EU chce centralizovanou jednotku civilní ochrany pro boj proti změně klimatu

EU chce centralizovanou jednotku civilní ochrany pro boj proti změně klimatu

EU vymýšlí jeden nesmysl za druhým, samozřejmě vždy za peníze daňových poplatníků a bez jakéhokoli jejich souhlasu. Nyní se chce – přesně jak je to v plánech globalistů – zaměřit na klima.

Vysoce postavený eurokrat vyzval k vytvoření „sil civilní ochrany“ přímo pod kontrolou Bruselu, které by bojovaly proti dopadům změny klimatu.

Tento návrh přiměl jednoho europoslance, aby obvinil Brusel z toho, že „používá jakoukoli výmluvu k získání větší moci“, přičemž politika zelené agendy unie již vyústila v několik týdnů trvající demonstrace v Nizozemsku.

Podle zprávy Politico šéf krizového řízení Janez Lenarčič tvrdí, že dopad změny klimatu na členské státy EU se zvyšuje, což je něco, co podle něj nyní potřebuje intervenci z Bruselu.

„… Máme rostoucí pocit, že v civilní ochraně je zapotřebí více Evropy,“ řekl Lenarčič a zároveň navrhl, aby se smlouvy EU změnily tak, aby Brusel získal pravomoc zřídit takovou sílu, která by byla schopna tuto „ochranu“ poskytnout.

Tento šílený nápad však byl kritiky přímo odmítnut, přičemž jeden zvolený zástupce v Evropském parlamentu, poslanec Evropského parlamentu Cristian Terhes, varoval, že „nevolení byrokraté EU používají jakoukoli výmluvu, aby získali větší moc“.

„Tito evropští byrokraté nejsou řešením, ale příčinou mnoha problémů, kterým EU čelí, a hluboce škodlivá energetická krize je toho jen důkazem,“ řekl Terhes a zdůraznil, že „hlavouni EU se nechtějí zodpovídat lidem“.

„Předat těmto nezodpovědným a všehoschopným byrokratům ještě více moci by bylo prostě nezodpovědné,“ pokračoval politik Skupiny Evropských konzervativců a reformistů.

„To, co Evropa potřebuje, je znovuzrození národní a suverénní demokracie, s kreativitou a mocí pro místní lidi, spíše než jednotná politika vyhovující všem byrokratickým kontrolám z centra Bruselu,“ pokračoval.

Kromě toho, že vyzval k tomu, aby bylo Bruselu předáno ještě více pravomocí, aby mohl vybudovat své „síly civilní ochrany“, Lenarčič také horlivě zdůrazňoval, že je třeba udělat více pro snížení emisí, aby se „zabránilo dalšímu zhoršování klimatu“.

Avšak zatímco lidé v Bruselu nemusí vidět žádný problém v tom, že žádají národní státy EU, aby dále snižovaly emise, jsou to nyní zejména zemědělci v Nizozemsku, kteří jsou hlavní obětí plnění zelené agendy EU. Dalšími oběťmi pak budou všichni občané, kteří nebudou schopni zaplatit přemrštěné účty za energie. Původ této drahoty najdeme opět v EU – a to u zelené agendy a sankcí.

EU každopádně již dlouhé roky každým svým krokem ukazuje, že Evropanům jen škodí. Je ovšem až neuvěřitelné, kolik lidí tento spolek i přesto stále podporuje. Stačí se podívat, koho tam občané posílají jako zástupce do EP. Například od nás je z 21 europoslanců celých 19 plně oddaných EU, takže převážně hlasují v zájmu EU a proti zájmům vlastní země…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

3 thoughts on “EU chce centralizovanou jednotku civilní ochrany pro boj proti změně klimatu

  1. Nevím o tom, že bych v životě volila nějakého europoslance. Tohle přece jde úplně mimo běžné volby a běžný občan to nijak ovlivnit nemůže. Ani tím, že nebude volit vůbec nikdy a nikoho.
    Takže oni ani obyč občany nezastupují, jsou to 100% loutky.

  2. Brusel tusi ze pujde do tuheho, a tak se snazi vytvorit vlastni ozbrojene slozky Psychopaticti urednici vedi ze potrebuji ochranku s armadnim vybavenim. Bandu degeneratu ktera bude trenovana strilet do hladovych lidi kteri vezmou urednicke palace utokem.

    BTW: Opatrili jste si zbran? Tak sup, sup at jste pripraveni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout