Německo: Policie chytila gang Maročanů, kteří vykrádali bankomaty s pomocí výbušnin

Německo: Policie chytila gang Maročanů, kteří vykrádali bankomaty s pomocí výbušnin

Nedávno jste si zde mohli přečíst o doslovné „epidemii“ vykrádání automatů, kdy situace již došla do takového stavu, že takřka každý den je vykraden nebo poničen jeden bankomat, přičemž vzhledem k použití výbušnin dochází i ke značnému poškození přilehlé budovy.

Nyní byl dopaden zločinecký gang, který bankomaty vykrádal. A jistě nikoho neudiví, že jde o příslušníky „obohacující kultury.“

Co je to za lidi, kteří vyhodí do povětří celé pobočky bank, aby ukradli pár tisíc eur nezdaněné hotovosti z bankomatů? No, řekněme to takhle: Nejsou odsud. Napadají Německo z oblasti Beneluxu a těží z nekontrolovaných hranic.

V časných ranních hodinách 16. června 2022 došlo k výbuchu v pobočce Westerwald Bank v Kroppachu v Porýní-Falci. Jak už to tak bývá, škoda na majetku v tomto případě zřejmě převažuje nad hodnotou hotovostní kořisti. Tam, kde kdysi byl bankomat, je nyní pole trosek.

Dva pachatelé byli zatčeni během noci, pět dalších nejprve uteklo v autě s holandskou poznávací značkou. U uzavřené železniční bariéry v Bonn-Beuel skončila 17. června jejich divoká cesta k holandským hranicím.

Kolínský „Express“ komplexně informuje o dopadení, ale do značné míry mlčí o pozadí pachatelů. Stačí se však blíže podívat na fotografie zadržených, abyste získali vlastní obrázek. Není třeba žádné další komentáře.

Vykradači bankomatů způsobují v Německu každoročně milionové škody. Podle policie Severního Porýní-Vestfálska se většina pachatelů nachází v oblasti Utrechtu, Rotterdamu a Amsterdamu. Pocházejí „hlavně z marocko-nizozemských zločineckých skupin, nizozemská policie odhaduje okruh na přibližně 500 až 700 lidí“.

Po celá léta bylo Německo terorizováno méně než tisícovkou Maročanů, kteří se opevnili v Holandsku, odkud opakovaně podnikali expedice na západoněmecké území, odkud se pak s kořisti stáhli do svého klidného zázemí v Holandsku…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Německo: Policie chytila gang Maročanů, kteří vykrádali bankomaty s pomocí výbušnin

  1. Marocká mafia nie je o nič menej nebezpečnejšia a zločinnejšia než povedzme vietnamská alebo nigérijská… Keď som bol pred 10 rokmi naposledy v Brne, už vtedy ma zarazilo centrum plné „firiem“
    – napríklad zmenární – s arabskými,zrejme marockými, menami. Zjavne práčky peňazí pre túto mafiu, neviem, aká je situácia dnes. Som si istý,že páchatelia – tak ako obvykle – dostanú len symbolické alebo dokonca žiadne tresty /pod zámienkami ako „porušenie ľudských práv“, „islamofóbne urážky“, „nedostatok dôkazov“, „procesné chyby“ čiže podplatené súdy a podobne/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout