Veganští teroristé chtějí zaútočit na britský mlékárenský průmysl

Veganští teroristé chtějí zaútočit na britský mlékárenský průmysl

Na úvod opět připomínám, že vegan je takový extrémní vegetarián. tedy zatímco vegetarián většinou nejí jen maso, ale běžně jí mléko či vejce a pokrmy z nich, vegan nejí nic, co je živočišného původu a dokonce ani výrobky, které mléko či vejce obsahují. Přesně k témuž chce skupina militantních veganů přimět i zbytek společnosti.

A nyní se zdá, že tato malá, ale velmi silně křičící skupinka, má docela slušný vliv. Schovává se totiž za různými zelenými partajemi a přes politiku ovlivňuje i zákony. Již jste si zde mohli přečíst o tom, že na základě jejich intervencí již v Německu navrhují povinné kvóty pro restaurace, kde by mělo být 50% pokrmů veganských (tedy nejen bezmasých, ale i bez obsahu vajec či mléka) a v holandském Haarlemu již přes Zelené iniciovali zákaz reklam na maso.

Veganští extremisté svými požadavky plně souzní s požadavkem na postupný zákaz konzumace masa, ke kterému nyní směřují i klimaalarmisté v žoldu globalistů. Ne náhodou je také veganská skupina napojena na tu klimatickou – a dokonce i název je obdobný…

Extremistická veganská skupina Animal Rebellion, která je odštěpenou skupinou klimatických teroristů Extinction Rebellion, chce narušit dodávky mléka ve Spojeném království. Tato radikální skupina chce donutit každého, aby přijal veganský životní styl.

Podle organizace Animal Rebellion naruší 500 lidí denně dodávky mléka do supermarketů, uvádí Guardian a další britská média. To by znamenalo „nepřehlédnutelné“ narušení pro miliony lidí ve Spojeném království. Národní svaz farmářů (NFU) kritizoval plán v době krize životních nákladů jako lehkomyslný.

Členové Animal Rebellion mají na vládu dva požadavky. Za prvé, zajistit odklon farmářů a rybářských komunit od chovu dobytka a rybolovu jako součásti naléhavého a okamžitého přechodu na rostlinný potravinový systém. Druhou výzvou této skupiny je, aby vláda v rámci širší obnovy volně žijících živočichů a snah o snížení uhlíku obnovila čistotu země a moře.

Animal Rebellion s odvoláním na vědce z Harvardské univerzity uvádí, že s takovým posunem může Spojené království snížit a odstranit dostatek CO2 k dosažení čistých negativních emisí a zajistit potravinovou bezpečnost tím, že použije méně půdy k nasycení své populace.

Animal Rebellion, která je součástí klimatické sekty Greta, ve svém prohlášení uvedla, že miliony spotřebitelů nebudou moci kupovat mléčné výrobky, jakmile akce začne v příštích dvou týdnech. Extremistická skupina se také zavázala zablokovat přístup k uličkám s mléčnými výrobky v supermarketech v pěti městech.

Prohlášení skupiny zní: „Snažili jsme se měsíce všemi vhodnými kanály mluvit s vládou o vědeckém konsenzu ohledně přechodu k budoucnosti založené na rostlinách, ale rozhodli se nás ignorovat. Nemáme jinou možnost, než jít do občanského odporu, abychom vyvinuli tlak na vládu a zajistili naši budoucnost. Předem oznamujeme naše záměry, abychom umožnili britské veřejnosti připravit se na přerušení dodávek mléka v září.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Veganští teroristé chtějí zaútočit na britský mlékárenský průmysl

  1. Už som to pred pár dňami spomínal: zabiť vegána podobne ako pedofila nie je zločin, aj Lewisovi Hamiltonovi prajem smrť v monoposte. Aj „aktivisti“, platení ktovie kým a snažiaci sa aj teroristickými metódami o povinné /a zdraviu veľmi škodlivé/ vegánske žrádlo pre každého /aj moslima/ si zaslúžia krutú smrť /hoci aj od dystrofie/ . A naozaj, žiaden veselý osud ich o pár rokov nečaká. V kolóniách Saudskej Arábie po celom svete , teda ani v Eurábii, nebude pre inú stravu ako halal miesto. Aj vegáni budú povinne žrať len povolené mäso plus ďalšie islamom uznávané zložky . potravy. Nehovoriac už o tom,že nebudú smieť bez povolenia vystrčiť nos z geta pre moslimov, lebo voľný pohyb budú mať len vyznavači Alaha.

  2. No a? Vyzbrojit zaměstnance a tu chátru postřílet. Dokud lidé nezačnou s tímto odpadem jednat tvrdě nic se nezmění, neb poldové jsou jen proto aby pomáhali a chránili jen zločin.

    1. Odstranit je problem. Ve spolecnosti postavene na falesnem humanismu, kde verejny prostor okupuji neziskofky dovazejici negerske terroristy za nase dane. V takove nemocne spolecnosti je problem odstranit i serioveho vraha, drogoveho dealera (coz je take seriovy vrah). Stejny problem je odstranit zooffila, pedofila, nekrofila, nebo jakehokoli uchylaka ci psychopata. Proste proto ze mainsteam vyzaduje terror mensin nad vetsinovym obyvatelstvem.

      Cesta ven jde pouze nasilnou revoluci nebo totalnim ekonomickym krachem. Tak aby doslo k rozpadu vsech statnich struktur, a to po dobu alespon 10 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout