Potvrzeno: PayPal začíná trestat špatné názory pokutou 2500 dolarů

Potvrzeno: PayPal začíná trestat špatné názory pokutou 2500 dolarů

Nedávno se objevila informace o chystaných zásadách firmy PayPal, podle nichž připravuje nové podmínky pro své klienty. Všichni, kdo využívají služeb PayPal a zároveň vyjadřují závadné názory, by měli být potrestáni pokutou 2500 dolarů, které by měly být strženy z účtu. PayPal posléze tvrdil, že jsou tyto informace nepravdivé. Nyní se však skutečně v zásadách firmy uvedená klauzule, upozorňující na pokutu v případě vyjadřování špatných názorů, objevila.

Od příštího týdne tak může být jakýkoli uživatel této služby pokutován za porušení těchto pravidel – a to bez upozornění.

Zásady společnosti PayPal účtovat si 2 500 USD za šíření „nepřesných nebo zavádějících informací“ byly obnoveny, jak je uvedeno v Zakázaných aktivitách podle smlouvy s uživatelem.

26. září finanční služba oznámila některé změny v některých dohodách.

PayPal údajně uplácel držitele účtů poukázkami v hodnotě 15 dolarů v zoufalém kroku, aby jim zabránil ve zrušení jejich účtů, což vám jen potvrzuje, jak špatná je situace.
V případě, že jste to ještě neudělali, je vhodný čas zrušit svůj účet PayPal. Obzvlášť pak tehdy, kdy nemáte ty správné názory na LGBTQ, klima, migraci apod. a nebojíte se je šířit. Od 3. listopadu by vás to mohlo přijít pěkně draho…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Potvrzeno: PayPal začíná trestat špatné názory pokutou 2500 dolarů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout