Tento týden navštívil Bill Gates Nizozemsko. Co za původně utajovanou návštěvou stojí?

Tento týden navštívil Bill Gates Nizozemsko. Co za původně utajovanou návštěvou stojí?

Oficiálně se samozřejmě účel návštěvy nedozvíme. Ostatně, nebyla ani předem ohlášena a veškerá jednání za zavřenými dveřmi jsou utajovaná. Nicméně ví se, kde byl a s kým se sešel. A právě zde to začíná být velmi zajímavé.

Jak jistě víte, tak Holandsko je jednou z pokusných zemí WEF, což vidíme i na současné vlně vyvlastňování farmářů. Ale také holandská vláda i královská rodina pravidelně navštěvuje nejen srazy WEF, ale i Bilderberg, což není nic podivného, neboť srazy na Bilderbergu začala organizovat právě holandská královská rodina.

I když se po dlouhé roky konají na různých místech, tak právě první sraz se v 50. letech konal právě v Nizozemsku v hotelu Bilderberg. Skutečná nizozemská opozice se již delší dobu snaží vazby premiéra Rutteho, celé vlády i královské rodiny na globalisty rozkrýt.

Holandsko má být také zemí, která bude součástí obřího „megaměsta“  s 30 miliony obyvatel. Města, které zabere prakticky celé Holandsko, část Belgie, Lucembursko a část Německa.

Vše tedy napovídá tomu, že právě zde je v rámci Evropy jedno ze „zkušebních polí.“ Co tedy dělal tento týden Bill Gates v Holandsku a koho navštívil?

V Nizozemsku tento týden přijali výjimečnou návštěvu, která se tajně připravovala týdny. Miliardář Bill Gates navštívil Institut Rega, kde se v roce 2018 stal vedoucím oddělení virolog Marc Van Ranst, a Imec, výzkumné centrum v oblasti mikroelektroniky, nanotechnologií a umělé inteligence.

S Gatesem si mohli podat ruku mimo jiné virologové Van Ranst, Pierre van Damme nebo Johan Neyts. Ti byli také hlavními postavami covidismu v Holandsku.

Možná o něco zajímavější než návštěva hlavních holandských virologů byla návštěva výzkumného centra Imec.

Kathleen Phillipsová ze společnosti Imec v srpnu na webu Světového ekonomického fóra napsala, že čipování dětí mohou rodiče vnímat jako „racionální krok“. Podle deníku De Tijd bude Imec hrát klíčovou roli v evropské čipové strategii.

Tolik zpráva z Holandska. Jako velmi zajímavá se mi jeví být především  informace o tom, že Bill Gates navštívil výzkumné centrum Imec, které má vyrábět čipy pro použití u lidí – a to pro celou EU.

Připomínám, že Bill Gates se již dříve zabýval projektem ID2020, tedy čipováním v kombinaci s očkováním. Dále je velmi zajímavá i souvislost, že se objevil v době, kdy EU testuje u prvních několika set lidí ID (digitální identitu), jejíž plošné zavádění má být uvedeno do praxe příští rok.

To je zajímavé v kontextu s tím, že Bill Gates stál v čele plošného zavádění ID v Indii.

I když vše výše uvedené  jsou samozřejmě jen spekulace, tak každý, kdo zná „dílo“ Gatese a lidí kolem něj, moc dobře ví, že pro nic za nic do Nizozemska – a na obě výše uvedená místa – nepřijel…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Tento týden navštívil Bill Gates Nizozemsko. Co za původně utajovanou návštěvou stojí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout