Odhalené hladové kameny ukazují sucho, které však předpovědělo WEF již v roce 2020

Odhalené hladové kameny ukazují sucho, které však předpovědělo WEF již v roce 2020

Jistě jste již také narazili na informace o tzv. „hladových kamenech,“ které byly odhaleny po celé Evropě, tedy zejména té střední, kde byly zpravidla umisťovány jako výstraha před blížícím se hladomorem. Nyní můžete vidět informace o odhalených „hladových kamenech“ v médiích po celé Evropě.

Jen v krátkosti připomínám, že hladové kameny byly v řekách na té úrovni, kdy již jejich odhalení znamenalo nevídaná sucha. Například kámen z titulku je z Labe. Kámen, který pochází ze sucha v roce 1616, lze nyní znovu vidět v suchém korytě řeky. Varování zní: „Uvidíš-li mě, plač.“

Na těchto kamenech jsou vytesány mimo jiné roky strádání a iniciály autorů.

Hladový kámen v Děčíně.Vlivem sucha a snižování hladiny řeky Labe vystoupily hladové kameny.

Tři velké hladové kameny ukázala vysychající řeka Labe.

Zásadním tématem tohoto článku ovšem nejsou kameny, ale po celé Evropě panující sucho. Hladové kameny jsou jen důkazem faktu, že zde tentokrát panuje skutečně nevídané sucho. To mi bylo jasné v momentě, kdy mi na dvoře vyschla 9m hluboká studna.

Ale nyní bych se chtěla zamyslet nad něčím jiným. Znovu vás upozorním na 1,5 roku starý článek, který je i mezi nejčtenějšími, takže je možné, že i vy si na něj pamatujete. Jde o článek, který mimo jiné upozorňuje na léto 2022, kdy mělo podle předpovědí nastat extrémní sucho v USA, což předpovědělo již v roce 2020 WEF. A nyní mi dovolte spekulovat. Co když již předloni věděli, že v létě 2022 bude v USA sucho, protože to jednoduše již tehdy bylo v plánu?

Nyní cituji z výše uvedeného článku (já jsem jej zveřejnila v únoru 2021, takže „příští rok“ znamená rok 2022), který reaguje na informace z WEF z roku 2020:

Na léto 2022 bude vyhlášena další velká krize, která bude opět v režii zeleného „gretenismu“. WEF plánuje otestovat odolnost sociálních systémů ve vyspělých zemích. Dokonce se již očekává, že příští rok v létě bude na středozápadě Spojených států velmi silné sucho, které způsobí neúrodu v oblasti, která zásobuje šestinu světové produkce obilí. Lidé budou hladovět a ve své neutěšené situaci by si měli uvědomit, že je třeba, aby vlády reagovaly na změnu klimatu a vyvinuly přímé globální fiskální pobídky na podporu zelené ekonomiky. Právě za tímto účelem již WEF vytvořil „Zelenou dohodu“, v níž jsou prioritou klimatické cíle.

Tolik z článku, který jsem zveřejnila před rokem a půl (!!) a reaguje na jiný článek, který byl zveřejněn již v roce 2020 mimo jiné v časopise Time na základě informací WEF. I když zde není přímo uvedena Evropa, je jasné, že již v té době globalisté plánovali nedostatek obilí (tehdy do toho ještě nepletli válku), který by měl v kombinaci s extrémním suchem vytvořit záminku k zavádění klimatických cílů.

Každopádně mi nedá nevzpomenout na různé manipulace s počasím, jimiž se chlubí například Bill Gates nebo WEF. Víme, že k nim dochází. Pokud lze ovlivnit přírodu tak, aby – jak se uvádí i ve videu WEF – více pršelo, proč by to nešlo i naopak? Tedy proč by nemělo být možné vyvolat vleklé sucho?

Geoinženýrství je obor, který je pro většinu z nás do značné míry neznámý.  Jen málokdo z nás tuší, co vše již dnes věda zvládne. Například zařízení typu HAARP jsou podle některých letitých údajných konspiračních teorií určena právě k manipulaci s počasím. A všichni již dávno víme, kolik konspiračních teorií se záhy stalo realitou. Připomínám, že dodnes nikdo nevysvětlil nedávno zjištěné podivné složení toho, o čem nám bylo řečeno, že jde o „saharský prach“.

Pokud budou chtít globalisté vyhlásit klimatickou nouzi a záhy třeba zavést některá klimatická opatření, pak k tomu, aby byly masy ochotné příkazů následovat, je nutné, aby bylo i počasí extrémní. A je celkem jedno, zda by to mělo být extrémní sucho, záplavy, tornáda, hurikány apod. Připomínám, že naopak jižní polokoule se nyní, kdy je tam zima, potýká s mrazivými a sněhovými extrémy.

Berte, prosím, úvahy výše jen jako pouhé spekulace. Ale manipulace s počasím jsou již realitou a země, které se do úpravy počasí pustily, se tím ani netají. A netají se jimi ani WEF, tedy čelní organizace, která je zároveň místem, kam si politici jezdí pro instrukce.

A právě fakt, že již v roce 2020 se hovořilo o tom, že toto léto bude extrémní sucho v USA, nedá mi, než se ptát: „Jak to mohli vědět? A nevěděli také o suchu v Evropě? Nebo byla Evropa jen dodatečně přidána na seznam?“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.4]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout