Téměř polovina těhotných žen potratila – další odhalení dokumentů Pfizer (videa)

Téměř polovina těhotných žen potratila – další odhalení dokumentů Pfizer (videa)

Jak jste si jistě všimli, tak průběžně zde zveřejňuji některé zajímavé informace, které se již podařilo najít v odtajňovaných dokumentech firmy Pfizer, která je byla nucena uvolnit poté, kdy o tom rozhodl soud. Původně se měly veřejnosti otevřít až za 75 let, kdy už by nebyl na světě nikdo ze současných protagonistů celého podvodu.

Novinářka Naomi Wolfová, která se ujala úkolu analyzovat 300 000 dokumentů společnosti Pfizer, zjistila , že 44 procent těhotných žen potratilo během testování vakcíny společnosti Pfizer.

„Před rokem dostala FDA zprávu, která ukazuje, že 22 z 50 těhotných žen přišlo o své děti,“ řekla Wolfová. To, jak říká, může vysvětlit, proč na celém světě dochází k dramatickému poklesu porodnosti a nárůstu počtu potratů či úmrtí novorozených dětí.

Aby toho nebylo málo, Pfizer zařadil samovolné potraty do jiné kategorie. Interní dokumenty ukazují, že byly zařazeny do kategorie vedlejších účinků, ze kterých se lidé „vyléčili“ nebo které byly „vyřešeny“.

Takže pokud jste měla problém nebo vedlejší účinek, ale když jste potratila, problém nebo vedlejší účinek byly pryč. Potraty spadaly do stejné kategorie jako bolest hlavy, která odezněla. V případě potratu, jak tvrdí Pfizer, jste se uzdravila nebo byl vedlejší účinek vyřešen.

„Ženy uvidí, jak je to tragické,“ řekla Wolfová v Bannonově pořadu.

Již dříve prozradila, že Pfizer loni v únoru najal mnoho stovek dalších zaměstnanců, aby zpracovali všechny případy vedlejších účinků covidových injekcí za tři měsíce předtím. „To je šokující,“ řekla.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Téměř polovina těhotných žen potratila – další odhalení dokumentů Pfizer (videa)

  1. Ale vždyť o to zlikvidovat bílou populaci tady šlo od začátku COVID podvodu, bohužel mnoho lidí na svou likvidaci stálo frontu a ještě se poprali aby byli dříve na řadě. Holt “ chudí na duchu budiž pochváleni, neboť oni jakožto voli, na louce nebeské, pásti se budou.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout