Ve finském parlamentu mají islámského extremistu, jehož mešita dělala nábory do řad ISIS

Ve finském parlamentu mají islámského extremistu, jehož mešita dělala nábory do řad ISIS

Nemusím snad zdůrazňovat, že tento somálský poslanec náleží ke straně, která patří k oněm „správným“ – tedy rozhodně není považována za extremistickou. A v kontextu šílené destruktivní politiky skandinávských zemí nikoho ani neudiví, že sympatizant ISIS je mnohem menší problém než například zastánce suverenity Finska. Ten je již považován za extremistu.

To je ovšem stejné všude v EU. Zde je třeba zdůraznit, že nejde o nijak ojedinělý případ, islámští extremisté jsou běžnou součástí údajně „správných a demokratických“ stran a to dokonce i v aktivní politice.  Paradoxně jsou za extremisty považováni jejich odpůrci.

Koho tedy mezi sebe pyšně přijala finské levicová strana, aby ho pustila do Parlamentu a dokonce i jmenovala do dalších funkcí?

Suldaan Said Ahmed (* 12. února 1993, Mogadišo) je finský politik a aktivista BLM, který je od září 2021 členem Levicové aliance jako poslanec parlamentu. Od roku 2017 je také členem městské rady v Helsinkách. V červenci 2022 byl Said Ahmed jmenován zvláštním zástupcem ministra zahraničí Pekky Haavista pro mediaci v Africkém rohu.

Finské levicové strany opět proměnily islamistu nenávidějícího Židy v poslance parlamentu. Suldaan Said Ahmed se proslavil jako „aktivista BLM“ a naivním levičákům ve Finsku se prezentoval jako „vzorný imigrant“. Mnohé z níže uvedených informací o jeho osobě byly levicové alianci známy po celá léta, aniž by tyto strany zasáhly. Naopak, zdá se, že pozvat imámy ISIS do své notoricky známé radikální mešity, znát se s teroristy ISIS a přátelit se s nimi a bezostyšně utrácet peníze daňových poplatníků za jízdy taxíkem, je jen čestným vyznamenáním pro finské levičáky.

Když se ve Finsku začaly šířit zprávy o finských teroristech ISIS a jejich dětech v syrském táboře al-Hol, Suldaan Said Ahmed to komentoval:

„Děkuji Finsku. Znal jsem rodiče těchto sirotků. Jako společnost máme před sebou spoustu práce. Dokonce i jeden marginalizovaný, radikalizovaný mladý člověk je příliš mnoho.“ Suldaan Said Ahmed nepřímo přiznal, že zná teroristy ISIS, kteří připravovali teroristickou aktivitu tím, že šli z Finska do Sýrie, aby se připojili k řadám teroristické organizace ISIS. Suldaan Said Ahmed nikdy nevaroval policii před teroristy, které na Twitteru označil srdíčky.

Jeho bývalá mešita byla známým náborovým místem ISIS, dokud nebyla uzavřena.

Bývalá mešita Roihuvuori Saida Ahmeda byla známým náborovým místem ISIS, odkud několik finských teroristických konvertitů odešlo do Sýrie a kde připravovali teroristické činy. Podle předběžného policejního vyšetřování se muži, kteří plánovali cestu do Sýrie, seznámili v mešitě Roihuvuori v Helsinkách, kde působil i tento poslanec. Mešita, která se nyní nachází v Malmi, je známá jako mešita pro konvertity.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Ve finském parlamentu mají islámského extremistu, jehož mešita dělala nábory do řad ISIS

  1. Ono sa to možno ani nezdá, ale aj vo Fínsku prebieha podobná výmena obyvateľstva ako vo Švédsku. Vidno to napríklad na zložení „futbalovej“ reprezentácie, kde neustále pribúdajú aj migranti bez znalosti jediného fínskeho slova /nechám teraz bokom fakt,že ide o jeden z najzložitejších jazykov na svete/. Najznámejší je asi Glen Kamara zo Sierry Leone..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout