Technokracie – Nový světový řád se plánuje již asi půl století

Technokracie – Nový světový řád se plánuje již asi půl století

Nyní asi jen 5% lidí na celé planetě chápe, co se děje. Mezi ně samozřejmě nepočítám dalších 5% těch, kteří sami patří k oněm elitám nebo jejich oddaným slouhům. I ti ví, co se děje, ale sami se na všem svým způsobem podílí a mají z nového systému výhody. Patří k nim nejen politici, ale i vedení korporací, různé neziskovky či mainstreamová média – a všichni, kdo jsou na tyto struktury napojeni a profitují z nich.

Jejich úkolem je také umlčet 5% těch, kdo vše pochopili a snaží se probudit spící masy.  Zbývajících 90% lidí spí, i když část z této většiny je jistě možné probudit. I většina z nás, kdo již plně chápeme, co se děje, byla po nějakou dobu mezi spící masou.

Ovšem zatím to probouzení spících mas příliš optimisticky nevypadá. Vždyť i po tom všem, co se za poslední roky stalo, se počet oněch „probuzených“ nijak zásadně nezvyšuje. To, že někoho štve, že se zdražují energie, ještě neznamená, že chápe, proč tomu tak je. To štve i mnoho spících – tedy paradoxně těch, díky komu jsou energie drahé, neboť systém jinak plně podporují.

Dnes jsem narazila na zajímavý článek, který je 7 let starý. Tedy je z roku 2015, kdy mnozí z nás teprve začínali chápat co se děje. Autor (Američan) už věděl vše, co nás čeká. Předpověděl pád kapitalismu a přechod k technokracii, zhodnotil i to, kdo za vším stojí. Tehdy se schvalovala Agenda 2030 – ihned věděl, že je počátkem všeho zla.

Jenže tento člověk prohlédl již v 70. letech, kdy zjistil, že americká vláda – včetně tehdejšího prezidenta Cartera – je plně ovládána Trilaterální komisí založenou Brzezinským (více o něm zde) a Davidem Rockefellerem (na obrázku v titulku) – tedy členem rodiny, která dlouhodobě ovládá USA, ale lze říci, že i celý západní svět (včetně EU). O Trilaterální komisi jsem psala již v minulosti, pokud vás o ní zajímá něco víc,  můžete nahlédnout sem, kde najdete i aktuální seznam českých a slovenských členů.

Pokud vás zajímají některá další známá česká jména hlásící se k Trilaterální komisi, tak v minulých letech jste tam mohli vidět například Karla Schwarzenberga, Pavla Teličku, Alexandra Vondru, Miroslava Singera nebo Vladimíra Dlouhého…

Dále uvádím část z článku z roku 2015. Konkrétně tu část, která komentuje Agendu 2030 (resp. tehdy konaný klimatický summit, na nějž poté navázala). Jako kdyby popisoval současné dění, které má za cíl ožebračit masy – tedy zbavit je vlastnictví. Autor zde také naráží na dobu, kdy v 70. letech pochopil, kdo skutečně vládne a jaké jsou jejich cíle:


Dnes, se 40 lety historického zkoumání, je zcela evidentní, že „Nový mezinárodní ekonomický řád“ byl skutečně „nový“ a představuje historickou technokracii jako úplné nahrazení kapitalismu. Technokracie byla založena spíše na energii než na penězích a jejím systému nabídky a poptávky, který reguluje ceny.

Některé charakteristické rysy technokracie zahrnují:

 Eliminace soukromého vlastnictví a hromadění bohatství u hrstky lidí
  Nahrazení tradičního vzdělávání školením pracovních sil
  Mikromanažerování veškeré distribuce a spotřeby energie
 Přivedení lidí  tomu, aby žili v omezeném počtu měst a mimo venkov
 Prosazování rovnováhy mezi přírodními zdroji a jejich spotřebou člověkem 

Myslíte si, že tento seznam je vám poněkud známý? Měli byste, protože představuje moderní projev programů jako Agenda 21, udržitelný rozvoj, Smart Growth, Smart Grid, Cap And Trade, Common Core, změna klimatu, masivní sledovací operace a mnoho dalších. To vše nám přinesly machinace Trilaterální komise a jejích členů od roku 1973 a je to součástí jejího hlavního plánu zcela nahradit kapitalismus technokracií. Toto je jejich „Nový mezinárodní ekonomický řád“!

Co má Smart Grid společného s Common Core? Oba jsou prvky technokracie. Co má udržitelný rozvoj společného s inteligentním růstem? Technokracii. Změna klimatu a celkový dohled nad každým jedincem? Totéž.

To vše je součástí stejného ekonomického převratu, který začal v roce 1973, a pokud to nebude zpochybněno, dostaneme se přímo do vědecké diktatury, z níž již nebudeme moci odejít.

Nevědomost není nepřítel; Nevědomost pouze skrývá nepřítele a jeho agendu, ale lze ji rychle napravit dostatečným osvětlením a znalostmi.


Tolik úryvek z delšího článku, v němž se nakonec autor zamýšlí především nad tím, jaká je role politiků v tom všem a dochází k jasnému závěru, že jsou to jejich loutky.

Jak tedy vidíte, existují i jedinci, kteří se probudili dávno, tedy v dobách, kdy se s realizací těchto plánů začínalo. Již tehdy globalisté věděli, že to nepůjde rychle, neboť je také třeba vymýt mozek dalším generacím.

60. – 70. léta nesou jasné známky počátku těchto plánů, neboť právě tehdy vznikla nejen Trilaterální komise, ale také Římský klub (cílí zejména na depopulaci) nebo Schwabovo Světové ekonomické fórum (WEF).

To jsou tedy reálné centrály moci, právě tito nám ve skutečnosti vládnou. Zde například přes jimi plně ovládanou EU. Vždyť Rockefellerové údajně stojí za 90% světových megakorporací.

V momentě, kdy jsem se kdesi dočetla, že například oněmi akcionáři ČEZu, jimž šly na ruku všechny dosavadní vlády, jsou americké investiční korporace, ihned mi vytanulo na mysl jméno Rockefeller. A samozřejmě i BlackRock a Vanguard, za nimiž zřejmě tento klan stojí.

Mohli (a stále mohou) nám vládnout právě díky tomu, že většina lidí je spících a oddaně volí jejich loutky – a to často opakovaně. Také autor výše zmíněného článku, který pochopil již v 70. letech co se děje a kdo světu vládne, chápe, že ty nahoře nedrží politici, kteří jsou jejich loutkami, ale spáči, kteří pro změnu drží tyto politické loutky a oddaně je poslouchají.

Autor článku nakonec píše totéž, nač zde již dlouho upozorňuji. Jedině tehdy, kdy dá většina lidí na světě najevo, že tento zvrácený svět nechce, může se vše změnit. Ale zatím většina ukazuje pouze naprostou poslušnost a oddanost.

A možná jim ten svět, kde nemusí vůbec myslet, protože za ně myslí někdo jiný, bude vyhovovat. A možná nakonec i uvěří, že je lepší nic nevlastnit a vše sdílet. Bude to pro ně pohodlné. A pak možná zjistíme, že my, kteří jsme proti takovému světu, jsme v menšině.

Ale to vše ukáže až čas. Třeba se konečně probudí, až zjistí, že už nic nevlastní, že už nemáme hotovost, funguje jen digitální měna napojená na sociální kredity, a že se stali pouhými otroky systému. Ale to už bude pozdě….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Technokracie – Nový světový řád se plánuje již asi půl století

  1. Pokud bych vzal definici z článku, a sice „probuzený není jen naštvaný na jeho ekonomické potíže v materiálním světě, na tečkovací vydírání, ale ví, že v pozadí je záměr“, pak je probuzených zcela jistě podstatně více. Hodně lidí pochopilo, že vláda a politici tu nejsou pro blaho národa, policie nechrání lidi, že EU není nástroj pro rozkvět národů Evropy apod.
    Horší je to s tím, že si lidi myslí, že to „půjde zachránit“, že ne všichni politici jsou špatní, že se nějak vrátí do pohodlného pasivního života bez přemýšlení, bez vlastního názoru. Nepochopí hodnotu a roli člověka, neodříznou se definitivně od starých energií, nevyčistí strachy a nepochopí, že destruktivní negativní energie naopak ds pomáhá. Debilizace lidstva, pohodlný pasivní způsob života udělalo své.
    Netroufnu si odhadnout kolik lidí „probuzených“ sklopí hlavu a když dostanou nějaký příspěvek na energie, budou spokojení a půjdou vesele k volbám.
    Ten, kdo to pochopil, kdo se odřízl energeticky od bandy zlodějů a vrahů, ale zůstal hodným láskyplným člověkem s jasným a čistým srdcem, ten kdo žije ve spojení s přírodou, s láskou se stará o RODinu, ten ušel kus cesty správným směrem. A nemusí vůbec ventilovat své emoce v příspěvcích.
    V lásce pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout