Španělsko: Zákon umožňuje umělé zásahy do počasí, dělá je nejméně 50 zemí světa

Španělsko: Zákon umožňuje umělé zásahy do počasí, dělá je nejméně 50 zemí světa

Je to pár dnů, co jsem zde upozornila na to, že nevídané sucho, které nyní panuje na téměř celé severní polokouli, předpovědělo WEF již v roce 2020, čehož důkazem je i můj článek z počátku roku 2021, kde jsem na tuto předpověď upozornila. Ovšem kdo v té době mohl vědět, že v létě 2022 bude nevídané sucho? Pokud to předpověděli s takovou jistotou, pak je logické, že věděli, že se o to sami postarají. Jak se tehdy ve WEF pochlubili – extrémní sucho vytvoří ideální podmínky pro realizaci klimatické agendy.

Již delší dobu se ukazuje, že počasí lze ovlivnit, což ostatně potvrdili nejen ve WEF, ale také Bill Gates nebo nyní španělská meteorologická agentura…

Více než 50 zemí v současné době provádí aktivity k umělé změně počasí, vysvětlila španělská meteorologická agentura AEMET a hovoří o „chemických kondenzačních stopách“ nebo „chemtrails“.

Chemtrails jsou považovány za jednu z nejvíce zatracovaných konspiračních teorií posledních desetiletí. Každý, kdo se zabývá tímto tématem, je okamžitě zatlačen do kouta opravdu šílených konspiračních teoretiků.

Světové ekonomické fórum však již připustilo, že techniky jako „rozprašování aerosolů do horních vrstev atmosféry“ byly součástí vědy zvané geoinženýrství, propagované jako „rozsáhlé řešení změny klimatu“.

Není také žádným tajemstvím, že technologický miliardář a očkovací mesiáš Bill Gates věří v intervence v přírodě.

Alan Robock bil na poplach kvůli financování zprávy Národní akademie věd CIA o různých přístupech k boji proti změně klimatu a kvůli skutečnosti, že CIA dosud nevysvětlila svůj horlivý zájem o uměle vytvořenou „jadernou zimu“.

Právník Aitor Guisasola mezitím zdůraznil právní situaci na téma „umělé manipulace s počasím“ ve Španělsku. Klima ve Španělsku může být ovlivněno geoinženýrstvím, protože tyto zásahy jsou od 27. července 2001 regulovány zákonem královským dekretem 1/2001.

V této vyhlášce se podle kapitoly 1 článku 3 pod názvem „Změna atmosférických podmínek“ uvádí: „Změna atmosférických podmínek hydrologického cyklu může být  uměle modifikována pouze státní správou nebo jejími činiteli.“

To samozřejmě také znamená srážky nebo jejich nedostatek, vysvětlil Guisasola. „Královský dekret jasně říká, že to mohou udělat. To je velmi jasné a zřejmé. Mohou to udělat a dělají to.“

Také na oficiálních stránkách státní meteorologické agentury AEMET lze najít informace o geoinženýrství ve Španělsku a dalších zemích po celém světě.

AEMET připustil, že více než 50 zemí v současné době provádí aktivity „umělé modifikace počasí“. Odborná komise Světové meteorologické organizace (WMO) je o jejich stavu informována v pravidelných zprávách.

Tyto úpravy jsou zaměřeny na zvýšení množství srážek, snížení souvisejících škod a velikosti krupobití a na rozptýlení mraků. Tvrdí se také, že období sucha jsou konstruována pouze na určitých letištích nebo důležitých dopravních trasách. Tyto aktivity jsou založeny na „vývoji technologií“, které ještě nemusí mít solidní vědeckou základnu, poznamenal AEMET.

Termín geoinženýrství se používá k označení široké škály technik, včetně novějších experimentů s manipulací počasí spojenou se „změnou klimatu„. Cílem je manipulovat s klimatem tak, aby se snížily hlavně dva aspekty: změny slunečního záření a nárůst CO2 a tím se zmírnil nárůst teploty. Tyto techniky naznačují teorie zaměřené na snížení slunečního záření, které dosahuje zemského povrchu zvýšením odrazové kapacity povrchu nebo atmosféry. Tato druhá skupina technik má dopad v regionálním a dokonce i globálním měřítku.

Různé experimenty byly také provedeny ve městech v blízkosti pólů, aby poskytovaly světlo během zimní noci pomocí satelitů, které odrážejí sluneční světlo na zemském povrchu pomocí plachet.

Vojenský zájem o počasí není nový: Nad Severním Vietnamem, Laosem a Jižním Vietnamem americká armáda tajně osadila mraky, aby zvýšila a kontrolovala dešťové srážky pro vojenské účely.

Národní úřad pro oceán a atmosféru (NOAA) federální vlády Spojených států začal experimenty a financované kampaně na počátku roku 1960, stejně jako v případě projektu Stormfury, který se snažil zmírnit intenzitu hurikánů. Tento projekt, navzdory kritice ze zemí, jako je Kuba, byl udržován po další dvě desetiletí, dokud nebylo uznáno, že neovlivňuje chování hurikánů. Pravděpodobně byl použit jako zástěrka pro vojenský zájem o kubánského protivníka.

Kromě ochrany před mrazem, tradičně pomocí ventilátorů nebo zavlažování plodin, byl nejdůležitějším projektem ve Španělsku projekt realizovaný v povodí Duero v letech 1979 až 1981, navržený a provedený WMO, s názvem „Projekt zesílení srážek“ (PIP).

V této studii byla dokončena pouze první fáze, výsledky totiž byly zklamáním. Hlavním závěrem bylo, že před provedením nových výzkumných nebo provozních projektů je nutné prohloubit znalosti fyziky a struktury oblaků.

Španělské ministerstvo zemědělství, výživy a životního prostředí se ve své poslední zprávě zmínilo o potravinové bezpečnosti a zvědavě uvedlo: „Je třeba mít na paměti, že energie spojená s meteorologickými systémy je takového rozsahu, že je nemožné vytvořit systémy mraků, které snižují srážky, upravují větrné vzorce tak, aby přiváděly vodní páru do regionu, nebo zcela eliminovat extrémní povětrnostní jevy. Technologie umělé modifikace počasí, které tvrdí, že dosahují tak rozsáhlých nebo mimořádných účinků, postrádají pevný vědecký základ (například krupobití nebo ionizační metody) a nejsou vědecky důvěryhodné.

Některé z použitých látek, například jodid stříbrný, jsou jistě toxické a škodlivé pro životní prostředí, ačkoli množství používané v programech zesílení umělých srážek je podle zpráv WMO údajně malé.

Při absenci jiných jader by jeden gram jodidu stříbrného údajně široce rozloženého v oblaku mohl vést k úhrnu srážek 1 l/m2 v oblasti 1000 km2. Odhaduje se, že roční celosvětové „osévání“ mraků představuje 0,1 procenta množství jodidu stříbrného začleněného do atmosféry lidskou činností ve Spojených státech.

Kromě USA jsou dalšími předními zeměmi pro investice do operačních programů modifikace počasí Čína, Thajsko a Indie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Španělsko: Zákon umožňuje umělé zásahy do počasí, dělá je nejméně 50 zemí světa

  1. takovou dobu to byla konspirační teorie, až se tohle svinstvo na lidech stalo pravdou. Inteligentní lidé to ví že se tohle děje již mnoho let, pakoši si ještě dnes ráno mysleli že se jedná o kondenzační stopu. Příkladná péče tzv. elit o naši planetu, viry, bakterie, války, násilí, chemtreils. Jednodušší pro lidstvo by bylo zbavit se definitivně těchto škůdců lidí, fauny a flóry a to definitivně.

  2. To nie sú konšpiračné teórie,ale pravda.Keď letí lietadlo,tak kondenzačná stopa za nim rýchlo mizne,ale chemtrails zostávajú na oblohe aj niekoľko hodín.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout