Biden potřeboval tahák, aby mohl napsat kondolenci po smrti britské královny (video)

Biden potřeboval tahák, aby mohl napsat kondolenci po smrti britské královny (video)

Kdykoli se Biden objeví na veřejnosti, je patrné, že je pouhou loutkou, jejíž každý krok je plně ovládán. Jisté je, že někoho podobného na tomto postu Deep state potřeboval, neboť Biden udělá zcela bezmyšlenkovitě cokoli, co mu jeho „rádci“ řeknou nebo napíší na při všech příležitostech nutný tahák. A ten potřebuje dokonce i v takových případech, jakými je psaní kondolence…

Po smrti královny Alžběty II. navštívil Joe Biden v doprovodu své manželky britskou ambasádu ve Washingtonu, aby tam podepsal kondolenční knihu. Psaní kondolencí obvykle není žádná velká věda – prezident Spojených států však potřeboval tahák, který zřejmě okopíroval.

Jeho slova tak zcela jistě nepocházela od srdce: Aby Biden zapsal do knihy svá slova sympatií, tak – jako obvykle – vytáhl tahák, na který se musel při psaní pěti krátkých vět znovu a znovu dívat.

Obrázek

Jeho kondolence nebyla v žádném případě složitá nebo mimořádná. Bidenův záznam byl vyfotografován a lze si jej prohlédnout:

Obrázek

Překlad:

Americký lid dnes truchlí s lidmi po celém Spojeném království a Commonwealthu. Alžběta II definovala éru. Vedla s trvalou silou a důstojností a celý svůj život zasvětila službě svému lidu. Jill a já nikdy nezapomeneme, že jsme ji potkali a zažili její vřelost a laskavost. Budeme na ni navždy vzpomínat.

U 79letého člověka rozhodně nejsou kognitivní deficity a problémy s pamětí nic neobvyklého. Lidé s takovými omezeními však nejsou obvykle ve vedení Spojených států. Znovu se tedy nabízí otázka, kdo vlastně v USA vládne – a čí příkazy EU se svou sebevražednou politikou tak poslušně plní?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Biden potřeboval tahák, aby mohl napsat kondolenci po smrti britské královny (video)

    1. Ja topim zasadne neumyslne, jinak to ani neumim. Takze jsem f pohode a Euro-gestapo ostrouhalo.
      Doufam jen ze nezacnou pocitat mnozstvi gramu spotrebovaneho veproveho, urcite bych presvihnul mesicni limit tak desetkrat a neumyslne tim znicil planetu.

  1. tí, čo tam dementného pedofila sfalšovanými voľbami presadili si teraz musia tĺcť hlavy o stôl, ako si z neho každý robí prdel a tá bezmocnosť a zúfalosť v obave, čo dement ešte poserie a či sa uprostred nejakého štátnického aktu neposerie, no to musí byť fasa pocit… zlatý TRUMP!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout