Francie: 41,6% dětí nemá francouzský původ, většinou jde o Afričany

Francie: 41,6% dětí nemá francouzský původ, většinou jde o Afričany

Francie samozřejmě doplácí na svoji koloniální minulost, přičemž takové Švédsko, které je ve velmi podobné situaci, na to ani ty kolonie nepotřebovalo. Ve Francii byla demografická přeměna patrná i ve volbách, kdy se kandidát podporovaný muslimy – Mélenchon – dostal jen těsně na třetí místo, stačilo pár set hlasů a předehnal by i Marine le Pen.

Právě tato demografická situace je patrná v celé multikulturní Evropě. Čím mladší populace, tím více nepůvodních obyvatel (černochů, Arabů, Afghánců, Pákistánců apod. – ovšem téměř výhradně muslimů). Tedy zatímco nejstarší generace, kde je nejvíc původních obyvatel, postupně vymírá, každým rokem se v té nejmladší rodí víc neevropských dětí a o něco méně těch, které mají evropský původ.

To samozřejmě s nadšením podporuje EU, která se ovšem záměrem vyměnit evropské obyvatelstvo dlouhodobě nijak netají. Většinou zemí EU schválené a v současné době již praktikované přerozdělování tisíců dalších cizinců do různých zemí Evropy je toho důkazem.

Ale vraťme se do Francie, která je jasnou ukázkou toho, jak rychle tato výměna probíhá. Jak je patrné z čísel níže, tak zatímco ve věku 80+ je osob cizího původu 17,9%, tak u věkové skupiny 0-4 je to již 41,6%. Ovšem zatímco u osmdesátníků je cizinců neevropského původu 5% (z toho 3,1% Afrika), ve věkové skupině 0-4 roky je to již skoro 32% (29,6% Afrika).

Jenže k tomu je třeba připočítat i nekončící invazi, což znamená, že zejména ve věkových skupinách cca 0-40 let bude cizinců už jen přibývat. Je třeba si také připomenout, že EU již schválila i slučování širších rodin, což může znamenat, že jeden Afričan za sebou postupně přiveze celou vesnici.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: 41,6% dětí nemá francouzský původ, většinou jde o Afričany

  1. Aj z tej zatiaľ väčšiny detí majú tisíce poľský, taliansky, španielsky, portugalský, bretónsky a ktovie ešte aký pôvod. Bieleho Francúza už treba aj na tamojšom vidieku hľadať takmer mikroskopom.
    A ešte sa vyjadrím k majstrovstvám „Európy“ v atletike – je to názorná ukážka genocídy bielej rasy, čo platí už vyše 10 rokov. Štartujú tam vo veľkej väčšine negri , mišlingovia a moslimovia. Samozrejme aj za domáce Nemecko. Dokonca ani Poľsko a Maďarsko nevyslalo celkom „biele“ výpravy, nehovoriac už o naturalizovaných Afričanoch pod skratkou TUR: Naša nepočetná výprava je jednou z mála čisto bielych a národných, aj za Česko nastúpila jedna Fínka a Škótka,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout