Dalším šéfem NATO by se měl údajně stát Boris Johnson

Dalším šéfem NATO by se měl údajně stát Boris Johnson

Ve skutečnosti na tom není nic neobvyklého, vždyť na vysoké posty jsou vždy usazovány neschopné, lehce vydíratelné a již velmi dobře prověřené loutky. Je to něco podobného jako Ursula von den Leyenová, která byla na post šéfky EU dosazena záhy poté, co málem zlikvidovala coby ministryně obrany Bundeswehr.

A i další globalistické organizace mají ve zvyku umisťovat ve svém čele neschopné či zkorumpované politiky nebo dokonce zločince, jako je tomu například v případě WHO. Pro okupační pakt NATO je tak Johnson v tomto ohledu ideálním kandidátem. Ostatně, také Stoltenberg má minulost ultralevicového extremisty. Nicméně, ať už to dopadne jakkoli, na přání USA nahradí Nora Brit…

Končící britský premiér Boris Johnson je považován za nového generálního tajemníka NATO, píše britský Telegraph.

Odcházející premiér byl vyhozen z úřadu po sérii skandálů, k nimž došlo už za doby covidových lockdownů.

Nyní se však očekává, že Johnson získá novou vrcholnou funkci generálního tajemníka NATO, přičemž nový šéf paktu, který nahradí bývalého norského premiéra Stoltenberga, by měl na post nastoupit už příští rok v září.

Části ozbrojených sil země toto jmenování podporují, stejně jako Johnsonova vlastní strana. Ale bývalý šéf armády Richard Dannatt se obrací proti Johnsonovi údajně kvůli politikovu „charakteru“.

„Obávám se, že jsou to osobní věci, nedostatek integrity, nedostatek důvěry. Upřímně řečeno, nechceme předvést Borise Johnsona na mezinárodní scéně pro další výsměch. Je to národní ostuda,“ řekl.

Boris Johnson je však podporován vysoce postavenými konzervativci, takže je pravděpodobné, že nakonec bude mít větší podporu než další kandidáti.

Aby byl ovšem Johnson nakonec skutečně zvolen, musí být s jeho volbou jednomyslný souhlas u ostatních zemí, což by údajně mohl být problém v případě Macrona.

Nakonec však bude zřejmě důležité rozhodnutí USA, což je jasný hegemon NATO. A Spojené státy si nepřejí, aby byl šéfem jakýkoli představitel ze zemí EU, údajně je to kvůli plánovanému vzniku armády EU.

Velká Británie je tedy jasným favoritem – a to už proto, že naposledy šéfoval paktu Brit v roce 1999. Jmenování Johnsona je tak pravděpodobně již jen formalitou. V záloze je pak i současný britský ministr obrany Ben Wallace (na obrázku vedle Johnsona) nebo Theresa Mayová či David Cameron, oba bývalí premiéři…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout