Trudeauův program eutanazie: Lékaři mohou zabíjet děti bez souhlasu jejich rodičů (video)

Trudeauův program eutanazie: Lékaři mohou zabíjet děti bez souhlasu jejich rodičů (video)

Napadlo by vás někdy, že by mohli lékaři  zabíjet děti třeba jen proto, že jsou v depresi, aniž by o tom byli informováni jejich rodiče? V Kanadě to prostě možné je. Pro eutanazii se mohou rozhodnout i bezdomovci, chudí a chronicky nemocní. Noviny Toronto Star hovořily o ‚sociálním darwinismu ve stylu Hunger Games‘.

Tucker Carlson ve své show řekl, že se nerad zmiňuje o nacistech, ale byli tím známí. „Použijete lékaře k zabíjení nejslabších ve vaší společnosti,“ řekl. „Myslel jsem, že po druhé světové válce se lékaři dohodli, že se takové věci dělat nebudou.“

„Úkolem lékařů je pomáhat lidem, zlepšovat jejich stav, ne je zabíjet,“ zdůraznil Carlson.

Spisovatel Charles Camosy řekl, že nyní máme „velmi odlišný systém zdravotní péče“ než před 20 až 30 lety. Je to hypersekularizované, často založené na analýzách nákladů a přínosů QALY, řekl Camosy. QALY je anglický termín, který znamená rok života v dobrém zdraví navíc.

Dědeček kanadské vicepremiérky Chrystie Freelandové, která je pravá ruka premiéra Trudeaua, byl za Hitlera vysoce postaveným nacistou, po kterém po válce pátraly polské úřady.

V době Norimberského procesu její dědeček pracoval v Bavorsku pro americký zpravodajský aparát. Emigroval do Kanady a odešel v klidu do důchodu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Trudeauův program eutanazie: Lékaři mohou zabíjet děti bez souhlasu jejich rodičů (video)

  1. V Canade je justicni system zalozen pouze a vyhradne na penezich, pokud jste z cehokoli obvinen, jste nevinny, ale nemate penize, system vas semele. V takovych pripadech je pro obvineneho lepsi euthanasie nez zniceny zivot a roky v kriminale za nic, vim, o cem mluvim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout