Mladá Švédka byla brutálně hromadně znásilněna 5 muslimy

Mladá Švédka byla brutálně hromadně znásilněna 5 muslimy

O tomto případu jsem se již velmi okrajově zmínila v pondělí v článku, ve kterém bylo shrnutí některých víkendových případů obohacení Švédska. Jednalo se konkrétně o jednu noc ze soboty na neděli, kdy došlo mimo jiné i ke hromadnému znásilnění, po němž musela být mladá Švédka hospitalizována. Otázka je, jak by dopadla, kdyby pachatele přímo při činu nenachytala policie…

Pět mladých mužů z Blízkého východu bylo zatčeno v sobotu večer policií v Malmö, když právě znásilňovali ženu. Ve středu byli vyslechnuti všichni zadržení.

Kolem 23:00 v sobotu večer obdržela policie v Malmö hlášení, že na hřišti hned vedle kasina Cosmopol v Kungsparkenu v centru Malmö dochází ke skupinovému znásilnění.

Díky tomu, že hlídka byla právě v blízkosti, bylo možné chytit čtyři pachatele při činu. Pátý byl zatčen o chvíli později.

Kvintet byl zatčen a prokurátor ve středu požádal o vzetí do vazby u okresního soudu v Malmö. Podle právních dokumentů jsou čtyři migranti ze Sýrie a jeden migrant bez státní příslušnosti, což je obvykle synonymum pro Palestince. Jsou to:

Adham Al Sayasneh, narozen 2005-05-27, občan Sýrie.
Hussein Mashan, narozen 2005-06-23, občan Sýrie.
Tayssir Hedar, narozen 2007-09-16, občan Sýrie.
Yamen Aldughaim, narozen 2006-01-01, občan Sýrie.
Amer Tamem, narozen 2004-10-18, bez státní příslušnosti.

Všichni jsou ve vazbě kvůli podezření ze znásilnění s přitěžujícími okolnostmi. To znamená, že znásilněná žena byla pravděpodobně vážně poraněná a hromadné znásilnění tak bylo zřejmě velmi brutální.

Všech pět popírá jakékoli pochybení.

Žádný z těchto pěti cizinců nemá záznam v trestním rejstříku. Mladá Švédka však v listopadu loňského roku požádala o zákaz kontaktu pro Yamena Aldughaima poté, co ji pronásledoval a vyhrožoval jí.

Neexistují žádné informace o tom, jak je na tom po psychické stránce hromadně znásilněná žena a nic se neví ani o rozsahu jejích zranění. Policie je k incidentu zdrženlivá a uvádí, že „vyšetřování je v delikátní situaci“. Mainstreamová média pro jistotu o původu násilníků mlčí a popisují je pouze jako „mladíky.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Mladá Švédka byla brutálně hromadně znásilněna 5 muslimy

  1. muslimové jsou mirumilovni islám je náboženství míru 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑 musime jim pomahat žádna ghetta neexistuji to je jen pro Ruska Propaganda 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑 budme solidarni a přijmeme uprchliky k nam nevolte rasisty extremisty a islamofoby 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout