Šílená covidová politika v Číně pokračuje (video)

Šílená covidová politika v Číně pokračuje (video)

Ve většině zemí světa, kde byla zavedena více či méně přísná covidová politika, se již téměř všechny nesmyslné restrikce zrušily (snad vyjma Austrálie a Nového Zélandu, kde je aktuálně zima). Je to zřejmě dáno i tím, že jak v evropských zemích, tak v USA, již stále více lidí procitává ze všech covidových lží, kterými nás politici, Big Pharmou uplacení „odborníci“ a neméně zkorumpovaná média „krmili“.

Prokazatelných lží už bylo tolik, že ta malá hrstka oddaných „svědků covidových“ je ve většině zemí menšinou. V současné energetické krizi by lockdowny navíc byly smrtící a vyvolaly by zřejmé nepokoje. A pokud víme, že ty dva „covidové“ roky měly dva základní cíle – jednak prověřit manipulovatelnost lidí a také poničit ekonomiky – tak nyní již nic podobného není zapotřebí, energetická krize v kombinaci se zelenou politikou dorazí západní země i bez pokračování covidového divadla.

Jenže Čína je zřejmě v jiné situaci, lidé se tam  projevili jako poslušnější (což je o Asiatech známé) a jsou ochotni dodržovat i nadále byť sebenesmyslnější nařízení. I proto tam – na rozdíl od Západu – covidismus silně přituhuje. Vláda ví, že lid poslechne. A ekonomiku to zničí podobně, jako jsou i bez covidových nesmyslů ničeny mnohé evropské země.

Zastánci restrikcí se donekonečna chlubili, že Čína účinně zastavila šíření a je připravena se znovu otevřít, zatímco západní svět se zmítal nad propastí jen proto, že řada odpůrců odmítala vyhovět a oddat se lékařské tyranii „pro větší dobro“. Nyní titíž zastánci covidismu mlčí, zatímco Čína prochází řadou ohnisek a blokád, které se opakují znovu a znovu. Mezitím se většina Západu znovu otevřela a některá místa (jako desítky amerických konzervativních států) jsou otevřena déle než dva roky. Pamatujete si, jak uplacení politici a „odborníci“ říkali, že zemřeme na ulici, kde budou mrazáky plné mrtvol, pokud je nebudeme poslouchat?

Otevřené autoritářské systémy vyžadují dramatickou účast kontrolovaných mas. Musí je chtít zavřené, jinak systém nemůže přežít a nakonec bude svržen. Člověk se musí ptát, jestli si Číňané vůbec pamatují, proč mají lockdown? Nebo prostě přijali předpisy jako nový normál?

Hromadné testování na Covid se v současné době pravidelně provádí ve většině hlavních čínských metropolitních oblastí. Negativní test musí být prokázán při vstupu téměř ve všech velkých společnostech nebo vládních budovách. Toto neúnavné testování je součástí čínské politiky „nula Covid“ a vyústilo v testovací kabiny téměř v každé čtvrti.

Čína zdokonalila používání QR kódů a sledovacích aplikací pro katalogizaci veřejnosti; bez těchto aplikací a kódů by čínští občané nenašli práci nebo se nemohli podílet na ekonomice. Bez příjmů by hladověli; malá šance, že zemřou na Covid, by byla to poslední, na co by mysleli.

PCR testy často ukazují asymptomatické případy přesně stejné jako plně rozvinuté infekce, úřad tedy nedokáže rozpoznat rozdíl a zachází s každým případem, jako by každý člověk byl pacientem nula v zombie apokalypse. Mimo jiné šestiletý chlapec s asymptomatickým Covidem byl pozitivně testován a pomocí sledovacích aplikací bylo zjištěno, že před několika dny navštívil obchodní dům IKEA v Šanghaji. Takže než aby  přiznaly, že testování a sledování je neúspěšný systém, který nezabrání šíření Covidu, úřady ČKS se místo toho pokusily na týden uzamknout budovu IKEA se stovkami lidí uvnitř. Toto byl výsledek:

Testovací mánie se dokonce rozšířila i na zvířata. Vláda nyní požaduje testy od 5 milionů rybářů a také testování ryb dodávaných do čínských přístavů komerčními rybářskými plavidly. O této šílenosti jste si podrobněji mohli přečíst již zde.

Obrázek ryby prověřované na Covid, je docela legrační, ale je důležité si uvědomit, že ČKS pravděpodobně není tak hloupá, aby si myslela, že mořské plody přenášejí Covid. Spíš jde o to, rozpoutat paniku, aby přesvědčila obyvatelstvo, že Covid je navždy za každým rohem a pod každou postelí. Cílem je vést neustálou kampaň strachu, aby se obyvatelstvo stalo poslušnějším (tak jak jsme to dva roky viděli i u nás) a také zjistit, jak daleko lze v ovládání mas zajít. V Číně už zjistili, že si toho mohou dovolit docela dost.

Covidistická politika, přivedla čínský turistický průmysl doslova k mrtvému ​​bodu. Miliony potenciálních zahraničních návštěvníků se nyní obávají, že by mohli zůstat uvězněni v Číně nebo na hranicích, pokud by se jejich návštěva shodovala s dalším překvapivým masovým lockdownem. Čínská ekonomika velmi trpí, ale stejně tak trpí i ekonomiky evropských zemí, sužované sankcemi. 

Toto záměrné ničení ekonomik – a je jedno kde ve světě – je plně v souladu s plány WEF, tedy Agendy 2030, podle nichž se má srovnat životní úroveň bohatších zemí s těmi chudými. Zdá se, že v této „hře“ nejede jen Západ. Ostatně, stačí se podívat na to, kdo všechno se účastnil posledního srazu v Davosu…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.7]

One thought on “Šílená covidová politika v Číně pokračuje (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout