Indie: Muslim znásilnil a pak oběsil 14letou dívku, podobných případů přibývá

Indie: Muslim znásilnil a pak oběsil 14letou dívku, podobných případů přibývá

Indie – podobně jako část Afriky – nyní zažívá tu nejtvrdší fázi islamizace – džihád mečem. Podobně jako v Africe také zde postupuje islamizace od severu. V této části jsou již původní hinduisté menšinou a stávají se tak stále více terčem útoků. Přibývá i velmi brutálních znásilnění – a to i dětí.

Jak nyní řekl i jeden z nejvýše postavených imámů ve Francii – islamismus neexistuje, je to jen islám v praxi. Všichni, kdo prosazují šíření islámu v Evropě, jsou tedy zločinci, neboť potomkům současných Evropanů připravují podobný osud, jaký nyní dopadl na nemuslimské komunity v islamizovaných zemích v Africe nebo právě v Indii.

Zatímco Indie se stále vzpamatovává z hrůzné vraždy dospívající dívky v Dumce, ze stejného místa v Jharkhandu hlásí další šokující incident. Babulal Marandi, bývalý hlavní ministr státu a vůdce opozice v současném shromáždění, sdílel zprávu, že 14letá místní dívka (hinduistka) byla znásilněna a pověšena na stromě jistým Armanem Ansarim.

Marandi sdílel zprávy a zeptal se, kolik dalších místních dívek se ještě stane obětí takových příšer ve státě.

Image

Marandi dále uvedl, že dívce bylo pouhých 14 let a stala se obětí „džihádistických“ tužeb Armana Ansariho. Řekl také, že by to mohl být mezinárodní kruh tzv. Love Jihad, který stojí za její vraždou. Tvrdil také, že oblastní předseda vlády Hemant Soren se snaží chránit pachatele takových zločinů.

Obviněný Arman Ansari byl v tomto případě podle zpráv zatčen.

Není to první strašlivá vražda, která vyšla v poslední době v Dumce na světlo. Koncem minulého měsíce byla dospívající dívka upálena zaživa, když spala ve svém domě Shahrukh Hussainem a jeho přítelem za to, že ignorovala jeho návrhy. Podle zpráv se Dumka stává centrem takových případů díky indoktrinaci zakázanými džihádistickými organizacemi z Bangladéše.

K uvedenému jen připomínám, že výše zmíněný „Love jihad“ neboli džihád lásky je napodobováním lžiproroka Mohameda, který spolu se svými kumpány znásilňoval nemuslimské dívky na dobývaných územích. Již před pár lety byli bojovníci džihádu, kteří se účastní islamizace nemuslimských území, vyzváni k tomu, džihád lásky praktikovali.

Takřka všechny případy znásilňování žen muslimy na území Evropy jsou ze strany muslimů považovány za „džihád lásky“, praktikovaný po vzoru Mohameda…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Indie: Muslim znásilnil a pak oběsil 14letou dívku, podobných případů přibývá

  1. Kdoví, jak se to stalo. Trošku mě udivuje, že má po znásilnění na sobě legíny. Ale je možné, že ji znásilnil, nařídil obléci a teprve potom zavraždil. Jsme slabí, přestali jsme se bránit násilí. A zákonná moc nekoná. Dříve jakýkoliv dopadený pachatel dostal trest, který se dodržel.
    I v pravěku tlupy bojovaly o své přežití. Pokud jsme slabší tlupa, tak naše místo na slunci ztratíme.

  2. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout