Anglie: Ředitel pohřebního ústavu hlásí nebývalý nárůst úmrtí mladých lidí (video)

Anglie: Ředitel pohřebního ústavu hlásí nebývalý nárůst úmrtí mladých lidí (video)

Ředitel pohřebního ústavu John O’Looney z Anglie vidí obrovský nárůst úmrtí mezi mladými očkovanými lidmi, řekl Polly Tommey v pořadu Good Morning CHD .

Pokračoval, že jemu ani jeho kolegům, kteří měli mezi zesnulými i úmrtí na covid, dosud nebylo přivezeno žádné dítě, které by zemřelo na covid. Kdo nechá své dítě očkovat, ten ho vystavuje velkému riziku, řekl O’Looney.

„Lidé se musí probudit,“ zdůraznil. „Nyní usmrcují lidi v britských nemocnicích midazolamem, aniž by podstoupili covidový test. Zabíjejí lidi remdesivirem. Vědí, co to dělá. A dělají to jen proto, že musí platit své účty.“

Remdesivir, antivirotikum, byl v EU používán od začátku koronavirové krize. Od listopadu 2020 byl používán zejména v nemocnicích a  domovech pro seniory.  

Remdesivir může vést k selhání ledvin (pozn.: velmi detailně se o „zabijáckém“ remdesiviru píše v knize „Skutečný Anthony Fauci). Ředitel pohřebního ústavu poukázal na to, že těla lidí, kteří v důsledku toho zemřeli, jsou  plná tekutiny.

„Tohle je program,“ řekl O’Looney. “ Vědí to a přesto to tlačí dál. Zabíjejí lidi a jsou spoluviníky masových vražd.“

Ředitel pohřebního ústavu by si přál, aby se všichni lékaři a sestry, kteří vědí, co se děje, již této genocidy neúčastnili.

K uvedenému jen připomínám, že v těchto dnech schválila EU  genové přípravky Pfizer i pro kojence od 6 měsíců. Rodiče, kteří nabídky využijí, budou plně zodpovědní za případné poškození zdraví či smrt dítěte, neboť pro malé děti je mnohem větší hrozbou takzvaná „vakcína“ než samotný covid…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

One thought on “Anglie: Ředitel pohřebního ústavu hlásí nebývalý nárůst úmrtí mladých lidí (video)

  1. v listopadu Republikani vyhraji v USA volby do kongresu a senatu podpora Ukrajiny skonči a nečekejte dlouho až se tak stane vemte na to jed že EU nastoli povinne mandatorni očkovani v cele EU ted se jen čeka na konec konfliktu na Ukrajině aby se mohlo rozjet nove covidove nebo opičich neštovic dalši šilenstvi nezapomenout jsou na řadě děti a neočkovani vláda v ČR už je dopředu připravena s pandemickym zakonem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout