Německo: Z více než 500 000 „ukrajinských příjemců sociálních dávek“ je 30 000 Arabů

Německo: Z více než 500 000 „ukrajinských příjemců sociálních dávek“ je 30 000 Arabů

Pamatujete si ještě situaci na ukrajinských hranicích při vstupu do Polska nebo na Slovensko z doby asi před půlrokem, kdy davy černochů a Arabů tvrdily, že jsou studenti, kteří prchají z Ukrajiny? Jenže ten, kdo se dlouhodobě zajímá o invazní trasy, ví, že trasa přes Ukrajinu začala být více využívána poté, kdy si Poláci začali více hlídat hranice s Běloruskem. To bylo už někdy v listopadu 2021, kdy se invazní proud přesměroval. Takže mnoho Arabů a černochů bylo na Ukrajině jednoduše proto, že ji využívali coby náhradní tranzit namísto Běloruska.

Později se zjistilo, že každý třetí údajný „Ukrajinec“, který se nahlásil ve Francii, byl Arab nebo černoch. Situace v Německu pak podle všeho zřejmě nebude příliš odlišná.

V srpnu Federální úřad práce (BA) „napočítal 546 000 ukrajinských státních příslušníků se základním zabezpečením pro uchazeče o zaměstnání, podle předběžných a ne extrapolovaných informací“. Úřad to píše ve zveřejněné zprávě. Mezi nimi je „355 000 lidí v produktivním věku (zaměstnatelní příjemci) a 191 000 nezaměstnatelných příjemců (obvykle děti),“ uvedl WELT.

Před začátkem války 24. února žilo v Německu „jen“ 17 000 Ukrajinců se základním sociálním zabezpečením. Ne každý „ukrajinský válečný uprchlík“ je však skutečný Ukrajinec. V tomto konkrétním případě je to klasický azylový podvodník: mladý, muž, Arab, který přijede do Německa přes několik bezpečných třetích zemí a může si tam užít all-inclusive balíček všestranné péče.

Ukrajinci a zhruba 30 000 arabských či afrických „Ukrajinců“, kteří uprchli do Německa s povolením k trvalému pobytu, dostávají automaticky ochranné povolení, aniž by museli projít azylovým řízením. Od 1. června mohou přejít na „normální“ základní zabezpečení, které dostávají i místní nezaměstnaní a uznaní žadatelé o azyl. Mnoho Afričanů, kteří přijeli z Ukrajiny, uvedlo, že studovali na Ukrajině, jak je vidět na tomto videu, když tito „intelektuálové“ právě při vstupu do Polska označovali svůj status jako „my jsme studenti“.

Těmto lidem stačí slova „Ukrajinec“ a „válečný uprchlík“ jako kouzelná formule k nekomplikovanému okamžitému přijetí do Německa po další cestě přes Polsko spolu s přímým nárokem na plné sociální dávky. Kritici tohoto podvodu jsou „rasisté“ nebo „nacisté“.

K uvedenému ještě dodávám, že dosud nebylo nikomu nápadné ani to, že tito údajní „studenti“ z ukrajinských univerzit zpravidla neumí ani slovo ukrajinsky nebo rusky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout