„Přichází další pandemie,“ prohlásil Biden (video)

„Přichází další pandemie,“ prohlásil Biden (video)

Jisté je, že Big Pharmě se velmi zalíbily pohádkové výdělky a přece jen je stále dost poslušných, kteří zcela dobrovolně nastaví rameno, ale i těch, kterým postačí pohrozit jejich izolací od jinak běžných činností. Jak nedávno oznámil šéf BioNTechu, nové „vakcíny“ jsou již připraveny, přičemž zřejmě bez jakýchkoli testů budou ještě letos zájemcům o v pořadí již 4. „včelku“ nabídnuty.

A nyní hovoří na totéž téma také Biden. Že by něco chystali třeba už na konec léta?

Americký prezident Joe Biden v úterý varoval, že „přijde další pandemie“. Řekl také, že vláda potřebuje více peněz na vakcíny.

Minulý týden dal americký lékový regulátor FDA zelenou pro podávání vakcín proti covidu Moderna a Pfizer dětem ve věku od šesti měsíců. Po „důkladném“ přezkoumání dospěla FDA k závěru, že vakcíny jsou „také bezpečné a účinné“ pro velmi malé děti.

Novinář se zeptal prezidenta, kolik dětí může být očkováno, než Kongres uvolní více peněz na experimentální vakcíny.

„Můžeme se posunout vpřed do konce roku,“ odpověděl Biden. „Nakonec potřebujeme více peněz. Nejen, že potřebujeme více peněz na vakcíny pro děti, ale také potřebujeme více peněz na přípravu na druhou pandemii.“

„Přijde další pandemie,“ zdůraznil americký prezident. „Musíme myslet dopředu. To je něco, co předchozí vláda neudělala dobře. To je něco, co děláme docela dobře. Proto ty peníze potřebujeme.“

Biden řekl, že očkování amerických dětí proti covidu je „historickým milníkem“ a „monumentálním krokem vpřed“.

Před dvěma lety miliardář Bill Gates „varoval“ před pandemií 2. V dubnu 2020 se ho Stephen Colbert ve své show zeptal, co nás čeká. „Dobrou zprávou – a nechci vás deprimovat – je, že většina toho, co děláme, abychom byli připraveni na pandemii 2 – nazývám to pandemií 1 – je také zaměřena na minimalizaci hrozby bioterorismu,“ odpověděl Gates.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “„Přichází další pandemie,“ prohlásil Biden (video)

  1. V případě všech těchto sračkovakcín platí až mrazivě Ježíšovo:
    „Neboť kdo by chtěl svůj život zachránit, ztratí ho, kdo však svůj život pro mne ztratí, nalezne ho.“
    Každého volba.

  2. rozumie niekto, o čom rozpráva ten starý senil? pôsobí ako generátor náhodných nezmyselných viet na danú tému! ku synovi a jeho pôsobení v banderistane by nemal niečo, podľa možnosti zmysluplné?

  3. Ten starý dement je pouhá loutka. Vše je biblické.
    Zatím druhý anděl vylil koflík svůj na moře a učiněno jest jako krev umrlého a všeliká duše živá v moři umřela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout