Ředitel pohřebního ústavu: 50-70 procent těl obsahuje záhadné „gumové“ sraženiny (video)

Ředitel pohřebního ústavu: 50-70 procent těl obsahuje záhadné „gumové“ sraženiny (video)

Tyto sraženiny nejsou žádnou „konspirací“, neboť počet odborníků, kteří jejich existenci potvrdili, roste. Podle všeho na ně upozorňuje již mnoho balzamovačů z různých zemí světa. A – jak ukázaly rozbory těchto podivných útvarů – v žádném případě nejde o krevní sraženiny. Nyní zde máme dalšího ředitele pohřebního ústavu, který hovoří o svých zkušenostech.

Pohřební ředitel poslal vzorek krevní sraženiny, kterou extrahoval z těla zesnulé osoby, do laboratoře v Texasu. Bylo zjištěno, že vzorek má překvapivě nízký obsah železa, hořčíku, draslíku a zinku. To naznačuje, že tyto sraženiny jsou tvořeny něčím jiným než krví.

Ve Spojených státech balzamovači často nacházejí krevní sraženiny v tělech lidí, kteří zemřeli po očkování proti koronaviru. Richard Hirschman pracuje jako balzamovač již 20 let. Ředitel pohřebního ústavu řekl deníku The Epoch Times, že běžně nachází krevní sraženiny v pěti až deseti procentech případů.

Po zavedení covid vakcín nastala změna. Hirschman řekl, že dnes je padesát až sedmdesát procent těl plných těchto gumových vláknitých sraženin. Za posledních 20 let nikdy nenašel vazivové struktury v krvi. Totéž platí pro jeho kolegy.

Kardiolog Wade Hamilton listu řekl, že nevypadají jako normální krevní sraženiny.

Epoch Times hovořil se šesti balzamovači. Všech šest má podezření, že krevní sraženiny jsou způsobeny injekcí. Ve většině případů znají stav očkování zemřelého.

Europoslanec Cristian Terhes poukazuje na to, že takovýchto zpráv přichází stále více. „Politici, kteří prosazují vakcíny, by měli nést odpovědnost,“ napsal na Twitteru.

Neurolog Jan Bonte se z důvěryhodného zdroje doslechl, že tento fenomén existuje a v současné době probíhá výzkum těchto sraženin.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

One thought on “Ředitel pohřebního ústavu: 50-70 procent těl obsahuje záhadné „gumové“ sraženiny (video)

  1. naočkovat 100% lidstva je Scifi takže jednoho dne se zjisti co s těmi očkovanymi je a jak se tak stane bude to zajimave ale od toho jsme ještě daleko aby k tomu došlo par let to ještě potrva takže nějakou depopulaci Globalisti svedou a že lidi zemře hodně to je jasne depopulace lidstva je Globalistu ten nejvlčejši sen a hned po te vládnout zbytku lidstva tvrdou rukou jednoho dne vyleze nějake Fuhrer a zase se svedou i války tentokrat pujde o zdroje přežiti co jsou pro každeho z nas nezbytne možna se střihne i ta světova válka s islámem jak je 200 let v plánu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout