Varování: Nakažlivým vakcínám se nevyhne nikdo

Varování: Nakažlivým vakcínám se nevyhne nikdo

Tedy existuje snad jediná cesta a to ta, že se odpůrci odstěhují do nějaké oblasti, kam ovšem nevpustí nikoho očkovaného. Zřejmě stěží proveditelné. Muselo by jít snad o nějaký ostrov, kam není tak jednoduché se dostat. Každopádně nové „vakcíny“ již řeší i ty, kdo si odmítají nechat vpravit do těla cokoli neznámého, experimentálního a potenciálně škodlivého. Je to zbraň na všechny skeptiky a na ty, kdo požadují dlouhodobé testování, než se dané léčivo vypustí mezi lidi.

Jak se ukázalo, většina lidí je ochotna ze sebe udělat pokusné morče, takže pokud se tato vždy poslušná většina na pokyn médií opětovně podřídí, bude to pro menšinu odpůrců problém, neboť preparáty vpravené do těl poslušných přejdou i na neposlušné. A nebude úniku…

Po dvě desetiletí vědci tiše vyvíjeli samošířící se nakažlivé vakcíny. NIH financoval tento výzkum, který buď balí DNA smrtelného patogenu do nakažlivého, ale méně škodlivého viru nebo zmírňuje letalitu smrtícího viru laboratorní technikou.

Výsledné „vakcíny“ by se takto šířily z jedné osoby na druhou jako nakažlivý respirační virus. Pouze pět procent regionální populace by muselo být očkováno; zbylých devadesát pět procent by se „nakazilo“ vakcínou, pokud by byla přenášena z člověka na člověka v komunitě.

Tato technologie obchází nepříjemnosti vzpurných občanů, kteří by mohli odmítnout udělit svůj souhlas. Její zastánci zdůrazňují, že masová očkovací kampaň, která by za normálních okolností vyžadovala měsíce a nákladné úsilí o imunizaci všech lidí, by mohla být zkrácena na několik týdnů.

Vědci již tento koncept prokázali v populacích zvířat: V roce 2000 španělští vědci injekčně aplikovali sedmdesáti králíkům přenosnou vakcínu a vypustili je do volné přírody, kde rychle předali vakcínu stovkám dalších zvířat, čímž údajně zastavili vypuknutí nemoci. Evropské země nyní testují technologii na prasatech.

V důsledku pandemie Covid asi tucet výzkumných institucí v USA, Evropě a Austrálii zkoumá potenciální přínosy samorozmnožujících se vakcín pro člověka. Například Agentura pro pokročilé obranné výzkumné projekty (DARPA) studuje tuto technologii pro americkou armádu, aby chránila před západoafrickou horečkou Lassa, virem přenášeným z krys na člověka. Je třeba poznamenat, že tento projekt nevyžaduje souhlas amerických vojáků, kteří jsou testovacími subjekty.

V roce 2019 začala britská vláda zkoumat tuto technologii v boji proti sezónní chřipce. Výzkumná studie britského ministerstva zdravotnictví a sociálních věcí uvádí, že vysokoškolští studenti by mohli být zřejmou cílovou skupinou:

Očkování nezpůsobuje zásadní ekonomický rozvrat a většina z nich má druhý domov, do kterého může jít, což umožňuje šíření vakcíny.

Vědci uznali, že nakažlivá vakcína proti oslabenému viru chřipky by způsobila i nějaká úmrtí, ale odhadli, že by bylo méně obětí než na původní virus chřipky. Jak popisuje zpráva vlády Spojeného království:

Samorozmnožující se vakcíny jsou méně smrtící, ale ne zcela: stále mohou zabíjet. Někteří lidé, kteří by jinak byli naživu, zemřou, ale celkově zemře méně lidí.

Jak se říká, nemůžete udělat omeletu, aniž byste rozbili několik vajec. Nebo když kácíte les, létají třísky. Nakažlivé vakcíny jsou naší budoucností, tvrdí jejich zastánci. Tato praxe se neliší od přidávání fluoridu do pitné vody. Navíc pro ty, kteří považují očkování za nepříjemné a bojí se jehel, to má i další výhodu, neboť zde nejsou jehly nutné.

Co myslíte, kdy se dozvíme, že se již nějaká ta „vakcína“ začala šířit? Až se začnou objevovat podivné „vedlejší účinky“ údajně s ničím nesouvisející?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.7]

5 thoughts on “Varování: Nakažlivým vakcínám se nevyhne nikdo

  1. toto do pismena a bodky priamo porusuje zakladne ludske prava. nema sancu to prejst alebo byt legalne aplikovane. nie zeb y som veril v pravo, respektive jeho dodrziavanie, ale pride mi to ako slusna prekazka. skor si myslim ze ucel vyskumu nie su vakciny ale nejake toxiny a otrava populacie. tzn ze by to nasadili v nejakej oblasti kde je vojna alebo vzbury a tym by vyhladili odpor. ale so zdravotnictvom to nema nic spolocne.

    1. Kovid pasy jsou utopie, obcane druhe kategorie, kdo to kdy slysel? Rousky proti prachu pro kazdeho. Chranim sebe, chranim ostatni. Vakcina je lek, vakcina nema vedlejsi ucinky, nikoho dalsiio nenakazite. Na vakcinu se neumira.

      A ted tu o pernikove chaloupce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout