Toto je neprobádané území. Naše zasažená skupina se všude snaží dávat komentáře, snaží se dostat do televize. Máme tolik lidí, kteří byli v RTL, MDR, Servus TV, aby dostali lidi do televize. A každý večer sedíme před televizí, protože čekáme, že se příspěvek  blíží. Pak se takový příspěvek zase odloží nebo se pak ukáže v době, kdy už snad nikdo není vzhůru.

Já už prostě nevím, co mám dělat. A pokud jste možná tolerovali první, druhou nebo třetí dávku, neznamená to, že nyní můžete tolerovat i čtvrtou. V určitém okamžiku imunitní systém říká, že to nemůže fungovat, já to nedokážu. Zejména proto, že je zveřejněno, že pokud máte nežádoucí účinky, jděte prosím k lékaři. Ano – až na to, že lékaři nic netuší. Takže jste posláni z Hü do Hottu . Už mám za sebou odyseu lékařských schůzek. Určitě jsem byla u deseti až patnácti doktorů a v nemocnici, ani nedokážu spočítat, jak často mě vyzvedli, protože jsem si myslela, že je zase ten čas – protože opravdu musíte každý den očekávat, že odpadnete mrtví. Prostě to tak cítíte.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

4 thoughts on “„Téměř neustále čekáte na smrt:“ Výpověď německé oběti „vakcíny“ (video)

  1. jo jo vime jak to bude dal a znova připomenu snad si nikdo nemysli že všichni ti odbornici media a politici co podporovali vakcíny a všelijaka buzerantska opatřeni že pujdou do vězeni ne nepujdou a znova řeknu kdyby existovala možnost že by za tohle byli popotahovani před zakonem a šli do vězeni nikdy by tohle nerealizovali proto nikde neslyšite ani jedinou zminku že by měl jit někdo do vězeni ne nikdo do vězeni nepujde

  2. Jsem jediný z přímé rodiny neočkovaný a je mi to občas vyčítáno. Jednou jsem řekl: jsem neočkovaná kontrolní skupina proti skupině očkovaných experimentální genovou terapií. (tak jsem za blázna). Když někdo chodí pořád k doktorovi, že má následky po kovidu a já mu řeknu, že je to po očkování. Odpověd: Spekulace. A já odpovím, že to, že to má po kovidu je taky spekulace.
    Strašně jsem se pohádal z manželkou, která byla „povinně“ očkovaná. , a řekla mi, že to stejně bude povinné pro všechny jinak mě vyhodí z práce, jak se budu živit. Řekl jsem, že stejně na to očkování umře s 10% pravděpodobností a já než se nechat očkovat nebo zavřít do moderního koncentráku, tak si vezmu oblečení, nůž a sekyrku a odejdu do lesa, kde to bude kurva těžký. Prostě psycho.
    Povinné očkování zatím zrušili, manželka je často nemocná (asi pořád, tají to). Teď jí „děti“ dávají i doma kapačky, aby nemusela do nemocnice. To já neumím. Dokážu skoro všechno co si umanu a výraz: nejde to. – nesnáším.
    Nejradši bych seřezal všechny dacany : co nás straší, vyhrožují, mrazáky v ulicích, doktory po telefonu, našeho ukrajinského premiéra je jich hodně asi by mi ruka upadla.
    Jsem komplikovaná osobnost. Stejně tem život nepřežijeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout