Rakousko: I přes soustavné protesty obyvatel bude brzy otevřena největší mešita v zemi

Rakousko: I přes soustavné protesty obyvatel bude brzy otevřena největší mešita v zemi

Jen málokdo ví, že Rakousko patří k jedné z nejvíce islamizovaných evropských zemí. Muslimů má dokonce v přepočtu na počet obyvatel i víc, než sousední Německo. Obrovský nárůst počtu muslimů také znamená, že v takřka každé obci je nejméně jedna mešita – a to stále častěji i na venkově. Ve městech je samozřejmě mešit mnohem víc. Již nyní je tedy jisté, že během relativně krátké doby v našem těsném sousedství vznikne první chalífát právě na území Rakouska.

Vzhledem k tomu, že muslimové se stávají velmi zajímaví i pro politiky, jakožto poměrně silná voličská základna, stále více jim vycházejí vstříc. To je právě znát na kauze největší rakouské mešity. Toto Alláhovi zasvěcené monstrum si staví v rakouském Vöcklabrucku islámští radikálové, kteří se nijak netají s tím, že jejich hlavním cílem je zavést na území Rakouska chalífát, jak se vyzradilo z uniklých odposlechů. Více jste si o této kauze mohli přečíst také zde nebo zde.

Přesto nebyla výstavba takového monstra džihádistům zakázána. Na místě výstavby probíhala řada protestů, přičemž právě místní občané, kteří proti mešitě protestovali, byli nakonec pronásledováni policií. Domovní prohlídky a výslechy nebyly provedeny u bosenských džihádistů, kteří prokazatelně plánují převzetí moci v zemi, ale u jejich odpůrců, kteří pořádali protesty v místě výstavby, kde vztyčili kříž.

Opět se tedy potvrdilo, že systém podporuje islamizaci Evropy a její odpůrce pronásleduje. Snad tento případ otevře rakouským voličům oči a budou volit tak, aby bylo na prvním místě původní obyvatelstvo a ne džihádisté. Pokud ne, pak si za stav ve vlastní zemi mohou sami…

Mnoho obyvatel je velmi znepokojeno blížícím se otevřením nové islámské mešity naproti škole Dona Boska ve Vöcklabrucku, protože se obávají, že to nebude jen o modlitbách.

Tato nová budova bosenské náboženské komunity v Rakousku bude také islámským kulturním a vzdělávacím centrem, které bylo postaveno s finanční podporou Saúdů, a které bude také sloužit imigrantským muslimům „jako prostor izolace od sekulární kultury dominance nevěřících“, jak zdůrazňuje odborník na islám Irfan Peci.

První protesty obyvatelstva proti islamizaci jejich okresního města, které také vedly k vztyčení velkého kříže, nakonec nikam nevedly. Nejen, že radnice občany ignorovala s jejich legitimními obavami, ale dokonce i systémová média postavila tyto lidi, všechny mírumilovné aktivisty, na stejnou úroveň s KKK. „Člověk může jen doufat,“ říká obyvatel Vöcklabrucku, který stojí zamyšleně před dostavovanou mešitou, „že lidé z Vöcklabrucku jednoho dne nebudou muset litovat, že proti mešitě nemohli podniknout rozhodnější kroky.“

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Rakousko: I přes soustavné protesty obyvatel bude brzy otevřena největší mešita v zemi

  1. ja som zvedavy, ze ked islamizacia dosiahne istej urovne v europe, ci vznikne nejaky nabozensky odboj typu IRA, ETA… alebo sa cela europa zachova ako svedsko. kriziacke vypravy zacali az 800 rokov po islamskej invazii do europy. to je neskutocne dlha doba. samozrejem v modernej dobe veci funguju inak. ale ked vidime ze vlady idu prot isvojim obcanom, otazka ci nebude obcianska vojna nie je uplne mimo reality. hlavne v krajinach kde to uz naozaj vrie ako francuzsko, kde uz aj armada sa k tomuto vyjadrovala, pripadne taliansko. je dost mozne, i ked tomu neverim, ze niekde nieco prdne a mnoho vlad skonci stylom francuzskej revolucie. nieco ako na sri lanke, len z inych dovodov.

  2. Zhodou okolností včera bolo „výročie“ nikdy neexistujúcej srebrenickej „masakry“ . Ide o lož a mýtus, ktorý bol vykonštruovaný na popud Saudskej Arábie /tá už od konca vojny robí z Bosny a Hercegoviny svoju kolóniu a zavedenie tej najvrdšej šaríe očakávam už o pár rokov/ , Nemecka a CIA za účelom pokorenia a zničenia Juhoslávie, no hlavne Srbska a Srbov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout