Zemřel jsem po boosteru Moderna, tady je můj příběh (video)

Zemřel jsem po boosteru Moderna, tady je můj příběh (video)

Unikátní výpověď Kanaďana, který průběžně informoval o všech problémech, které u něho nastoupily záhy poté, co si dal tzv. booster od Moderny.

35letý Michal z Montrealu se měl oženit letos v červenci. On a jeho snoubenka dostali posilovací injekci, aby mohli odjet na líbánky.

18. února jim byla podána mRNA vakcína společnosti Moderna. Druhý den ráno jeho snoubenka trpěla bušením srdce, bolestí na hrudi a dušností. Skončila na pohotovosti a byla jí diagnostikována tachykardie. Lékař jí předepsal pilulky na srdeční infekci a bylo jí dovoleno jít domů.

Kolem 19:00 Michal také začal trpět bolestmi na hrudi. Cítil závratě a požádal svou snoubenku, aby zavolala sanitku. Záchranáři mu řekli, že právě dostal infarkt. Dali mu nějaké prášky a do tří minut byl v nemocnici.

Pak se vše rozostřilo, píše Michal v dlouhém vlákně na Twitteru. Vzpomněl si na nějaké sny a připadalo mu, jako by byl v jakémsi nebi. Část jeho těla byla dočasně paralyzována.

Druhý den se prudce zhoršil. Upadl do kómatu a byl nasazen na přístroj. „Stroj mě udržel naživu,“ píše Michal.

Byl převezen do větší nemocnice. Nevypadalo to dobře. Zdálo se, že možná bude muset podstoupit transplantaci srdce. Jeho stav se posléze prudce zhoršil. Michal pak podle vlastních slov zemřel – tedy nacházel se v klinické smrti. Byl resuscitován a  přiveden zpět k životu.

Během svého zážitku – v době klinické smrti – uviděl temnou místnost v níž byl dopis, který napsal. Dopis četl svým vlastním hlasem. Dopis začínal slovy: „Drazí přátelé a rodino, dnes jsem zemřel.“ „Tehdy jsem věděl, že jsem mrtvý,“ píše Michal. „Nebylo to děsivé ani smutné, jen trochu překvapivé.“

Byl veden k jasnému bílému světlu. „Věděl jsem, že jdu do posmrtného života.“  Tam se několik vteřin rozhlížel, načež byl vytažen ven a byl zpátky v nemocnici.

Neurologové vyšetřili můj mozek a řekli mé matce, že existuje malá nebo žádná mozková aktivita (prováděli měření s elektrodami na hlavě, nakonec jsem v těchto oblastech ztratil vlasy):

Afbeelding

Moje plíce se zhroutily, takže jsem dýchal jen krátce, neboť mi dělal problémy jakýkoli pohyb, který by vyžadoval energii. Stehy v pánevní oblasti se v určitém okamžiku začaly znovu otevírat:

Afbeelding

 

V určitém okamžiku měl ECMO poruchu a já jsem začal krvácet z jednoho z otvorů (rozřízli pánevní oblast na obou stranách a připojili silné trubice k některým tepnám, aby odklonili průtok krve dovnitř a ven z těla do ECMO stroje, aby ho okysličili (na obrázku).

Afbeelding

Nevzpomínám si, že by mě převlékali. Izolovali mě, když čekali, až přijdou výsledky testů #COVID. Během té doby jsem zřejmě psal a posílal selfie své rodině. Nevzpomínám si, že bych něco z toho dělal. I když lékařské zprávy říkají, že jsem byl při vědomí:

Afbeelding

Začerněný důkaz o lékařském protokolu, který mi dala nemocnice při propuštění.

Cituji:

„Pan (začerněno), Michal (Datum narození: 1987/02/27) by neměl dostávat mRNA vakcíny pro očkování proti covidu“:

Afbeelding

Zde je začerněný důkaz o resuscitaci po nouzové operaci:

Afbeelding

Na závěr připomínám, že v mnoha zemích je Moderna pro mladé zakázána, někde je povolena až nad 50, jinde nad 60 let. Dlouhodobě se tedy ví, jaký je účinek těchto injekcí zejména u mladších lidí, pro které je navíc covid spíš lehké nachlazení….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Zemřel jsem po boosteru Moderna, tady je můj příběh (video)

  1. pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠

  2. Reklama placena vladou z nasich dani, rika ze Vakcina snizi moznost dostat a covid a poud ho dostanete tak zabrani tezkemu prubehu.

    Je to naprosto pravdive. Vakcina vam zpusobi smrt, pak nemuzete uz covid dostat ani mit tezky prubeh. BTW vi nekdo co znamena „tezky prubeh covidu“ ?
    Hadam ze to znaci Neco jako:
    Lehky prubeh – nudle u nosu 4 dny
    Tezky prubeh – nudle u nosu 4 dny a navic bolest hlavy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout