Rekordní počet ilegálů z Afriky hlásí po Kanárských ostrovech také Itálie

Rekordní počet ilegálů z Afriky hlásí po Kanárských ostrovech také Itálie

Nedávno jste se zde mohli dočíst o rekordních počtech ilegálů, kteří zatím připluli na Kanárské ostrovy a nyní se podobně vyjádřila i Itálie, které ovšem nestačí jen ti, kdo připlují na lodích, ale dokonce si přiváží dalších 70 tisíc mimoevropských cizinců údajně „na práci.“ Nutno podotknout, že to vše probíhá s absolutní podporou Salviniho Ligy, která je součástí vlády. O razantním obratu Salviniho z bojovníka proti invazi na nadšeného vítače jste si již mohli přečíst zde.

V letošním roce již více než 20 000 nelegálních přistěhovalců dorazilo do Itálie přes Středozemní moře.

Ve stínu ukrajinské války a prudce rostoucí inflace se otázka masové muslimské invaze do Evropy vytrácí do pozadí. To je ovšem velmi špatně, protože čísla jsou děsivá. A protože se pozornost zaměřuje na jiná témata, takzvaní „mořští záchranáři“, jak se nazývají příslušné pašerácké neziskovky, dotované přes EU i z vašich daní, mohou ve Středomoří vykonávat svou činnost téměř nerušeně.

„Po vyčerpávajících dnech konečně bezpečné útočiště pro #SeaWatch3: Pozzallo. 344 zachráněných nyní může přistát,“ napsala na Twitteru „Sea Watch“. Sea Watch 3 je loď vedená nechvalně známou Carolou Racketeovou a provozovaná sdružením se sídlem v Berlíně.

Podle zpráv z médií většina těchto „zachráněných trosečníků“ pochází z Tuniska, Pákistánu, Sýrie a Súdánu.

„Sea Watch“ není jedinou neziskovkou která využívá své služby k povzbuzení ilegálů, aby se dostali do Evropy. Během víkendu italská záchranná loď „Mare Junio“ vylovila 92 nelegálních přistěhovalců ze Středozemního moře. A není divu, že téměř 900 ilegálů je v současné době umístěno v pečovatelském zařízení na italském středomořském ostrově Lampedusa.

Velmi aktivní je v současné době ve vodách Středozemního moře také loď Geo Barents, kterou provozují Lékaři bez hranic nebo španělská Open arms, jejíž šéf si pašováním vydělal na tři vily ve Španělsku.

Čísla ukazují, že opět dochází ke značnému zrychlení invazních toků. Od začátku roku Itálie zaznamenala příchod více než 20 000 ilegálů překračujících Středozemní moře. Ve stejném období roku 2021 to bylo „pouze“ necelých 15 000.

A to jsou jen ti, které zaznamená pobřežní stráž, v celkovém počtu nejsou započítány tisíce ilegálů, kteří připlouvají na odlehlé pláže sami – bez pomoci neziskovek – a bez vědomí úřadů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout