Ve Francii proběhla mohutná demonstrace proti multikulturnímu peklu (videa)

Ve Francii proběhla mohutná demonstrace proti multikulturnímu peklu (videa)

Kolik mainstreamových médií se zmínilo o masových demonstracích ve Francii? Myslím, že moc ne. A pokud už o nich psala, pak jistě ne pravdivě.

Jak již víte, tak právě před týdnem došlo k velmi brutální vraždě teprve 12leté Loly, která byla nadanou sportovkyní. Obviněni byli celkem 4 Alžířané, přičemž v současné době stále probíhá vyšetřování, které má objasnit podíl každého z nich. Za hlavní podezřelou byla určena Alžířanka, která měla dívku vylákat z domu, kde žila.

Dívka pak byla mučena, znásilněna a podřezána. Její tělo bylo umístěno v kufru a odhozeno v 19. pařížském okrsku, kde bylo minulý pátek večer – tedy jen hodiny po jejím únosu – nalezeno.

Policie zatkla čtyři podezřelé identifikované bezpečnostními kamerami: Dahbii B., Amina K., Friha B. a Rachida N.

V současné době vše směřuje k uznání Alžířanky jako psychicky nemocné a zřejmě ani ostatní její krajané neskončí ve vězení. I když je předčasné jakkoli předjímat, tak nikdo z kompliců se k podílu na mučení, znásilnění a vraždě nechce přiznat a zatím je vše především na uvedené Alžířance (přitom minimálně na znásilnění se musel podílet i některý z kompliců).

Francouzi v reakci na tuto vraždu a také na směr, kterým se vyšetřování unáší, vyšli do ulic. Mnoho Francouzů nevěří, že prezidentské volby proběhly zcela regulérně, původní Francouzi (vyjma důchodců) Macrona většinou nevolili. Je tedy prezidentem muslimů, kteří ho volili  proti Marine le Pen a důchodců, jejichž hlasy si získal úplatky.

Včera tedy proběhla demonstrace proti zhoubnému multikulturalismu a mnohdy nespravedlivé justici. Zde je třeba připomenout, že 70% Francouzů skutečně věří v to, že mají být programově nahrazeni muslimy. Jsou tak snad jediným národem v Evropě, který si již většinově uvědomuje, že probíhá „velká náhrada“ podpořená EU a vládnoucími elitami.

Proti demonstrantům pak opět vytáhla Antifa, která samozřejmě tradičně multikulturalismus a islamizaci podporuje.

Takto zranila skupina Antifáků novináře:

Lidé se shromáždili také u pomníčku u domu, kde Lola bydlela:

Pobouření vyjádřil také francouzský politik a bývalý kandidát na prezidenta Eric Zemmour: „Pokud Emmanuel Macron nechce převzít odpovědnost za Lolu, nemůže být prezidentem republiky. Pokud odmítne bránit Francouze, ztrácí veškerou legitimitu. To je základ našeho sociálního paktu.“ Zemmour vyjádřil respekt k emocím Loliny rodiny a upřesnil: „Pokud ale budeme mlčet, za 3 dny bude další případ. Známe tempo a mediální metody.“

Ozývaly se i hlasy, že francouzští fotbalisté by si měli pro holčičku pokleknout… Nebo snad stojí život holčičky za méně než život kriminálníka George Floyda?

Protesty nastaly i v reakci na to, jakým směrem se případ vyvíjí. Žádají spravedlnost pro Lolu, která na konci svého krátkého života zažila nezměrná muka. A vše směřuje zatím k tomu, že její vrazi nebudou patřičně potrestáni.

Účastníci dema v Paříži se sešli na náměstí Place Denfert-Rochereau. Vzpomínka začala minutou ticha.

Na akci vystoupil i Eric Zemmour.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

One thought on “Ve Francii proběhla mohutná demonstrace proti multikulturnímu peklu (videa)

  1. dievčatko malo otca, ktorý sa zmôže len vykrikovať prázdne heslá na ulici? trba vziať spravodlivosť do vlastných rúk a pomstiť dcéru keď svetská spravodlivosť sere naňho!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout