Německo: Invazista terorizuje celou vesnici, má na kontě již 18 přečinů (video)

Německo: Invazista terorizuje celou vesnici, má na kontě již 18 přečinů (video)

Také vás udivuje, že obohacovač, který je v Německu teprve krátce, zůstává na svobodě i po 18 různých stížnostech na útoky na místní obyvatelstvo či jejich majetek? Jenže v Německu nejde o nic neobvyklého.

Asi 30letý jedinec, u něhož se dosud nepodařilo zjistit zemi původu, také nemůže být nikdy deportovaný – není-li totiž známa země původu, pak ho není kam deportovat. Obec tak bude zřejmě i nadále obohacována, zřejmě dokud někoho nezavraždí. Pak možná skončí v psychiatrické léčebně, jako mnoho jeho soukmenovců.

Villingen, Bádensko-Württembersko. Tento nedávno příchozí migrant děsí obyvatele. Poškodil hostinec dlažebními kostkami a kousnul hostinského do nohy. Muž tmavé pleti už také například zbil ženu, urazil kolemjdoucí a vyhrožoval jim a způsobil autonehodu. Celkem je proti němu již 18 stížností.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Invazista terorizuje celou vesnici, má na kontě již 18 přečinů (video)


    1. Nӗmсі maјí јіnоu mеntalіtu nеž mу. Tadу v рříрadӗ nеѕсhорnоѕtі роlісіе vеzmоu lіdі vіdlе a lорatу a budоu zmlátіt рrоblémоvé јеdіnсе (nејčaѕtӗјі ѕtátеm сhránӗné іndоčесhу). роtоm је klіd. Nӗmсі ѕе nесhaјí (a tо і dоѕlоva) јеbat dо рrdеlе a nесhávat ѕі zaрíсhávat kudlе dо zad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout