Německo: Bosňan zavraždil svoji matku a pak jí uřízl hlavu, je prý psychicky nemocný

Německo: Bosňan zavraždil svoji matku a pak jí uřízl hlavu, je prý psychicky nemocný

A máme zde dalšího z dlouhé řady psychicky nemocných muslimů. V Německu již musí mít problém s kapacitou psychiatrických léčeben, neboť tam již končí víc pachatelů násilných trestných činů – zejména vražd – než ve vězení.

Žena z Mülheimu an der Ruhr byla krutě zabita. Nyní je její syn před soudem – a mlčí. Nemůže však být potrestán.

Po krutém zabití ženy z Mülheimu an der Ruhr začal v úterý v Duisburgu soud se synem zavražděné. 36letý muž, který je původem z Bosny,  údajně 1. prosince 2021 bodl svou matku 18krát do hlavy a zad kuchyňským nožem. Následně hlavu 68leté ženy uřízl. 36letý muž však nemůže být potrestán.

Podle státního zastupitelství je považován za nevinného kvůli údajně vážné duševní nemoci. Z důvodu ochrany široké veřejnosti mu však hrozí umístění na dobu neurčitou na uzavřené psychiatrické oddělení. Na začátku procesu se 36letý muž k obviněním ještě nevyjádřil.

V době zločinu žili matka a syn ve společném bytě v Mülheimu. Státní zastupitelství předpokládá, že v den spáchání trestného činu došlo k hádce, během níž Bosňan popadl kuchyňský nůž a opakovaně bodal. Údajně ženě rozbil o stůl hlavu, která jí byla později odříznuta.

V době spáchání trestného činu byl  36letý muž, který údajně také trpí halucinacemi, údajně v akutní fázi nemoci. Soudci krajského soudu v Duisburgu naplánovali další tři dny slyšení do 16. srpna…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Bosňan zavraždil svoji matku a pak jí uřízl hlavu, je prý psychicky nemocný

  1. Nezabúdajme,že z kedysi sekulárnej Bosny a Hercegoviny urobil teroristický islamský štát smerujúci k saudskoarabskej šaríi – ak si odmyslíme peniaze a aktivity Rijádu – hlavne náš“ diplomat rusínskeho pôvodu Miroslav Lajčák. Ktorý tam pôsobil na podobnej neobmedzenej pozícii ako v Protektoráte K. H. Frank.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout