Světový pohár v Kataru: Piktogramy zakazují pití alkoholu, homosexualitu, nezahalené ženy i líbání párů na veřejnosti

Světový pohár v Kataru: Piktogramy zakazují pití alkoholu, homosexualitu, nezahalené ženy i líbání párů na veřejnosti

Již nějakou dobu upozorňují katarští pořadatelé hosty ze Západu na to, co se v jejich zemi na šampionátu může a co ne. Alkohol nebyl povolen ani na vyhrazeném místě na stadionu a LGBTQI pásky na rukou údajně „jen na vlastní nebezpečí.“ Do země také nemohou nejen otevření homosexuálové, ale ani nesezdané heterosexuální páry.

Aby na některé zákazy a pravidla, která vychází z práva šaría, hosté šampionátu nezapomněli, budou jim je připomínat všudypřítomné piktogramy.

V Kataru je podobně jako v Saúdské Arábii dodržována  šaría, takže ženy zde zpravidla chodí zahalené a nesmí ven bez mužského doprovodu. Homosexualita je velmi přísně trestána a alkohol je naprosto tabu.

Pravidla pro šampionát v Kataru:

Zákaz: pití alkoholu, homosexuality, odhalování žen (ruce, nohy), hlasité hudby, zneuctění mešit,  líbání na veřejnosti (včetně držení se za ruce apod.) a focení lidí bez jejich výslovného souhlasu.

Hosté se samozřejmě musí přizpůsobit domácím zvyklostem a komu se to nelíbí, nemusí do Kataru jezdit. Jenže zatímco oni po lidech z jiných kultur požadují striktní dodržování jejich pravidel, tak sami se v cizích zemích odmítají přizpůsobovat. Naopak, svůj zvrácený islám importují kam se dá.

Katar patří spolu se Saúdskou Arábií a Tureckem k hlavním sponzorům islamizace Evropy – tedy mešit, modliteben a islámských škol.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Světový pohár v Kataru: Piktogramy zakazují pití alkoholu, homosexualitu, nezahalené ženy i líbání párů na veřejnosti

  1. Pokiaľ viem, Katar dočasne povolil predaj piva a .pre ženy zo zahraničia asi tiež nebude problém ,ak si nenasadia burku… Ale prejdem k niečomu inému: Katar postupuje pri iniciovaní a financovaní islamizácie sveta oveľa rafinovanejšie a nebezpečnejšie než Saudská Arábia a napr. robí z času na čas aj ústupky: Dovoľuje poriadanie ženských tenisových turnajov , nezatvára cudzincov do get, naturalizuje cudzích športovcov /výlučne mužov, na rozdiel od Bahrajnu/ .Nie tak dávno dokonca emir povolil prvý kresťanský kostol. Pravda, cieľ tohto emirátu sa v ničom nelíši od kráľovstva as-Saúdovcov. Vahhábisti, lebo práve táto verzia islamu prevažuje v Katare aj KSA, vedia byť neskutočne trpezliví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout