EU věnovala 970 milionů eur na „mobilitu mladých Afričanů uprostřed demografické transformace“

EU věnovala 970 milionů eur na „mobilitu mladých Afričanů uprostřed demografické transformace“

Jako vždy připomínám, že jde také o vaše peníze.

EU dlouhodobě podporuje islamizaci a výměnu obyvatel Evropy. O tom již nelze ani v nejmenším pochybovat. Nejde jen o spolupráci s Muslimským bratrstvem nebo propagandu „multikulturní mládeže,“ ale také o dlouhodobé snahy umožnit legální import Afričanů do Evropy.

Ten podpořila již v roce 2018 tzv. „Marakéšská deklarace,“ v níž se všechny země EU – mimo Maďarska – zavázaly k přijímání mladých Afričanů. Od té doby se již v EU schválila i ekonomická migrace a několik dalších dokumentů, podporujících migraci z Evropy do Afriky. mimo jiné šlo například o dvě tzv. „Africké deklarace.“

Novým počinem EU je podpora mladých Afričanů a jejich mobility a výměny zkušeností, jak zcela zřejmě nazývá legální import mladých Afričanů do Evropy.

Nyní cituji z nového akčního plánu EU pro mládež:

Komise a vysoká představitelka dnes přijaly akční plán pro mládež ve vnější činnosti EU na období 2022–2027 , vůbec první akční rámec pro strategické partnerství s mladými lidmi na celém světě s cílem vybudovat odolnější, inkluzivnější a udržitelnější budoucnost. Tento plán přispěje k plnění mezinárodních závazků, jako je Agenda 2030 OSN pro udržitelný rozvoj a Pařížská dohoda o klimatu, účinným posílením postavení a účasti mladých lidí na vnějších politikách světa. 

Paní Dubravka  Šuica, místopředsedkyně Evropské komise odpovědná za demokracii a demografii, uvedla:  V době, kdy se svět nachází uprostřed demografického přechodu, bude akční plán pro mládež významným příspěvkem k našemu hledání solidarity a rovnosti mezi generacemi. Musíme posílit postavení dětí a mladých lidí na celém světě, zajistit, aby jim byly poskytnuty konkrétní příležitosti, a podpořit jejich účinnou mobilizaci jako právo a zajistit, aby nikdo nezůstal pozadu. Sdílíme společnou odpovědnost za budování demokratičtějších, rovnoprávnějších a mírumilovnějších společností, a to i pro budoucí generace.“

Image

EU má v úmyslu podporovat mobilitu mládeže, výměny mládeže a rozvoj sítí mládeže jako klíčového aspektu mezilidského rozměru strategie globální brány. Cílem je zajistit rozmanitost a začlenění a přitom věnovat zvláštní pozornost sociálním a ekonomickým překážkám, digitální propasti a rizikům spojeným s dezinformacemi.

(….)

A konečně, usnadnění mobility mládeže a výměny mládeže je prioritou Komise, která již v průběhu let nabídla takové příležitosti stovkám tisíc mladých lidí prostřednictvím programu Erasmus+. Tento aspekt zůstane prioritou i v budoucnuJen v Africe investuje EU do roku 2027  970 milionů EUR do mobility mládeže z fondů NDICI – Evropa ve světě.

Tolik úryvky z velmi dlouhého dokumentu, který se věnuje mládeži, ale ne té evropské. Ta je poněkud na druhé koleji. Tedy pokud náhodou někdo nemá zájem jít například sbírat zkušenosti do Nigérie nebo Senegalu.

Podstatné je, že EU se již tím, že dochází k záměrným a plánovaným demografickým změnám, ani netají. Jak jste si již dlouhodobě mohli povšimnout i na grafice, kterou EU používá, tak běloši jsou – coby Evropané –  na obrázcích většinou v menšině.

Umíte si představit, že by podobným způsobem propagovali výměnu obyvatel kdekoli v Africe, v Číně nebo v Japonsku? To by bylo nepřijatelné – a také tam nikdo multikulturalismus neprosazuje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “EU věnovala 970 milionů eur na „mobilitu mladých Afričanů uprostřed demografické transformace“

  1. vyměna obyvatel proběhne scela bez problemu o to se postara Velky Reset a socialni kreditni skore ten kdo se v budoucne bude chtit branit nebude mit žádnou sebeobranu ve společnosti kde nikdo nic nevlastni logicky nelze vlastnit palnou zbran nebude palna zbran jsou z vas jen ovečky na poražku což se i stane a bude to jednoduche když to vyšlo i bez problemu s vakcínami tohle bude ještě snadnějši Kelergiho Doktrina bude nakonec uspěšna a jak se o to pokoušeji v Dansku a Holandsku ty nove zákony o bydleni nebo migrantu stěhovani do velkych měst tak aby nebyli ghetta ale nasledně budou všude socialni kreditni skore vy se bojite znasilněni, vražd, ghett, gangu, právu šaría, islamizace no to body jdou dolu a je z vas bezdak a migranti maji hned volne byty pro sebe jak snadne to bude a když bude běloch v menšině co ho čeka at se koukne na Jihoafrickou Republiku to je budoucnost když živite a pomahate svym budoucim vrahum a kolonistum za to je zasluha rovnou na krchov nemusite se bat muslimové se postaraji aby jste neměli ani sve hroby pěkně je zdevastuji když vidi že hřbitov patři židum nebo křestanum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout