Šéfka EU Ursula von der Leyenová je přímo zodpovědná za raketový růst cen energií a potravin (video)

Šéfka EU Ursula von der Leyenová je přímo zodpovědná za raketový růst cen energií a potravin (video)

Šílená zelená politika, která nemá s ochranou životního prostředí vůbec nic společného, nicméně spolehlivě povede k Evropě, kde nikdo nic nevlastní, ale vše se sdílí, je nyní v EU tlačena s maximální vervou. Jako vysoce nebezpeční se zde ukázali například Piráti, kteří hlasují vždy v souladu s touto škodlivou agendou.

Nicméně jde jen o ubohé slouhy, jako je tomu i v případě všech dalších europoslanců, kteří pro nápady, vedoucí k razantnímu zchudnutí Evropanů a příchodu častých blackoutů, přispějí. Jak se říká, ryba smrdí od hlavy, takže tím, kdo tuto zelenou agendu tlačí zdaleka nejvíc, je šéfka EK Ursula „von Lejno“.

Tato exponentka Bilderbergu, která se objevila na jejich srazech hned 4x předtím, než byla na oko zvolena, má samozřejmě svoje instrukce, které poctivě plní. Nikomu tak nevadí její střet zájmů, kdy je přímo její manžel zainteresován v byznysu firmy Pfizer, jejíž produkty Lejnová Evropanům tak urputně nutí. Důležité je, že plní notičky. A ty se vůbec neshodují s tím, co v roce 2019, kdy byla na svůj post usazena, slibovala.

Právě k tomu se vyjádřil i rumunský europoslanec, který dlouhodobě kritizuje například genocidní covidovou politiku EU.

„Ursula von der Leyenová ve svém projevu, v němž měla přesvědčit poslance Evropského parlamentu, aby ji podpořili ve funkci předsedkyně Evropské unie, slíbila, že v roce 2019 bude bojovat za silnější a prosperující Evropu.

O tři roky později vidíme slabší Evropu a více chudých Evropanů než dříve,“ řekl rumunský europoslanec Cristian Terhes v Evropském parlamentu. „Miliony Evropanů nemohou vyjít s penězi kvůli raketově rostoucím cenám energií, potravin a paliv,“ řekl.

Jednou z hlavních příčin této krize je její utopický a nerealistický plán na snížení emisí CO2. Terhes citoval von der Leyenovou, která řekla, že se musí změnit naše chování.

„Nyní vidíme, že von der Leyenová neměla v úmyslu snížit emise, ale změnit naše chování prostřednictvím vyšších daní a vyšších cen,“ zdůraznil Terhes. Varoval, že klimatické plány Evropské komise povedou k ještě větší chudobě.

Tento takzvaný balíček Fit for 55 musí do roku 2030 snížit emise CO2 v EU nejméně o 55 procent. Komise toho chce dosáhnout rozšířením platebního systému pro povolenky na emise CO2, zřízením klimatického fondu „ke zmírnění důsledků pro občany“ a uložením dovozního cla na ocel a cement, což jsou podle ní komodity nešetrné ke klimatu.

Tolik rumunský europoslanec.

Lejnové bych se ještě v kontextu uvedeného zeptala, kolik emisí vzniká nejen při výrobě, ale i při použití všech zbraní, které jsou zeměmi EU neustále posílány na Ukrajinu, aby prodloužily konflikt a posloužily k ještě většímu utrpení obyvatel východu země.

Také by mne zajímalo, co má společného s šetřením klimatu neustálé využívání soukromých tryskáčů ze strany hlavounů EU k cestám po Evropě, kde se dá využít třeba ekologičtější vlak.

A v neposlední řadě bych ráda věděla, proč náhle vadí CO2, který za dne běžně vdechují zelené rostliny při fotosyntéze – a v noci jej vydechují.

A nakonec, Evropa se podílí jen na 9% celosvětové produkce CO2. Jakékoli jejich snížení tak nebude mít na planetu jako takovou prakticky žádný vliv. I to jasně ukazuje, že jediným cílem těchto plánů je razantní zchudnutí obyvatel zemí EU a splnění plánů Velkého resetu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Šéfka EU Ursula von der Leyenová je přímo zodpovědná za raketový růst cen energií a potravin (video)

  1. Nacistická EU s jej nacistickým vedením likviduje všetko normálne a hodnotné a namiesto toho ponúka niečo choré a zvrátené ! Satanisti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout