Odvážná německá europoslankyně říká: „Toto je nejhorší zločin, jaký kdy byl na lidstvu spáchán“ (video)

Odvážná německá europoslankyně říká: „Toto je nejhorší zločin, jaký kdy byl na lidstvu spáchán“ (video)

Jistě jste již zaznamenali více podobně odvážných výroků této německé europoslankyně Christine Andersonové, která je v europarlamentu za AfD. Již v minulosti se vymezila proti covidovým restrikcím, covid pasům a dalším totalitním projevům moci, včetně ostré kritiky současných vrcholných politiků.

Spolu s několika dalšími podobně odvážnými europoslanci z různých zemí pak podala žalobu na Ursulu von den Leyenovou za její střet zájmů, neboť prosazuje vakcíny Pfizer v situaci, kdy její manžel pro tuto firmu pracuje. Nebála se ani říct fašistickému kanadskému prezidentovi, který před časem navštívil europarlament, co si o něm myslí.

Minulý týden německá europoslankyně zuřivě odsoudila univerzální očkovací „kampaň“ proti Covidu jako „největší zločin, jaký kdy byl na lidstvu spáchán“.

Německá europoslankyně Christine Andersonová v projevu k členům Evropského parlamentu odsoudila globální reakci veřejného zdraví na Covid-19 a očkovací programy, které byly zavedeny s cílem donutit jednotlivce k experimentální vakcíně.

Andersonová mimo jiné zkonstatovala, že covidové vakcíny a zejména nátlak na jejich nucenou aplikaci bude odsouzen jako nejhorší lékařský zločin, jaký kdy byl spáchán.

Andersonová  prohlásila:

„Tato očkovací kampaň bude považována za největší skandál v historii lékařství a navíc bude známá jako největší zločin spáchaný na lidstvu.“

V návaznosti na její komentáře pak Andersonová varovala , že takzvanou pandemii Covid-19 využívají „bezohledné“ „globalistické elity“, které jsou ochotny udělat vše, co mohou, aby prosadily svou tyranskou agendu – včetně přinucení veřejnosti k očkování.

Nezapomněla však ani pochválit ty, kteří pevně stáli ve svém přesvědčení a odolali globalistickým elitářům.

Andersonová pokračovala:

„ Jste velmi stateční lidé.

Ve skutečnosti je potřeba statečnost.

Odvaha je to, co je třeba – postavit se globalistickým elitám do cesty, protože jsou bezskrupulózní a udělají, co mohou.“

Andersonová od svých prohlášení odmítá ustoupit. Poté, co německá politička obdržela zpětnou vazbu, vyzývavě tweetovala video se svým plamenným projevem s titulkem „Myslela jsem každé slovo vážně“.

Andersonové nejsou podobně odvážné komentáře na půdě Evropského parlamentu cizí. V březnu německá europoslankyně označila kanadského premiéra Justina Trudeaua za nevítanou  tyranskou loutku WEF s tím,  že je „ostudou jakékoli demokracie“.

Podobných politiků z celé Evropy by bylo zapotřebí mnohem víc. Je škoda, že v europarlamentu je jich pouze malá hrstka, takže jejich slova jsou jaké pověstné „házení hrachu na zeď“. Většina osazenstva EU je ve skutečnosti jen politický odpad, což bylo znát i na hlasování o covid pasech. A to si tam ten odpad navolili Evropané sami…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Odvážná německá europoslankyně říká: „Toto je nejhorší zločin, jaký kdy byl na lidstvu spáchán“ (video)

  1. Bohužel, jásali jsme velmi předčasně, ten plot tady měl zůstat oni komančové nebyli zas až tah hloupí jak jsme si mysleli. Komančové dělali jednu velice špatnou věc v tom, že každého kdo tzv. opustil republiku odsoudili v nepřítomnosti, mnoho těchto by se velice rádo vrátilo jakmile poznali ten vysněný západ.
   A to vím moc dobře o čem píši.

 1. Pred pani Andersonovou dávam klobúk dole.A taktiež pred ostatnými politikmi a lekármi, ktorí sa nedajú zastrašiť globalistami a nimi podplatenou hnusnou,odpornou čvargou…Takých je v dnešnej dobe veľmi málo.Normalni ľudia by mali počúvať práve takých, ktorí im chcú dobre.Lenže ľudia si vyberú vždy len hlupákov s veľkou papuľou namiesto skutočných odborníkov…Samozrejme že „vakcína“na COVID nie je žiadna vakcína,je to americké genocídne svinstvo, ktoré si žiadny normálny človek, ktorý má úctu k svojmu zdraviu, nenechá do seba pichnúť.Tí, ktorí si to nechali pichnúť sú úplne zblbnutí a zmanipulovaní a naivne veria,že ich to ochráni pred chorobou…Neochráni, pretože je to jed, ktorý má schválne škodiť ľuďom a zabíjať ich.Lenže mnoho hlupákov to nikdy nepochopí…

 2. microsoft google obchod a ich apky sú monopolizovaný
  špice. obchodplay. mobilné aplikácie. komunikačné spoločnosti
  servrové úložiska všetko sledujú TOTO je holý fakt nie fobia
  hlasovanie na nete, vzhodnocovanie referend volieb ako aj
  predvolebné kampane, Všetko je ZMANIPULOVANÉ

 3. ako by to nestačilo, najviac otravné sú reklami ktoré vnucujú všetko…
  poznal som web bez reklám
  90% ľudí otravujú !!!
  Treba ich zakázať aj s analitickymi progranami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout