Afroislámská partyzánská válka u milánského nádraží (video)

Afroislámská partyzánská válka u milánského nádraží (video)

Je všeobecně známo, že se mezi sebou černoši a Arabi doslova nenávidí. To se často projevuje i v multikulturně obohacovaných oblastech, kde se tato dvě etnika často potkávají. Vzájemné bitky mezi arabskými a černošskými gangy nebo i jednotlivci pravidelně obohacují například Francii nebo Švédsko, ale stále častěji i Itálii.

Na videu níže se  můžete podívat na jednu takovou menší potyčku, při níž napadl dost brutálním způsobem černoch, pravděpodobně jeden z mnoha místních drogových dealerů, mladého Tunisana.

Podrobnosti o tom, co se stalo předtím, než došlo k incidentu, nejsou známy, ale na videu můžete vidět 17letého tuniského bezdomovce podle rekonstrukce Corriere della Sera, jak kráčí po náměstí se zjevnými ranami na obličeji. Krev mu kape na hrudník a krk. Otočí se, rozhlédne se: zdá se, že před někým utíká, možná před tím samým, kdo ho tak zřídil. Pravděpodobně ho krátce předtím okradli další invazisté, se kterými už došlo k potyčce. Lidé na náměstí jsou právem znepokojeni tím, co vidí, ale nemají čas interpretovat situaci, neboť náhle se z jedné strany náměstí vynoří muž a srazí chlapce letmým kopnutím přímo do hrudi.

Někdo na náměstí začne křičet a mezitím černoch dál zuří a zasype Tunisana, který leží na zemi, salvou kopanců a ran pěstí do hlavy. Útočník posléze zmizí, zatímco se přítomní snaží chlapci ponechanému na zemi nabídnout pomoc. Za asistence kolemjdoucích pak napadený muž vstal a na náměstí po něm zůstala kaluž krve.

Toto je další agrese a další násilí v Miláně, které se zde stalo již obvyklým. Protagonisty podobných událostí jsou zpravidla cizinci. Většinou jsou zapleteni do vyřizování účtů mezi imigrantskými gangy, ve spirále násilí, kterou Milan ještě před pár lety neznal. Bylo nemyslitelné bát se v noci vycházet z domu nebo přecházet přes město ze strachu, že se zapletete do vraždy nebo do takové násilné rvačky. Neexistence deportací znamenala, že v Miláně nacházejí útočiště lidé pochybného původu, kteří se stávají  součástí místní zločinecké sítě.

Podle předběžné vyšetřovací verze se měl stát Tunisan obětí loupeže, pravděpodobně něčeho, co sám ukradl  nebo se dostal do křížku s drogovým dealerem. Podle informací Tunisan neutrpěl vážná zranění. Podle některých svědků je útočník v okolí velmi dobře znám.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Afroislámská partyzánská válka u milánského nádraží (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout