Jaké jsou skutečné cíle Bergoglia a co vše již na svém postu stihl vykonat?

Jaké jsou skutečné cíle Bergoglia a co vše již na svém postu stihl vykonat?

Kdo sleduje celou „kariéru“ současného papeže, tomu je celkem jasné, že jeho cílem je ve skutečnosti likvidace křesťanství a ne jeho udržování, šíření nebo péče o trpící ovečky, které ho ani nikterak nezajímají. I proto věřící, kteří toto pochopili, ve skutečnosti Bergoglia nenávidí a za papeže – a tedy ani za svoji autoritu – ho nepovažují.

Nejsem sice věřící, ale stačí vidět dlouhodobé konání současného papeže, aby mi bylo jasné, že v mnohém jde zcela proti křesťanským zásadám. A to jak v podpoře islámu, tak v podpoře všech dalších atributů současné ideologie, včetně LGBTQI. Kdo je ovšem Bergoglio a jaké jsou jeho „zásluhy“? Co vše již stihl za doby působení na svém postu vykonat?

„Papež František je „globalistický buldok“, který je loajální k Novému světovému řádu.“

Uvedený výrok pronesla Marine le Pen a má naprostou pravdu. Od doby, co byl dosazen na svůj post, se především vehementně snaží urychlit islamizaci Evropy podporou muslimské invaze. Po celé Itálii pomáhal zřídit tisíce charitních zařízení, kam jsou příchozí muslimové stěhováni.

Mnozí chudí Italové – často matky samoživitelky, důchodci a jiní sociálně slabší – jsou vystěhováváni z církevních bytů, aby tam byli místo nich nastěhováni příchozí muslimové. To symbolicky samo o sobě ukazuje, jakým směrem se konání papeže od začátku ubírá. I zde dal přednost muslimům před potřebnými katolíky.

Papež František se aktivně vzpírá Biblickému písmu tím, že pracuje na vytvoření „jednoho světového náboženství“. Poprvé Bergoglio šokoval křesťanský svět pořádáním islámských modliteb a recitálů Koránu ve Vatikánu. Řekl, že křesťané po celém světě by měli navštěvovat mešity a chválit Alláha. Při své návštěvě Istanbulu šel příkladem tím, že vstoupil do Modré mešity, sundal si boty, bouchal hlavou o zem směrem k Mekce a chválil Alláha.

V roce 2017 papež František vyzval k „jedné světové vládě“ a „politické autoritě“ a argumentoval, že vytvoření jedné světové vlády je zapotřebí k boji proti otázkám, jako je „změna klimatu“.

Pak přišel pohanský obřad na vatikánských pozemcích, vzývání „Pačamamy“. Světoví lídři z různorodé skupiny komunit vyzvali minulý týden na mezináboženské konferenci v Kazachstánu ke světové náboženské jednotě. Podle Bergoglia je „náboženský pluralismus“, který je v Bibli výslovně zakázán, výrazem „moudrosti Boží vůle“.

V roce 2019 papež František podepsal historickou smlouvu s vůdci hlavních světových náboženství, čímž nás posunul mnohem blíže k jednomu světovému náboženství, jednomu z hlavních cílů Nového světového řádu. Podle dokumentu vypracovaného Bergogliem a zveřejněného na oficiálních webových stránkách Vatikánu, musí být všechna náboženství považována za rovnocenná a islám je pro Boha stejně přijatelný jako křesťanství.

Ovšem to je přesně proti islámu, který považuje ostatní náboženství za podřadná a ani nejvyšší islámské autority na tom nehodlají nic měnit. Hlavním cílem islámu je zavedení práva šaría po celém světě, tedy nic jiného než islám by v budoucnu nemělo existovat.

Ve skutečnosti volání papeže Františka a dalších bohatých elitářů po globální vládě a jednom světovém náboženství nemá nic společného s pozvednutím zbídačených národů nebo „záchranou lidstva“.

Taková vláda by místo toho zaručila globální nerovnost, globální dohled toho druhu, jaký prosazuje Světové ekonomické fórum Klause Schwaba, a svět řízený přesně těmi zkorumpovanými zájmy, které využily plandemii ke konsolidaci bohatství a moci po celém světě.
Svět je nyní v bodě zvratu, kdy probíhá zuřivá bitva o duši lidstva. Globalisté a jejich technokratické sny o totalitní vládě hrozí, že pohltí lidstvo a zničí civilizaci, jak ji známe. Je jasné, na čí straně je Bergoglio.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Jaké jsou skutečné cíle Bergoglia a co vše již na svém postu stihl vykonat?

  1. Hmm, věřící by neměli mít mezi repertoárem svých emocí nenávist. Náš Bůh je láska… na rozdíl od Alláha.
    A Bergoglio? Nedává ani smysl nenávidět blázna, ten se dá tak leda politovat… a ignorovat.
    Klíč je snadný… podle skutků poznáte je. Dobrý strom plodí dobré ovoce, špatný strom špatné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout