Vynálezce technologie mRNA vakcín vysvětluje roli, kterou CIA hrála při jejich vývoji (video)

Vynálezce technologie mRNA vakcín vysvětluje roli, kterou CIA hrála při jejich vývoji (video)

Roberta Maloneho jistě většině z vás netřeba představovat. Patřil ke skupině vědců, kteří přišli jako první s mRNA vakcínami, takže také moc dobře ví, že o žádné vakcíny nejde. On sám před nimi dlouhodobě varuje a je proto zejména v USA cenzurován. Patří totiž k těm odborníkům, kteří se nenechali uplatit, ale rozhodli se mluvit pravdu.

Robert Malone, vynálezce technologie vakcíny mRNA, říká, že je velmi znepokojen tím, jak je tato technologie vyvíjena a aplikována. Byl zakázán na většině sociálních sítí za to, že mluvil o rizicích, o kterých se domnívá, že jsou s touto technologií spojena.

V rozhovoru s lékaři Drew Pinsky a Kelly Victory Malone vysvětlil roli, kterou hrála americká zpravodajská agentura CIA při vývoji vakcín mRNA.

Agentura Defence Advanced Research Projects Agency (DARPA), agentura amerického ministerstva obrany zodpovědná za vývoj vojenských technologií, se začala zajímat o některé články, které Malone napsal. DARPA, ve skutečnosti součást CIA, vložila peníze zejména do Moderny, která vyvíjela mRNA vakcínu proti covidu.

Malone dále poukázal na to, že novou továrnu v Kanadě, kde Moderna vyrábí mRNA vakcíny, financuje In-Q-Tel, investiční odnož CIA.

Takže zpravodajská komunita je do toho velmi úzce zapojena. Podle Maloneho asi 10 let.

CureVac, další farmaceutická společnost, získala peníze od Elona Muska na vývoj mRNA vakcíny. Společnost BioNTech, která společně se společností Pfizer vyvinula vakcínu proti covidu, je mimo jiné financována německou vládou.

„V době před „pandemií“, která umožnila nasazení mRNA vakcín, investoval miliardář Bill Gates do všech těchto společností,“ řekl Malone. Jeho nadace se také podílela na Event 201, komplexní simulaci propuknutí viru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout