Následek očkování: Ekzém rozlezlý po celém obličeji – po každé dávce horší (video)

Následek očkování: Ekzém rozlezlý po celém obličeji – po každé dávce horší (video)

Hlavním důvodem, proč jsem se rozhodla tento případ zveřejnit, je snaha poukázat na to, jak dalece jsou mnozí lidé systémem doslova zhypnotizovaní. Mladá žena je totiž flagrantní ukázkou člověka neschopného samostatně myslet. Tento problém se rozmohl v populaci již natolik, že většina lidstva míří k propasti a pokračují v téže cestě i poté, co zjistili, že jsou již jen kousek od propasti, z níž již nebude návratu. Přesto se neotočí a pokračují ve své zničující cestě. Tak lze charakterizovat jednání 90% populace – a tato žena je jejich zářnou ukázkou.

Mladá žena se na základě všudypřítomné propagandy vydala na první „tečku.“ Záhy po aplikaci takzvané „vakcíny“ se u ní jako vedlejší účinek objevil úporný ekzém. Ovšem to ženu neodradilo si následně dojít na druhou dávku. Po ní se ekzém opět zhoršil. Tehdy by bylo jasné i idiotovi s IQ šumící trávy, že „něco s něčím souvisí.“ Každopádně snad ani člověk s atrofujícím mozkem by si rozhodně nešel pro „posilovač,“ tedy třetí dávku. Ne tak tato žena. Šla si i pro tzv. „booster,“ po němž se již ekzém rozjel po celém obličeji zcela nekontrolovatelně…

29 let měla dermatitidu dobře pod kontrolou. Malé červené skvrny měla občas jen na hřbetu ruky a na vnitřní straně paže – ale nikdy na obličeji. Dermatologa nikdy nepotřebovala.

A teď to přišlo: Tvář je ohnivě červená. Kůže kolem očí se olupuje. Už jen pohled na to ukazuje, jak hrozné musí být utrpení mladé ženy. Dermatolog  jí předepisuje stále silnější krémy, ale nic nepomáhá. Dokonce musela užívat léky, které se  používaly k léčbě pacientů s rakovinou . „To jsou léky pro lidi, kteří se léčí na rakovinu !“ říká a s hrůzou popisuje, že  je brala do ledna 2022.

Tyto léky ničemu nepomohly, naopak: měla hrozné vedlejší účinky, jako třes, nachlazení, přibírání na váze i bez jídla. „Víte, zaplatila jsem 1146 dolarů za léky, které nepotřebuji,“ popisuje strašlivou bolest, kterou nyní trpí. Je to tak bolestivé, říká a dodává: „Jen jsem poslouchala příkazy lékaře a nařízení vlády a tohle je teď můj posraný život!“

Nakonec dodávám, že si svůj život posrala sama. Právě to, že slepě poslouchala nařízení vlády, ji dostalo do stavu, v jakém je. Nejen, že si šla pro druhou dávku, ale i přes již jasný důkaz, že ekzém je způsoben genovou injekcí, si šla i pro třetí. Tato žena je typickou ukázkou takzvaného „poslušného ovčana,“ již zcela neschopného samostatně myslet.

Za tuto ženu už myslí jen vláda a korporátní média – asi tak jako za většinu dalších „spáčů“…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Následek očkování: Ekzém rozlezlý po celém obličeji – po každé dávce horší (video)

 1. Nаnоbоtі pеrfеktně fungují, tо musíte uznаt! Τеď jеště nаsаdіt sоcіální krеdіtу (СЅRQ-Sм), na kаždém rоhu turnіkеtу s drоny, ѵахdrоnу a andrоіdу. Α hurá dо Ѕеvеrní Kоrеjе!

 2. ad si tahle banda imbecilu jde pro dalši a dalši posilovače bandy eurohujeru progresivistu a idiotu nepotřebujeme tak šup na dalši dávky pich 💉☠=🥶🤕🤒🥵💀⚰🔥👹

 3. Predstavte si ze sedite na majetku, reekneme 20 000 000 000 dolaru. Celkem prumerne jmeni pro nizsi elitu vladcu tehle planety. Pokud byste zily dve ste let a nedosahli jiz zadneho zhodnoceni majetku, muzete utracet 250 tis dolaru denne po zbytek zivota. To znamena ze si kazdy den po dobu dve ste let muzete koupit nove Porshe v luksusni vybave a jeste vam zbydou drobne na jidlo :=)

  Chapete ze s takovym majetkem si musite dat jine cile. Napr. zajistit ze vase deti, cely vas rod a kmen bude na veky zajisteen a bude vladnout. Jak toho dosahnete ?
  1. Investujete do vzdelani
  zajistiite ze vasi potomci budou mit pristup k opravdovemu vzdelani a ostatnim naplnite hlavy nesmyslama.
  2. Rozpoutate valkym hladomor a nemoci
  vydeseni, vycerpani, mrtvy, nemocni, drogove zavisly a znetvoreni nepredstavuji pro vase potomky konkurenci. Proto budete investovat do propagace vsech techto jevu ve ostatni spolecnosti.

  Rozhledne se kolem sebe, jak vypada vase okooli, jake ciny konaji neziskovky miliardaru, rozhlednete se jakym zpusobem naplnuji verejny prostor zidovska media, rozhlednete se jakym zpusobem jsou na vsech urovnich propagovany drogy, ockovani a strach v libovolne podobe. Zamyslete kdo je vas nepritel a uvedomte si, ze oni valci, onii bojuji a neprestanou dokud nevyhraji. Jejich viteezstvi je smrt, vase smrt, smrt vasich pratel, smrt vasich deti, smrt… .

 4. Měl bych to děvče litovat, že tak hrůzostrašně dopadla, ale druhou stranu má oproti mně celou řadu výhod, mohla celou dobu kovidu chodit do kina, k holiči, do hospody, mohla letět na dovolenou, mohla používat hromadnou dopravu, mohla chodit nakupovat a k lékaři. Nic z toho jsem já nemohl a od září patrně zase nebudu moci … přesto bych ní neměnil ani na sekundu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout