Vlna znásilnění v italském Janově

Vlna znásilnění v italském Janově

Pachatelé těchto znásilnění – v případech, které již byly vyřešeny – jsou jako tradičně „sirotci bez doprovodu“, což v překladu z politicky korektní mluvy značí cizince z muslimských zemí (v Itálii nejčastěji ze severu Afriky), kteří přijeli do země zcela bez dokladů a tvrdí, že jsou nezletilí. Tímto získají status uprchlíka a výhody, o kterých se zletilcům ani nezdá. Každopádně například v Paříži jsou právě „nezletilci bez doprovodu“ pachatelé 75% kriminálních činů.

Nejinak je tomu i v Itálii, kde těmto „sirotkům“ zdatně sekundují mladí, již v Itálii ve druhé generaci narození Severoafričané. Například hromadných útoků ve stylu oblíbené muslimské hry taharrush gamea o posledních oslavách Silvestra v Miláně se účastnily obě tyto skupiny, tedy jak ti, kteří do Itálie přicestovali, tak ti, kteří se tam narodili přivandrovalým rodičům.

V italském Janově nyní řeší již několik znásilnění za sebou v krátké době, přičemž se předpokládá, že mnohá další znásilnění mohla zůstat nehlášena.

K poslednímu nahlášenému znásilnění došlo v noci na úterý. Žena byla znásilněna ve via Donghi v San Fruttuoso cizincem, když šla po ulici.

Žena dorazila rozrušená do nemocnice v Galliera a vše řekla lékařům na pohotovosti. Lékaři zavolali karabiniéry, kteří ženu  vyslechli aby dokázali útočníka vypátrat.

V pondělí byly hlášeny hned dva sexuální útoky na dvě nezletilé osoby. Patnáctiletý chlapec řekl, že byl znásilněn asi dvacetiletým cizincem na toaletách nákupního centra Fiumara. Téměř 17letá dívka na druhou stranu uvedla, že ji o něco starší cizinec zavlekl do uličky v malém přístavu Nervi, kde byla znásilněna.

V posledních týdnech byla nahlášena za sexuální napadení 13leté dívky na janovské pláži nezletilá osoba bez doprovodu. V minulých dnech policie zatkla čtyři nezletilé cizince obviněné z hromadného znásilnění  16leté dívky: soudce soudu pro mladistvé potvrdil vazbu pro tři, čtvrtý byl osvobozen. 

V posledních několika dnech však nedošlo v Janově jen ke znásilněním. V historickém centru byl také přepaden muž, který byl lehce zasažen nožem. Byl převezen  do nemocnice Galliera. Policie věc vyšetřuje.

Před týdnem pro změnu policie zatkla čtyři  rovněž údajné nezletilce bez doprovodu, kteří přepadli, zbili a okradli své italské vrstevníky.

Toto jsou nejnovější epizody násilí v Janově. Jiná italská města na tom nejsou o nic lépe a vzhledem k nekonečnému proudu lodí, přistávajících u italských břehů, bude podobných případů už jen přibývat. A počítejte s tím, že časem se bude podobné obohacování týkat i zbytku Evropy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Vlna znásilnění v italském Janově

  1. Všiml jsem si několika věcí. Policisté zachycují nelegální příchozí až u našich západních hranic, když přejeli celou republiku od slovenských hranic. Policie zadržuje nelegály na zelené hranici se Slovenskem. Všichni chtějí do Německa. Ale my je tu zastavíme, ubytujeme, dáme stravu a možná i peníze. Ale už se nedovíme, co se s nimi děje dál.
    Pak je otázka, jak se dostali přes slovenské hranice z Maďarska, které má ploty na jižní hranici. Celé mi to připadá jako řízená islamizace nařízená EU. Ani nemusí vyhlašovat kvóty. Normální by bylo, že na hranicích auto obrátí a pošlou zpět s doprovodem až na hranici a předali je sousedům, ať se řidič stará. Pak by řidiči možná přestali jezdit, dopravci by museli jednat, museli by jednat globalisté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout