Psychopati z NY Times propagují kanibalismus proti „změně klimatu“

Psychopati z NY Times propagují kanibalismus proti „změně klimatu“

Zatímco si máme zvykat na to, že brzy nebudeme jíst jiné maso, než to umělé Gatesovo nebo různé druhy hmyzu, pokrokový mainstreamový americký plátek nám připomíná, že klima můžeme zachránit také kanibalismem. Není to poprvé, co se v systémových médiích na Západě propagoval kanibalismus.

Jisté je, že zde se již značně překračuje ona „červená čára,“ takže lidské maso nám zřejmě bude vnucováno poněkud zdrženlivěji než hmyz nebo maso laboratorní. Ovšem právě různé články propagující kanibalismus mohou časem lidem, kteří jsou lépe manipulovatelní, vštípit, že jde o něco zcela normálního.

Levicově orientovaný New York Times se nazývá „renomovaný deník“, ale neustále více ztrácí mezi lidmi důvěryhodnost. Nyní chce prolomit další tabu a normalizovat kanibalismus. Snaží se vyvolat dojem, že jíst své bližní je normální, což se dokonce i v seriálech a filmech stává stále častějším tématem. Také tentokrát jde údajně o „změnu klimatu“, které lze kanibalismem zabránit, podle chabého odůvodnění. Takové a další pokusy elitářských misantropů normalizovat nepřirozené zvrácenosti mohou překvapit jen ty, kteří nemají ponětí o pozadí politiky…
V článku je pompézně napsáno “Kanibalismus má svůj čas a místo”, autorka Alex Beggsová jinak píše do kuchařského magazínu  “bon appétit”. Odkazuje na televizní seriál Yellowjacks.

V seriálu je dívka pronásledována, poražena a podávána upravená jako zvěřina. Lidé zodpovědní za sérii, Ashley Lyle a Bart Nickerson, chtějí ukázat, že kanibalismus se nevyskytuje pouze v extrémních situacích přežití, jako jsou vraky lodí a tak dále. Lyle neurčitě říká, že jsme zjevně ve velmi zvláštní době. „Pandemie, změna klimatu, střelba ve školách a léta politické kakofonie náhle učinily nemyslitelné myslitelným, a kanibalismus spadá do této kategorie nemyslitelného“, prohlásila.

Komentáře jejího koproducenta Barta Nickersona naznačují, co je skutečně v sázce, tedy prožívání a normalizace zvráceností okultních rituálů : „Ale stále se vracím k myšlence, že součástí naší nechuti k těmto věcem je strach před její extází.“

 

Toto není jediný článek v The New York Times, který vrhá pozitivní světlo na kanibalismus. Zpráva z roku 2017 o výzkumu Jamese Colea naznačuje, že využití lidských těl pro nutriční účely by mohlo stát za zvážení, protože pojednává o vysoké kalorické hodnotě lidských orgánů a částí těla.

Článek byl nepřekvapivě špatně přijat na Twitteru a spustil bouři.

Zde je několik stručných prohlášení předních spisovatelů a novinářů:

„New York Times, progresivní média obecně a levice jsou patrony všeho zvráceného v lidské existenci. Pedofilie, indoktrinace dětí a nyní kanibalismus. Jsou nemocní.“

Autor Emmanuel Rincon

„NY Times si dává pauzu od propagace masového zabíjení plodu potraty a propaguje kanibalismus.“

Novinář Tom Fitton

„New York Times si půjčuje až příliš mnoho z již tak zaslouženého přídomku ‚nepřítel lidu‘.“

Novinářka Mollie Hemingway

„Postkřesťanská kultura je velmi podobná předkřesťanské.“

Novinář Jon Gabriel

„Tito lidé nám říkají, že jíst maso je špatné, a že svět končí, ale z celého srdce podporují kanibalismus.“

Spisovatelka Gabriella Hoffmann

„Pokud vás novinář z NYT pozve na večeři, nechoďte.“

Komik Tiernan Douieb

Tolik k reakcím na zvrácené choutky šílenců z NY Times. Ovšem dnešní doba v souvislosti s kanibalismem byla předpovězena i v minulosti ve filmu z roku 1973, který pojednává o roce 2022. Plakát – upoutávka k filmu:

Soylent Green aneb…rok 2022…, budoucnost plánovaná pro nás?

Pokus o odstranění nebo alespoň oslabení absolutního – a pravděpodobně jednoho z nejsilnějších – tabu kanibalismu, sahá desítky let do minulosti. Film Soylent Green odstartoval v roce 1973, pět let po oficiálním založení Římského klubu a jeho agendy „Limits to Growth“ (pozn.: Hlavním tématem Římského klubu je depopulace, ale i klimatický alarmismus. Konečný počet, kterého chtěli dosáhnout, se v průběhu času měnil. V 90. letech šlo o půl miliardy a naposledy v roce 2008 si stanovil Římský klub konečný cíl 2 miliardy obyvatel).

Vzhledem k názvu filmu je otázkou, zda by tento program neměl být v nejbližší době realizován! Římský klub je jedním z mnoha výkonných orgánů Výboru 300 se svou dlouhodobou a široce implementovanou agendou vyhladit miliardy lidí. Výbor 300 si stanovil  konečný cíl stabilní populace Země pod 500 milionů. Podle různých zdrojů se nyní plány depopulace pohybují právě někde v rozmezí konečného cíle 0,5-2 miliardy.

Film zkoumá oblíbený scénář elit pro budoucnost lidstva: dystopii. Kvůli zničení životního prostředí musí lidé v metropolích podobných Molochu vegetovat jako otroci a dobytek. Pro ospravedlnění tohoto scénáře se reprodukují obvyklé bláboly o přelidnění, chemickém znečištění a klimatické apokalypse.

Mrtví a zajatci jsou recyklováni pro utlačované lidstvo a vyrábí se z nich „Soylent Green“, druh polévky. Propaguje se zde také další téma, které je nyní na pořadu dne, eutanazie. Prostřednictvím asistované sebevraždy se chce vrátit k Luciferovi neboli do „domu boha“. Následovat mělo mnoho dalších filmů a seriálů s podobným obsahem, jako například „Americké psycho“ (2000), „Kopce mají oči“ (2006) a „Tělo Jenifer“ (2009).

Nakonec připomínám, že Hollywood má podobný úkol jako korporátní média – ovlivňovat názory a myšlení lidí po celém světě. Pokud budou chtít skutečně třeba během 10-15 let kanibalismus protlačit jako normu, zřejmě se dočkáme dalších podobných filmů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Psychopati z NY Times propagují kanibalismus proti „změně klimatu“

  1. Co se stalo, že se Illumináti úplně zbláznili? Planeta se bude brzy převibrovávat a tím pádem i čistit? Že se tak snaží rychle vnutit lidem jejich stravovací návyky a démonickou politiku?

  2. tohle je totalni degenerace jejich NWO se ale nenapni na to jsou už skutečně až moc nemocni na řizeni světa jsou to šilenci a šilenci chybuji kdo tyhle šilence muže brat važně zakažou lidem dobytek a pěstovat si potravu a pak chtěji zavadět kanibalismus asi se mame mezi sebou požrat přes 2 roky tady otravuji s covidem ted začinaji s opičimi neštovicemi tak vypustte skutečny virus ktery z lidi udělaji Zombie pak budete mit srandu a absolutni depopulaci jen se budete muset vždy doma zabarikadovat Magor vládne Magorum

  3. film Na cestě, tam se vyskytují lidé chovaní na maso. Film má bohužel happy end. Jinak by byl dokonalý.

    A kniha, která jde zrovna na trh „Znamenitá mrtvola“ se zabývá taky chovem lidí na maso. Obal knihy je velice zajímavý. Doporučuju být na lačno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout