Covid certifikáty EU byly opět prodlouženy do poloviny roku 2023

Covid certifikáty EU byly opět prodlouženy do poloviny roku 2023

Jak již víte, tak dnes mělo proběhnout hlasování k případnému zrušení covid certifikátů EU na další rok, které již před časem odhlasovala většina europoslanců.

Ani na poslední chvíli se však nepodařilo odvrátit pokračování covidového fašismu, který má za cíl vyřadit z normálního života všechny, kdo si nenechají aplikovat nařízenou další dávku.

Vlastně ani nemá příliš velkou cenu se zde rozepisovat o hlasování, protože z našich europoslanců se opět drtivá většina vyslovila pro pokračování covid pasů. Tentokrát se pro ně vyslovili všichni europoslanci z ANO, ODS, TOP09/STAN, Pirátů i KDU-ČSL.

Proti mimo p. Blaška z SPD tentokrát hlasovala i p. Konečná z KSČM, která minule hlasovala pro prodloužení covid pasů.

Celkově tedy lze zkonstatovat, že strany, které hlasovaly pro covid pasy, předpokládají, že mají voliče, kteří jsou zastánci dalších očkovacích dávek a to do doby, dokud budou covid certifikáty prodlužovány. V dokumentu, který je přiložen k hlasování, se totiž uvádí, že covid certifikáty budou platné jen s aktuálním platným očkováním, tedy buď se z vás stane jehelníček nebo se stanete „vyděděncem společnosti“.

Covid certifikáty mají údajně platit v závislosti na epidemickém stavu, lze tedy předpokládat, že budou hojně zneužívány v běžném chřipkovém období (od podzimu do jara). V textu je uvedeno, že covid certifikát lze na omezenou dobu obdržet i na základě PCR testů (které si samozřejmě sami draze zaplatíte).  Prodělání nemoci jako potvrzení bezinfekčnosti již není zmíněno.

Je absolutně šílené, že covid certifikáty jsou uváděny jako „potvrzení o bezinfekčnosti“ v situaci, kdy „očkovaný“ může nakazit ostatní úplně stejně jako neočkovaný. Ve skutečnosti tak nejde o „potvrzení o bezinfekčnosti,“ ale o „potvrzení o poslušnosti systému.“

Každopádně se podobný výsledek hlasování dal od samého začátku očekávat. Šéfka EK je sama v obrovském střetu zájmů v situaci, kdy je její manžel zaměstnanec firmy Pfizer, takže i v jejím zájmu je certifikát neustále prodlužovat a to zřejmě až do doby, než se začne plošně používat digitální identita EU, jejíž součástí je i vaše zdravotní karta.

Certifikáty tak prozatím platí do 30.6.2023 a předpokládám, že mezitím budou zejména od podzimu do jara honě využity. O tom, že i za rok budou prodlouženy, samozřejmě nepochybuji, neboť to tam stále budou sedět titíž kolaboranti. Volby do EP budou až za dva roky – a to se již podle všeho budou volit hlavně cizinci…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Covid certifikáty EU byly opět prodlouženy do poloviny roku 2023

  1. Covid certifikáty EU byly opět prodlouženy do poloviny roku 2023. takže se zase zamotali do vlastních lží. už posilují dávky od stolu. takže vakcíny, které nejsou schválené jsou svojí účinností podvod. když jim to propadne tak můžou začít znovu. dobrý kšeft a lumpárna. fialovej hnuss

  2. Ahoj. Díky za článek. To se dalo čekat, jde jim jen všem o byznys. Zrůdy musí pak být potrestaný, osobně bych byl pro doživotní tresty pro všechny europoslance, kteří hlasovali pro. Budou to horké letní dny?
    Cítím něco ve vzduchu a další epidemie to není!
    Že by zatýkání fašistů a technokratů?

    1. ne ne Milane Q17 bude další pandemie už se chystají opičí neštovice bude se zase očkovat experimenty a ty vedlejší učinky co lide budou mít s těch vakcín při kterých se očkovali se řeknou že to jsou ty opičí neštovice pandemie bude střídat další pandemii bude se neustale očkovat vice vedlejších učinku další pandemie a tak dokola už napořad 💉☠ = ⚰🌹

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout